Як Вибрати Агентство нерухомості?

Ринок нерухомості, як відомо, «багатий» шахраями. Не зайве буде дізнатися схеми обману, щоб не потрапити в халепу.
Розглянемо схеми, які використовують при здачі квартири у найм.
Оренда квартири, як правило, у «липових» агентів завжди значно дешевша за ринкову вартість. Підозрительно, але люди трапляються, вирішивши заощадити. Такий «ріелтор» завжди має квартири, які ідеально підійдуть вам.
Трапляються агенти, які ніколи не виїжджають на квартиру, яка здається в оренду. Натомість вони відправляють кур’єра. На той час, коли зрозумієте, що залишилися без знімної квартири, і без грошей, агент і кур’єр стануть недоступними. Додзвонитися до них буде неможливо, як і зустрітися з ними особисто.
Ще один спосіб шахрайства, це коли замість квартир вам запропонують інформацію про квартири, що здаються. Пропозиції, як правило, не існують.
Інший вид обману також трапляється нерідко. Людина винаймає квартиру на дуже короткий термін. Потім, представившись агентом нерухомості, передає схемну квартиру. Найчастіше така людина діє на пару з спільником, який є власником квартири.
Ще один спосіб, коли «липові» агент та власник діють спільно. Ви винаймаєте квартиру, а за кілька днів виявляєте, що замки на двері змінили. Виявляється ще один власник житла, або просто господар знаходить причини, щоб видворити квартиронаймачів.
Якщо вирішили звернутись до приватного ріелтора, уточніть, чому саме він надають послуги з оренди цього житла. Не зайве попросити і договір із власником про надання послуг ріелтора. Можливо, ріелтор виступає від агентства нерухомості. Часом буває, що він уже давно не працює у тій компанії. Тому, якщо викликає недовіру, зателефонуйте до агенції та уточніть, чи є він співробітником агентства.
А як відрізнити професійну агенцію від «липового»? насамперед, професійне агентство пропонує прозору законну угоду. Оформляється договір оренди квартири, який підписується обома сторонами.

На що звертати увагу при виборі агентства нерухомості, якщо ви вирішили купити квартиру або зняти житло?

•    Тривалий досвід.
•    Ліцензія на надання ріелторських послуг
•    Відгук та рекомендації
•    Професійна компетентність агентів
•    Наявність сайту в інтернеті
•    Послуги агенції повинні включати не лише супровід угод з оренди квартир
До кого звернутися по ріелторську послугу, вирішувати вам. Вибрати приватного агента чи компанію. Але лише професійне агентство забезпечить прозорість угод із нерухомістю.