Як Вибрати Новобудову

Придбання свого житла – є одним із найзначніших випадків будь-якої родини та кожної окремо взятої людини. До такого рішення не можна підходити безвідповідально. Вартість вторинного ринку житла здатні злякати будь-кого, і, розглянувши різноманітні пропозиції ріелторів, багато хто приходить до рішення, що найкращий варіант купівлі квартири – новобудова. І це правильне рішення.

Ринок нерухомості, представлений новобудовами, досить великий, що вивчаючи його пропозиції можна втратити багато часу. Але цей час не буде втрачено дарма. Величезна різноманітність об’єктів, будівельних рішень, різних планувань квартир може задовольнити будь-який смак. І серед цієї різноманітності кожен може вибрати саме те, що йому підходить за якістю та ціною.

В інтернеті є безліч сайтів, які містять всі новобудови і які можуть спростити Ваш вибір. Але навіть використовуючи ці сайти, можна зробити помилку. Далі я розповім, на які моменти варто звернути увагу при виборі.

По-перше, варто оцінити свій бюджет. Це допоможе звузити коло вибору, щоб Ви не втрачали свій час на новобудови, які Ви не здатні купити.

Далі важливим моментом є розташування. Переконайтеся, що біля новобудови є всі необхідні об’єкти інфраструктури: дитячий садок, лікарня, ринок тощо. Навіть якщо у вас є автомобіль, переконайтеся, що є можливість швидкого переміщення з одного місця в інше. Якщо Ви залежите від громадського транспорту, то дізнайтеся на скільки буде зручно його використовувати, щоб дістатися необхідних місць. Зверніть увагу на довкілля навколо майбутнього житла. Навіть якщо Ви занадто зайняті і не помічатимете те, що відбувається за вікном, повірте – це дуже важливо.

Зупинившись на кількох варіантах, складіть список питань, щоб якнайбільше дізнатися про нову квартиру.

Звертайтеся за допомогою при виборі до агентств нерухомості, які виконають частину Вашої роботи. В агентстві дадуть пораду на які новобудови звернути увагу, а на які не варто.

І запам’ятайте, що насолоду від переїзду в нову квартиру Ви отримаєте тільки зробивши єдино правильний вибір.