Archives Червень 2017

Як вигідно продати житло. Продаж нерухомості

Як Вигідно Продати Житло. Продаж Нерухомості

Ринок нерухомості постійно дає нам сюрпризи. На даний момент можна сказати, що більшість операцій з нерухомістю відбувається з вторинними квартирами. При проведенні операцій варто бути пильним та уважним. Обов’язково перевіряйте усі документи. Простежити послідовність документів із вторинною нерухомістю набагато складніше. Найкраще звертатися до агентств нерухомості. А якщо Ви вирішили купити квартиру в новому будинку, тут вам буде простіше. Продавцями зазвичай виступають забудовник чи агенції нерухомості. Намагайтеся відстежити всю послідовність документів. Сам ланцюжок документів закінчується на договорі. Не пропустіть момент і перевірте документи у представника агентства нерухомості. Якщо ви продавець і бажаєте якнайшвидше продати нерухомість, вам варто знати деякі моменти. Швидко продати житло дуже складно. Парою ми бачимо купу оголошень про купівлю та продаж нерухомості. І навіть якщо навіть знизити ціну на нерухомість, це не буде гарантією швидкого продажу. Так, є кілька способів, за допомогою яких ви можете збільшити шанс успішного продажу нерухомості. Ви завжди можете звернутися до агентств нерухомості. Досвідчені фахівці зможуть вигідно продати квартиру, будинок, землю. Інший варіант, це самостійний продаж. Поговоримо про це докладніше. Так що вам варто робити. Існує багато порталів нерухомості, куди ви абсолютно безкоштовно можете подавати оголошення про продаж нерухомості. Такий спосіб дуже ефективний, враховуючи, як швидко розвивається інтернет. Також ви можете розвішувати оголошення на всіляких дошках. Але цей спосіб уже давно пережив себе. Ви можете розпочати пошуки продавців. Перегляньте оголошення людей, які хочуть купити нерухомість. Виберете ті, які максимально підходять під опис вашої нерухомості. Обдзвоніть всіх, розкажіть та опишете нерухомість. Хочеться відзначити, що таким чином збільшиться можливість знайти покупця. Не варто забувати про знайомих та друзів. Вони можуть вам дуже допомогти. Розкажіть усім, що ви продаєте житло. Хтось та зацікавиться. Саме в такий спосіб можна продати нерухомості на вигідних умовах.

Українські Експерти з Нерухомості – Хто Вони?

Українські Експерти з Нерухомості – Хто Вони?

Українські Інтернет-портали про нерухомість заробляють великі дивіденди на публікаціях прогнозів експертів з нерухомості всіх мастей та квітів. Прогнози, часто абсолютно протилежні та неаргументовані, не дають спокою потенційним покупцям «американської мрії українською».

Хто в Україні робить прогнози щодо розвитку ринку нерухомості?

Read More

Ринок нерухомості. Чому повільно впроваджуються Інтернет-технології?

Ринок Нерухомості. Чому Повільно впроваджуються Інтернет-технології?

В останні роки Інтернет розвивається дуже бурхливо. Швидко зростає кількість інтернет-користувачів. Все більша частина торгівлі йде у мережу. Слідом в Інтернет йде реклама та маркетинг. Роблячи простим доступом до величезних обсягів інформації, Інтернет дозволяє користувачам заощаджувати значну кількість часу та грошей. Але покупки нерухомості через мережу Росії поки не популярні, навіть у Москві, де проникнення Інтернету дуже високо. Чому це відбувається?

Сучасні технології дозволяють організувати віртуальну прогулянку квартирою або заміським будинком, провести через Інтернет всі необхідні платежі. І всі ці сучасні технології залишаються незатребуваними! Причини такої поведінки покупців та продавців нерухомості криються у психології.

