Агентства нерухомості

Агентства Нерухомості

На сьогоднішній день ситуація на ринку нерухомості не дивує той факт, що більшість операцій відбувається з вторинною нерухомістю. Агентства нерухомості радять бути уважнішими при проведенні операцій з нерухомістю. Уважно перевіряйте всі документи на нерухомість у всіх інстанціях. Існує процедура, за якою видають усі довідки. Скористайтеся нею. Якщо ви хочете купити квартиру в новому будинку, тоді як продавець виступають агентства нерухомості або забудовник. Перевірте права на володіння квартирою, бажано відстежити послідовність документів. Наприкінці ланцюжка послідовність має закінчитися договором, у якому описується передача власності нерухомість іншій особі. Перевірте документи співробітника агентства нерухомості, це не буде зайвим. Він повинен мати ліцензію на проведення операцій з нерухомістю. Якщо ви вирішили купувати вторинний об’єкт нерухомості. Тут простежити послідовність документів буде складніше. Найкраще звертатися до агентств нерухомості. Часто ми бачимо оголошення про терміновий продаж житла. У багатьох це викликає асоціацію зі знижками. Але, як стверджують агентства нерухомості, це зовсім не так. Якщо навіть знизити ціну на нерухомість, це не буде гарантією швидкого продажу. Прискорити процес реалізації житла можна іншими способами. Великий ефект може дати активні пошуки покупців. Є два способи пошуку покупців. Перший – самостійний. Другий – агентства нерухомості. Самостійний пошук майбутніх мешканців може полягати у розклеюванні оголошень, розміщенні реклами в друкованих виданнях, а також оголошення в інтернеті. Також продавцю варто переглядати оголошення від покупців, які планують придбати квартиру. Таким чином, ймовірність знайти покупця є досить високою, особливо тоді, коли продавець готовий до компромісу в тому, що стосується умов проведення угоди. Також пошук покупця через знайомих також може дати інші результати. Можливо, що в цьому випадку нерухомість вдасться реалізувати за досить вигідних умов.

Як вигідно продати житло. Продаж нерухомості

Як Вигідно Продати Житло. Продаж Нерухомості

Ринок нерухомості постійно дає нам сюрпризи. На даний момент можна сказати, що більшість операцій з нерухомістю відбувається з вторинними квартирами. При проведенні операцій варто бути пильним та уважним. Обов’язково перевіряйте усі документи. Простежити послідовність документів із вторинною нерухомістю набагато складніше. Найкраще звертатися до агентств нерухомості. А якщо Ви вирішили купити квартиру в новому будинку, тут вам буде простіше. Продавцями зазвичай виступають забудовник чи агенції нерухомості. Намагайтеся відстежити всю послідовність документів. Сам ланцюжок документів закінчується на договорі. Не пропустіть момент і перевірте документи у представника агентства нерухомості. Якщо ви продавець і бажаєте якнайшвидше продати нерухомість, вам варто знати деякі моменти. Швидко продати житло дуже складно. Парою ми бачимо купу оголошень про купівлю та продаж нерухомості. І навіть якщо навіть знизити ціну на нерухомість, це не буде гарантією швидкого продажу. Так, є кілька способів, за допомогою яких ви можете збільшити шанс успішного продажу нерухомості. Ви завжди можете звернутися до агентств нерухомості. Досвідчені фахівці зможуть вигідно продати квартиру, будинок, землю. Інший варіант, це самостійний продаж. Поговоримо про це докладніше. Так що вам варто робити. Існує багато порталів нерухомості, куди ви абсолютно безкоштовно можете подавати оголошення про продаж нерухомості. Такий спосіб дуже ефективний, враховуючи, як швидко розвивається інтернет. Також ви можете розвішувати оголошення на всіляких дошках. Але цей спосіб уже давно пережив себе. Ви можете розпочати пошуки продавців. Перегляньте оголошення людей, які хочуть купити нерухомість. Виберете ті, які максимально підходять під опис вашої нерухомості. Обдзвоніть всіх, розкажіть та опишете нерухомість. Хочеться відзначити, що таким чином збільшиться можливість знайти покупця. Не варто забувати про знайомих та друзів. Вони можуть вам дуже допомогти. Розкажіть усім, що ви продаєте житло. Хтось та зацікавиться. Саме в такий спосіб можна продати нерухомості на вигідних умовах.

