Оренда Квартир У Києві: Прогноз На 2008р.

Оренда квартир у Києві актуальна як ніколи. Столиця завжди буде привабливою для тих, хто хоче тут вчитися, заробляти гроші, та й просто жити. Велике місто – обіцяє великі можливості. Квартири винаймають не лише приїжджі, а й корінні її мешканці — кияни. Попит величезний, ставки оренди минулого року значно зросли. Орендне життя у столиці як завжди дороге. Що обіцяє рік прийдешній?

Зважаючи на суттєве зростання орендних ставок у 2007 році (до 30%) найближчим часом, ймовірно, продовжиться тенденція переходу деяких наймачів із сегменту «бізнес» до категорії «економ», а також зростання популярності оренди квартир у передмісті Києва.

У 2008 році динаміка орендних ставок, швидше за все, знову носитиме сезонний характер. Збільшення пропозиції та зниження попиту прогнозується у період із травня по серпень, потім ситуація постає на свої місця. До кінця року тенденція подорожчання збережеться.

Також необхідно враховувати загальну економічну та політичну ситуацію в країні. Стабільність та сприятлива інвестиційна політика на вітчизняному ринку може стати причиною відтоку охочих зняти в сегмент охочих купити квартиру, при цьому збільшення ставок не перевищить межі прогнозованих, тому можна припустити, що в цілому ринок зросте не більше ніж на 10-15%. А політична нестабільність та інфляція може спровокувати зростання орендних ставок на 20-30%.