В Інтернеті добре продаються стандартні продукти та послуги, властивості яких споживачам відомі, такі як побутова техніка та електроніка, книги, програми, квитки. Усі об’єкти нерухомості вкрай індивідуальні. Навіть якщо йдеться про типовий проект квартири чи будинку, на споживчі властивості впливає безліч факторів, які часто можна оцінити лише на місці на власні очі. Це і вид із вікон, і сусіди по будинку чи ділянці, і транспортні можливості, і багато іншого. Тільки якщо нерухомість використовується для вкладення вільних коштів, ці фактори стають менш значущими, але їх вплив на можливість продажу та ціну в майбутньому все одно залишається.

Ще однією причиною відсутності продажів нерухомості через Інтернет, ймовірно найістотнішою, є надзвичайно висока вартість квартир і будинків. Для угод на ринку нерухомості використовуються багаторічні накопичення сімей та іпотечні кредити, взяті на багато років вперед, тому дуже важливим фактором, набагато важливішим за швидкість і зручність, є в даному випадку надійність. Поки що в громадській думці панує уявлення, що покупки через Інтернет набагато менш надійні та безпечні, ніж звичайні. Технології дозволяють проводити безпечні угоди через Інтернет, але поки що недостатньо опрацьовано юридичні формальності оформлення таких угод, а головне — люди ще не звикли до нових технологій. Тільки час здатний вплинути на психологію учасників угод з нерухомості та в майбутньому призвести до більшого використання можливостей Інтернету.

Незважаючи на практично повну відсутність продажу нерухомості через Інтернет, мережа у сфері нерухомості використовується дуже активно. Агентства нерухомості створюють свої сайти, щоб із найменшими витратами знайти клієнтів. Продавці та покупці, оскільки угода з нерухомістю є дуже серйозним заходом, проводять дослідження поточного стану ринку нерухомості в Інтернет, щоб визначитися з ціною. У цьому їм допомагають як сайти агентств нерухомості, так і сайти рекламних ЗМІ та електронні дошки оголошень, такі як Дошка безкоштовних оголошень Москви. Під час кризи, коли багато хто хоче заощадити, зробити це можна, подавши безкоштовне оголошення у розділ «Нерухомість» електронної дошки безкоштовних оголошень вашого регіону. Для тих людей, які хочуть доручити оформлення своєї угоди одному з агентств нерухомості, безсумнівно, дуже важливо буде ознайомитися з відгуками людей, які вже скористалися послугами обраної фірми. Ці відгуки також легко знайти в Інтернеті.

Сьогодні психологія людей перешкоджає здійсненню операцій з нерухомістю через Інтернет, не відриваючись від комп’ютера. З часом довіра до нових технологій збільшуватиметься, в рамках роботи з реалізації програми «Електронна Росія» законодавча база пристосовується до сучасних інтернет-технологій. Все це спричинить зміну психології людей і зростання кількості угод з нерухомістю в Інтернеті. Зараз Інтернет дозволяє швидко підібрати відповідний варіант, відсіяти свідомо непридатні варіанти та ненадійні агенції нерухомості, а далі здійснювати угоду традиційним способом.

Професійне Управління Нерухомістю Дозволяє Збільшити Дохід

Професійне Управління Нерухомістю Дозволяє Збільшити Дохід

Нерухомість сьогодні може бути постійним джерелом доходу, а може й стати проблемою, якщо не вживати спеціальних заходів щодо її обслуговування та позиціонування на ринку.

Щоб точніше розібратися, що таке управління нерухомістю, ми звернулися до фахівців київської компанії URP group, яка з 1995 року працюємо на цьому цікавому та перспективному ринку.

Управління нерухомістю: поняття, цілі та завдання

Управління нерухомістю – це комплекс заходів, орієнтованих (з урахуванням цілей і завдань власника) ефективне використання об’єкта нерухомості, що передбачає зрештою отримання прибуток від його використання. Управління нерухомістю включає чотири поняття (відповідно до західної класифікації):

– Facility management;

– Property management;

– Building management;

– Asset management.

Зупинимося докладніше кожному з них.

Facility management має на увазі під собою заходи, спрямовані на ефективне обслуговування об’єкта нерухомості та збільшення терміну його життєвого циклу: