Подобово – Як Все Починалося

Оренда квартир у Києві – дуже популярний вид послуг у сфері нерухомості. Цей вид бізнесу в Києві почав відроджуватися ще в 1990-х, коли люди приїжджали на вокзал і прямо на виході з нього на Вас вже чекали старенькі з чималим варіантом квартир, які були розташовані в різних точках Києва. В наш час у Києві налічується дуже велика кількість сервісних квартир, якими керують агенції нерухомості, що спеціалізуються на подобовій здачі житла.

Квартири в Києві переважно орендують відряджені співробітники фірм, а також туристи, які подорожують сім’ями чи компаніями. Проживання в квартирі для них, як правило, виявляється значно вигіднішим і комфортнішим, ніж у готелі. Це пов’язано з тим, що у розпорядженні орендаря є більший простір, ніж у стандартних номерах готелю. І якщо в однокімнатній квартирі є чотири спальні місця, вартість її не стає вищою, на відміну від готелів, де за кожну додаткову людину доведеться доплачувати.

Ще один плюс в орендованих квартирах – це наявність кухні, де знайдеться вся потрібна техніка для приготування їжі. Це суттєво знижує витрати людини на відвідування місць громадського харчування. Крім кухні, в орендованій квартирі знаходяться телефон, доступ в інтернет, що на сьогоднішній день є не маловажливим фактором, а також невід’ємні елементи домашнього декору.

За рівнем комфортності проживання «подобові» квартири діляться на економ-, бізнес- та VIP-клас. Недорогі варіанти сьогодні складають від 35 до 60 доларів за добу проживання. Бізнес-клас квартири варіюється за ціною від 60 до 120 доларів за добу.

Елітні квартири розташовані в історичному центрі міста Києва. Цінова категорія цих квартир складає – від 120 до 240 доларів за добу. Також хочемо відзначити, що вартість оренди обернено пропорційна терміну вашого проживання. Якщо Ви хочете зняти квартиру більше місяця, то ціна зменшується на 10-40 доларів на день. Знижка залежить від обраного Вами рівня квартири.

Незалежно від терміну вашого перебування в столиці орендувати сервісну квартиру не так дорого, як, наприклад, зупинятися в готелі того ж класу. Вартість економ номера в готелі, який розташований у центрі міста, становить від 70 доларів і вище з однієї особи. Бізнес номер складає від 150 до 250 доларів з особи. VIP номер за ціною на сьогодні не тішить і становить від 250 до 450 доларів за добу.

Звичайно, в орендованій квартирі Ви не зможете скористатися всіма принадами готельного сервісу, але деякі послуги все-таки пропонуються. В апартаментах всіх видів класу передбачається прибирання раз на три дні та заміна постільної білизни. При необхідності в агентстві можна замовити трансфер з аеропорту, залізничного вокзалу або автобусної станції.