Оренда Нерухомості – ризикована справа

Знімання квартири – починання часто хвилююче. Ніхто не знає стовідсотковий метод швидко зняти потрібну квартиру або кімнату, що як мінімум не виглядає як завалений мотлохом смердючий кут у будинку, повному алкоголіків і шпани. Зазвичай це залежить в основному від везіння: трапляється, що в першому ж оголошення, що трапилося, по телефону запропонують відповідний варіант, в який можна закохатися з першого погляду, а буває, що буде потрібно перелопати всі оголошення, обшукати цілий інтернет і обдзвонити чималу частку ріелторських агентств, але марно.

Можна сподіватися на удачу, але це не зовсім правильний підхід до справи: все-таки вітряний успіх має властивість змінювати навіть везунчикам. Можна, наприклад, кидати жереб і знову ж таки сподіватися на удачу – такий же дурний метод, як і попередній. Тому оренда квартири – справа, до якої треба підійти справді з розумом.

Щоб орендувати квартиру, потрібно спочатку чітко сформулювати свої побажання. Безглуздо дивитися оголошення з однокімнатними квартирами, якщо ви достеменно визначили для себе зняти двокімнатну квартиру в мінську. Не потрібно зв’язуватися з посередниками, які вимагають гроші просто за сам факт пошуку, хоча б тому, що ви вже визначили для себе, що потрібно платити лише після досягнення мети. Безглуздо слухати поради людей, які можуть запропонувати орендувати квартиру в близькому районі: до чого вам оренда квартири в тому місці, де однаково близько до роботи, навчання чи сім’ї?

Виключно з чіткими вимогами можна рухатися на стежку пошуку. Але навіть їх не можна вважати панацеєю, бо шляхів обдурити бажаючого зняти чи орендувати квартиру чимало. Практично неважливо, ви шукаєте оренду маленької квартири або великого котеджу: ризики майже завжди рівні. А тому буде важливо запастися терпінням і не вестись на першу зустрічну пропозицію: великі шанси, що ви зможете знайти найкращий варіант за короткий час. А якщо й не встигнете – зможете повернутися назад, до первісного варіанту. З визначенням потрібної квартири поспішати не потрібно: ви й самі розумієте, адже вам жити в цих стінах.