Українські Експерти з Нерухомості – Хто Вони?

Українські Експерти з Нерухомості – Хто Вони?

Українські Інтернет-портали про нерухомість заробляють великі дивіденди на публікаціях прогнозів експертів з нерухомості всіх мастей та квітів. Прогнози, часто абсолютно протилежні та неаргументовані, не дають спокою потенційним покупцям «американської мрії українською».

Хто в Україні робить прогнози щодо розвитку ринку нерухомості?

Read More

Ринок нерухомості. Чому повільно впроваджуються Інтернет-технології?

Ринок Нерухомості. Чому Повільно впроваджуються Інтернет-технології?

В останні роки Інтернет розвивається дуже бурхливо. Швидко зростає кількість інтернет-користувачів. Все більша частина торгівлі йде у мережу. Слідом в Інтернет йде реклама та маркетинг. Роблячи простим доступом до величезних обсягів інформації, Інтернет дозволяє користувачам заощаджувати значну кількість часу та грошей. Але покупки нерухомості через мережу Росії поки не популярні, навіть у Москві, де проникнення Інтернету дуже високо. Чому це відбувається?

Сучасні технології дозволяють організувати віртуальну прогулянку квартирою або заміським будинком, провести через Інтернет всі необхідні платежі. І всі ці сучасні технології залишаються незатребуваними! Причини такої поведінки покупців та продавців нерухомості криються у психології.

В Інтернеті добре продаються стандартні продукти та послуги, властивості яких споживачам відомі, такі як побутова техніка та електроніка, книги, програми, квитки. Усі об’єкти нерухомості вкрай індивідуальні. Навіть якщо йдеться про типовий проект квартири чи будинку, на споживчі властивості впливає безліч факторів, які часто можна оцінити лише на місці на власні очі. Це і вид із вікон, і сусіди по будинку чи ділянці, і транспортні можливості, і багато іншого. Тільки якщо нерухомість використовується для вкладення вільних коштів, ці фактори стають менш значущими, але їх вплив на можливість продажу та ціну в майбутньому все одно залишається.

Ще однією причиною відсутності продажів нерухомості через Інтернет, ймовірно найістотнішою, є надзвичайно висока вартість квартир і будинків. Для угод на ринку нерухомості використовуються багаторічні накопичення сімей та іпотечні кредити, взяті на багато років вперед, тому дуже важливим фактором, набагато важливішим за швидкість і зручність, є в даному випадку надійність. Поки що в громадській думці панує уявлення, що покупки через Інтернет набагато менш надійні та безпечні, ніж звичайні. Технології дозволяють проводити безпечні угоди через Інтернет, але поки що недостатньо опрацьовано юридичні формальності оформлення таких угод, а головне — люди ще не звикли до нових технологій. Тільки час здатний вплинути на психологію учасників угод з нерухомості та в майбутньому призвести до більшого використання можливостей Інтернету.

Незважаючи на практично повну відсутність продажу нерухомості через Інтернет, мережа у сфері нерухомості використовується дуже активно. Агентства нерухомості створюють свої сайти, щоб із найменшими витратами знайти клієнтів. Продавці та покупці, оскільки угода з нерухомістю є дуже серйозним заходом, проводять дослідження поточного стану ринку нерухомості в Інтернет, щоб визначитися з ціною. У цьому їм допомагають як сайти агентств нерухомості, так і сайти рекламних ЗМІ та електронні дошки оголошень, такі як Дошка безкоштовних оголошень Москви. Під час кризи, коли багато хто хоче заощадити, зробити це можна, подавши безкоштовне оголошення у розділ «Нерухомість» електронної дошки безкоштовних оголошень вашого регіону. Для тих людей, які хочуть доручити оформлення своєї угоди одному з агентств нерухомості, безсумнівно, дуже важливо буде ознайомитися з відгуками людей, які вже скористалися послугами обраної фірми. Ці відгуки також легко знайти в Інтернеті.

