Інструктор-консультант з нерухомості

Інструктор-консультант з нерухомості

З приходом фінансової кризи ситуація на ринку нерухомості погіршилася далеко не на краще, ціни на квартири знижуються, а купувати ні хто не поспішає, це відбувається з кількох причин:
по-перше: різко впав купівельний попит на нерухомість: через зниження рівня достатку населення (втрата роботи, скорочення, звільнення, зниження заробітної плати), багато громадян не в змозі накопичувати на житлі
по-друге: іпотечне кредитування практично не працює: банки не охоче видають кредити на купівлю житла через побоювання фінансових ризиків.
по-третє: іпотека не вигідна для покупців нерухомості: високі відсоткові ставки за кредитом
по-четверте: не численний прошарок населення, які можуть дозволити купівлю нерухомості не роблять цього: т.к. вкладення та інвестування в нерухомість на сьогоднішній момент це ризикована операція, а деякі чекають, коли ціни на ранку нерухомості досягнуть дна.
по-п’яте: ринок будівництва нерухомості, девелопери: знаходиться в напівстагнастичному стані, багато компаній збанкрутовані, а вкладення коштів у пайове будівництво дуже ризикований захід, через численні шахрайські схеми в цьому бізнесі.

За оцінками аналітиків така ситуація на ринку нерухомості триватиме ще кілька років, але це не означає, що ринок нерухомості помер, в основному зараз відбуваються точкові угоди з купівлі-продажу нерухомості, як житлової, так і комерційної, а до весни знову пожвавиться заміський ринок. та курортної нерухомості.

Ринок оренди житлової та комерційної нерухомості за своїми обсягами звичайно знизився з кризовим періодом, але й зараз має непогані обороти в основному через падіння цін на оренду, особливо в секторі комерційної нерухомості

Наші фахівці постійно вивчають і аналізують процеси, що відбуваються на ринку нерухомості, ставте питання на форумі, ділитесь своєю інформацією корисною для користувачів і давайте коментарі. До Ваших послуг безкоштовна дошка оголошень без реєстрації.