Оцінка Нерухомості, Методики Оцінки

Оцінка Нерухомості, Методики Оцінки

Чільне значення оцінка нерухомості має при прийнятті рішення про вкладення коштів у приносить доход нерухомості, оцінка якої здійснюється. В даний час основним затребуваних видів оцінки є саме оцінка приносить доход нерухомості, що включає в себе оцінку права власності або інших прав. А незалежна оцінка нерухомості є по суті визначенням її поточної ринкової вартості. Оцінювачі зазвичай пропонують послуги з оцінки комерційної нерухомості кількох основних видів. Так, можна провести оцінку комерційної нерухомості торгової, оцінку нерухомості офісної, оцінку комерційної нерухомості складської, оцінку комерційної нерухомості виробничої та іншої нерухомості.
У результаті оцінки нерухомості береться до уваги обсяг доходу, ризик і період, що з його отриманням. Також ринкова оцінка нерухомості враховує багато інших чинників, які впливають здатність об’єктів комерційної нерухомості, оцінка яких здійснюється, приносити дохід. Основується ж оцінка нерухомості на трьох основних підходах: витратному, прибутковому та порівняльному.

Проводячи оцінку комерційної нерухомості, аналіз власності, розташування комерційної нерухомості, оточення комерційної нерухомості, оцінювач визначає конкретну ринкову вартість нерухомості, оцінку якої він проводить. При цьому під час проведення нерухомості оцінювач використовує різні оціночні підходи, у межах кожного з яких є безліч своїх оригінальних методів оцінки.

Взагалі існує три основних підходи до оцінки нерухомості, що приносить дохід: витратний, порівняльний (ринковий) і дохідний. Витратний метод оцінки комерційної нерухомості відповідає на запитання: скільки сьогодні коштує побудувати дану будівлю нерухомості? Порівняльний підхід до оцінки нерухомості враховує, яку ціну було б продано на даний момент часу об’єкт нерухомості, визначення ринкової вартості якого виробляється. А в рамках доходного підходу до оцінки нерухомості в основному розглядається потенційний дохід, який може принести своїм власникам об’єкт комерційної нерухомості, оцінка якого виробляється в даному випадку.
Що стосується оцінкою комерційної нерухомості чільне значення має дохідний підхід.
Послуг оцінювача не уникнути у багатьох випадках. Насправді професійна оцінка нерухомості є необхідністю при будь-якій угоді з комерційною нерухомістю. А звіт про оцінку нерухомості є офіційним документом, обов’язковим при отриманні кредиту та організації компанії.А