Сьогодні психологія людей перешкоджає здійсненню операцій з нерухомістю через Інтернет, не відриваючись від комп’ютера. З часом довіра до нових технологій збільшуватиметься, в рамках роботи з реалізації програми «Електронна Росія» законодавча база пристосовується до сучасних інтернет-технологій. Все це спричинить зміну психології людей і зростання кількості угод з нерухомістю в Інтернеті. Зараз Інтернет дозволяє швидко підібрати відповідний варіант, відсіяти свідомо непридатні варіанти та ненадійні агенції нерухомості, а далі здійснювати угоду традиційним способом.

Професійне Управління Нерухомістю Дозволяє Збільшити Дохід

Професійне Управління Нерухомістю Дозволяє Збільшити Дохід

Нерухомість сьогодні може бути постійним джерелом доходу, а може й стати проблемою, якщо не вживати спеціальних заходів щодо її обслуговування та позиціонування на ринку.

Щоб точніше розібратися, що таке управління нерухомістю, ми звернулися до фахівців київської компанії URP group, яка з 1995 року працюємо на цьому цікавому та перспективному ринку.

Управління нерухомістю: поняття, цілі та завдання

Управління нерухомістю – це комплекс заходів, орієнтованих (з урахуванням цілей і завдань власника) ефективне використання об’єкта нерухомості, що передбачає зрештою отримання прибуток від його використання. Управління нерухомістю включає чотири поняття (відповідно до західної класифікації):

– Facility management;

– Property management;

– Building management;

– Asset management.

Зупинимося докладніше кожному з них.

Facility management має на увазі під собою заходи, спрямовані на ефективне обслуговування об’єкта нерухомості та збільшення терміну його життєвого циклу:

Ринкова Оцінка Нерухомості, Незалежна Оцінка Ринкової вартості Комерційної Нерухомості

Ринкова Оцінка Нерухомості, Незалежна Оцінка Ринкової вартості Комерційної Нерухомості

В даний час незалежна оцінка нерухомості залишається одним з найбільш затребуваних видів оціночної діяльності, що включають визначення ринкової вартості об’єкта нерухомості або окремих прав щодо об’єкта нерухомості, що оцінюється, наприклад, права оренди, права користування і т.д. У сучасному світі, крім випадків обов’язкової оцінки, збільшується необхідність оцінки нерухомості в цілому. Часто вартість нерухомості буває очевидною для її власників або потенційних інвесторів. Але, після проведення незалежної оцінної експертизи, її ринкова вартість може бути суттєво скоригована. Для визначення цієї реальної вартості і проводиться оцінка нерухомості.

Необхідність в оцінці об’єктів комерційної нерухомості виникає у таких випадках:

Read More

Як Вибрати Агентства Нерухомості

Як Вибрати Агентства Нерухомості

Нелегке завдання бути продавцем. Агентства нерухомості використовують особливу майстерність для продажу нерухомості. Перша мета – покупка має стати святом. Нерухомість – це велике придбання. Пам’ятайте, що покупець зазвичай оцінює запропоновані йому варіанти найбільш об’єктивно. Суб’єктивна оцінка також має велике значення. Перший контакт покупця з продавцем – це огляд житла. Підготуйтеся до цього заздалегідь. Коли оцінюється квартира, виставлена на продаж, покупець ще оцінює і продавця. Аналізує, чи захочеться мати з ним справу. Агентства нерухомості є юридичною особою з певною формою власності, повинні мати низку документів, що визначають її статус, як організації. Насамперед, це статут організації, установчий договір, свідоцтво про реєстрацію. Дуже важливим моментом для агентства нерухомості є те, що вона підлягає обов’язковому ліцензуванню. Розглянемо такий варіант. Відкрийте газету. Ви бачите безліч оголошень про продаж та купівлю нерухомості. Попит народжує пропозицію. Нині на ринку активно діє велика кількість організацій, які готові запропонувати послуги з купівлі та продажу житла. Кількість фірм зростає з кожним днем. Сьогодні, знайти послуги в галузі нерухомості, дуже легко. Ви бажаєте без проблем придбати нерухомість? Тоді сміливо звертайтеся до агентств нерухомості. Ви оціните послуги спеціалістів у сфері нерухомості. Вони дадуть вам різні консультації, можуть зрозуміти, яку саме нерухомість ви хочете. Також вони правильно оцінять технічний стан будинку, що дуже важливо. Величезний плюс послуг агентства нерухомості, Ви значно заощадите дорогоцінний час, якого так не вистачає у суєтному житті великого міста. Елітні агенції нерухомості потрібні для того, щоб вирішити з вами два головні питання. Перший – це зрозуміти, що саме вам потрібно і що можна запропонувати вам за наявні кошти. Ви можете без проблем доручити агенту і пошук нерухомості, і супровід угоди, та юридичні питання. Будь-яка сучасна людина починає кожну справу з пошуку професіонала. Пам’ятайте, що кожен має займатися своєю справою. Довіртеся професіоналам.

Ситуація На Ринках Нерухомості України В Умовах Кризи

Ситуація На Ринках Нерухомості України В Умовах Кризи

Пан чи зник? Портрет покупця нерухомості

Перший тип умовно назвемо «невдахами». «Невдахи» – це ті суб’єкти ринку нерухомості, яким не пощастило в тому плані, що вони придбали свої омріяні квадратні метри на самому піку цін та ще й у кредит. Що це були за ціни? До осені 2008 року на вторинному ринку однокімнатна квартира в спальному районі мегаполісу стояла приблизно 50-60 тис. у.о., двокімнатна – близько 60-90 тис. у.о., за трикімнатні продавці просили 90-120 тис.у. . в залежності від віку будинку, планування та стану самої квартири.

На сьогоднішній день описуваний тип покупця опинився в найбільш невигідному становищі:

  • по-перше, за придбану нерухомість заплачено завищену ціну і морально важко усвідомлювати, що майже половина витраченої на купівлю суми могла бути зекономлена;
  • по-друге, реалізована придбана нерухомість за витраченою спочатку ціною в даний момент не може бути, т.к. ціни впали майже вдвічі порівняно з вереснем-2008;
  • у третіх, внаслідок стрімкого зростання курсу долара США (а переважна більшість кредитів було видано саме в цій валюті) автоматично в перерахунку на національну валюту подорожчало і тіло кредиту, і відсотки, що виплачуються банку за нього.

При цьому все ж таки «невдахи» в одному виграли. Вони отримали банківську іпотеку! Адже більшість банків на сьогоднішній день або не кредитують зовсім, або кредитують під «варварськи» високі відсотки. «Невдахи», хоч і переплатили за придбану нерухомість у порівнянні з цінами на аналогічне житло на сьогоднішній день, а також додатково отримали подорожчання тягаря банківського кредиту, але вони все ж таки придбали власне житло і позбавлені необхідності нести витрати за його оренду.

Read More

Оцінка Нерухомості, Методики Оцінки

Оцінка Нерухомості, Методики Оцінки

Чільне значення оцінка нерухомості має при прийнятті рішення про вкладення коштів у приносить доход нерухомості, оцінка якої здійснюється. В даний час основним затребуваних видів оцінки є саме оцінка приносить доход нерухомості, що включає в себе оцінку права власності або інших прав. А незалежна оцінка нерухомості є по суті визначенням її поточної ринкової вартості. Оцінювачі зазвичай пропонують послуги з оцінки комерційної нерухомості кількох основних видів. Так, можна провести оцінку комерційної нерухомості торгової, оцінку нерухомості офісної, оцінку комерційної нерухомості складської, оцінку комерційної нерухомості виробничої та іншої нерухомості.
У результаті оцінки нерухомості береться до уваги обсяг доходу, ризик і період, що з його отриманням. Також ринкова оцінка нерухомості враховує багато інших чинників, які впливають здатність об’єктів комерційної нерухомості, оцінка яких здійснюється, приносити дохід. Основується ж оцінка нерухомості на трьох основних підходах: витратному, прибутковому та порівняльному.

Read More

Інструктор-консультант з нерухомості

Інструктор-консультант з нерухомості

З приходом фінансової кризи ситуація на ринку нерухомості погіршилася далеко не на краще, ціни на квартири знижуються, а купувати ні хто не поспішає, це відбувається з кількох причин:
по-перше: різко впав купівельний попит на нерухомість: через зниження рівня достатку населення (втрата роботи, скорочення, звільнення, зниження заробітної плати), багато громадян не в змозі накопичувати на житлі
по-друге: іпотечне кредитування практично не працює: банки не охоче видають кредити на купівлю житла через побоювання фінансових ризиків.

Read More