Підбираємо Ділянку Землі Під Готельний Комплекс: Проблеми та Особливості

Якщо у кого-небудь виникає необхідність придбати ділянку землі під основу відпочинку, вона по ходу справи виявляє різні проблеми, що супроводжують процедуру купівлі земельної ділянки. Головною перешкодою стає довільне завищення господарем реальної ціни землі. Щоб не переплатити зайвого та придбати земельну ділянку, яка насправді може бути застосована для виконання поставлених завдань, необхідно володіти даними про тенденції змін цін на землю, та ще рядом інших позицій, які будуть розглянуті нижче. Виходячи із статті 66 ЗК України, земельна ділянка пром. призначення може перебувати у комунальній, особистій та державній власності. Занесення земельної ділянки в категорію промислових виникає внаслідок укладання державної та місцевої влади.

До дільниць промислового призначення відносяться ділянки, на яких розташовуються торгові площі, транспортні підприємства та їх дороги, інженерні та комунікаційні мережі, споруди для видобутку ресурсів, виробничі потужності. З моніторингу фахівців земельної сфери і оцінювачів робиться висновок, що вартість землі пром. призначення варіюється в залежності від масштабності об’єкта, який можна на ньому розмістити і зазвичай має бути в межах 10% ціни вкладень на будівництво даної споруди. Разом з тим, професіонали в більшості випадків відзначають нерентабельність купівлі ділянки сільськогосподарського призначення з метою подальшої зміни категорії, тому що витрати на внесення змін до генерального плану можуть наблизитись, а часом і багаторазово затьмарити вартість придбання ділянки.

У першу чергу потрібно визначити суму, що планується витратити на купівлю ділянки, тому що вона вирішує призначення земель, що купуються, а також грошові витрати для зміни її призначення, тоді коли воно є ОСГ. хтось, який поставив собі за мету придбати землю промислового призначення, повинен мати наступний набір паперів для оформлення паперів на право власності: ксерокопії укладання грошової оцінки землі, ксерокопії паперів, що свідчать право власності минулого власника, у тому числі довіреностей, копія засвідченої угоди купівлі-продажу ділянки та ксерокопії документів, що засвідчують особу. хтось, який поставив собі за мету придбати землю промислового призначення, повинен мати наступний набір паперів для оформлення паперів на право власності: ксерокопії документів, що засвідчують особу, ксерокопії паперів, що засвідчують право власності минулого власника, у тому числі довіреностей, копія засвідченої угоди купівлі-продажу ділянки та ксерокопії укладання грошової оцінки землі., обов’язковим пунктом є отримання документа про відсутність накладення обмежень на будівельні об’єкти, що зводяться. Наприклад, кількість поверхів та розміри споруди. Зупинити увагу необхідно на присутності об’єктів будівництва на цій ділянці. Якщо вони відсутні потрібно отримати таку довідку, оскільки можливо вони є на папері і стати джерелом наступних проблем.

Не буде зайвим отримати документ про відсутність зобов’язань щодо передачі земельної ділянки в руки інших осіб з метою проведення комунікацій або виконання інших схожих робіт. на провадження господарської діяльності, а також оформити постійне представництво.