• Якось один з наших провідних експертів з оренди житла задався питанням – а як же знімають квартири без послуг агентства ?! Це питання так зацікавив його, що вдалося залучити до обговорення цього питання практично весь колектив департаменту оренди житла «Мир Вашому власності». В результаті до цього обговорення приєднався і ваш покірний слуга – менеджер прес-центру агентства. Звичайно, все прекрасно уявляють собі як це відбувається. Але нас хвилював інше питання, скажімо так, чисто професійний – питання надійності і гарантій при самостійному наймі житла. У підсумку ми розклали все по поличках, а я поділюся з вами нашими висновками. Що б вам було зручно читати цей матеріал, я описав його в хронологічному порядку і сподіваюся, що моя праця надасть вам неоціненну допомогу і допоможе зробити правильний вибір, а також чуть-чуть відкриє деякі таємниці роботи агентства.

  пригоди починаються

  Відкриваємо інтернет. Перед очима величезна кількість пропозицій квартир від їх власників. Навіть є з фотографіями, дивлячись на які часом і недосвідчена в оренді житла засумнівається в їх реальності через низьку вартості. Однак, сумніви це одне, а те, що перед очима зовсім інше, тим більше, що так хочеться зняти розкішну квартиру за ціною убитої однушки в хрущовці. Рука сама тягнеться до телефону і швиденько набираємо номер, розглядаючи приголомшливі фотографії обстановки квартири. Голос на іншому кінці трубки переконливо підтверджує все опис квартири і запрошує приїхати. Ми радіємо! Продзвонивши ще десяток номерів, складаємо маршрут для огляду квартир і відпрошуватися з роботи, обіцяючи начальнику завтра ж надолужити все упущене. І ось, нарешті, цей хвилюючий момент настав. Ми стоїмо перед дверима першої в нашому списку квартири. Почалося! «Це помилка!» – вигукуємо ми, дивлячись на обшарпані стіни і ледве стоїть меблі 60-их років. Мало того, що квартира практично вбита, так ще й у господаря якісь проблеми з документами і мабуть із зором. Але той твердо стоїть на своєму: «Фотографії відповідають!» Але ми не втрачаємо присутності духу і, стискаючи заповітний листок зі списком квартир, мчимо дивитися наступну. І тут «О, слава Богам!», Нам щастить. П’ята переглянута нами квартира – більш-менш відповідає нашим вимогам. Фотографії та опис, звичайно ж, натягнуті за вуха до бажаного рівня, кремлівських стін за вікнами виявляється не видно, але жити можна і ціна – що найголовніше, просто супер. Не біда, що в квартирі два власника і один з них у від’їзді. Присутній власник готовий позичити свій телефон для дзвінка другому власнику, який підтвердить те, що він не проти здачі квартири. “Усе! Нарешті – то! »- вигукуємо ми і готуємося до оплати. Але тут, в самий кульмінаційний момент лунає дзвінок у двері і в квартиру ввалюється ще кілька таких же як і ми бажаючих зняти житло. До нашого великого здивування господар, нітрохи не бентежачись і відкидаючи всі наші міркування про те, хто перший – того і тапки, пропонує влаштувати аукціон. Хто запропонує більшу ціну, той і буде жити. Перше ж речення ціни валить нас в шок, а дама в норковому пальто добиває всі наші надії, оголошуючи свою, і як вже зрозуміло остаточну ціну. До нас втрачено будь-який інтерес, сторони вже в сусідній кімнаті жваво обговорюють оплату комунальних платежів і ми тихенько вислизала з квартири, добро поглядаючи в бік господаря. О десятій годині вечора, стоячи біля під’їзду останньої в нашому сьогоднішньому списку квартири, ми остаточно «добреем», слухаючи у відповідь на набраний номер монотонний голос автовідповідача про недоступність господаря цієї квартири. Ще через півгодини, перейнявшись великою любов’ю до всього людства, ми пасемо додому.

  Наступив день згладжує всі наші емоції, а пропозиції в інтернеті і рекламації про легкість зняття житла без зайвих витрат на послуги агентства знову налаштовують нас на бойовий лад. Шеф, неласкаво поглядаючи на нас, проціджує крізь зуби щось про вчорашній обіцянку і тоскно махає рукою: «Іди!».

  Чому так не щастить тільки нам? Всі обіцянки про легкість зняття житла знову починають випаровуватися. Так, ми набралися досвіду. Перепитувати про реальність опису квартири, її остаточної вартості і відразу ж запитуємо про документи на неї. Але це тільки лише скорочує наш список переглядів. О дванадцятій годині ночі відкриваємо двері своєї квартири і каменем падаємо в ліжко. За вечір переглянули шість квартир: дві з них явний бомжатник, одна з господарем – алкоголіком, бурмотіли щось невиразне з під кухонного столу, дві так і не побачили через дивно раптово зниклих за півгодини до перегляду господарів, і останню з піднятою на п’ять тисяч і ціною – кажуть, що не розчули ми по телефону ціну, а в оголошенні знаєте помилка …

  Бос гнівно відправляє нас в останній раз дивитися квартиру, і ми під посміхається погляди колег вислизає з офісу. О десятій годині вечора, після перегляду ще трьох квартир ми, нарешті, знаходимо потрібну нам. Сідаємо за стіл з господарем, і нервово прислухаючись до звуків за вхідними дверима, обговорюємо всі деталі оплати.

  Договір найму житла? Які можуть бути проблеми! Включаємо інтернет, набираємо у пошуковій системі відповідну фразу і ось вони. Вибирай будь-! І нехай рвуть на собі волосся представники агентств нерухомості, які оплачують дорогі послуги юристів складали їх договору. Марна трата грошей – економія повинна бути економною!

  Договір підписаний. Ми радіємо, мнучи в руці в’язку ключів і діловито оглядаючи свої нові володіння. Шеф на роботі радий до божевілля і дарує на честь новосілля завдання з терміном виконання «вчора!». Життя, здавалося, налагодилася, поки в одну з субот, з раннього ранку, в нашу квартиру не ввалився піддатий рис і до божевілля налякав колегу з бухгалтерії. Це наш новий сусід! Згадуючи всіх святих і апостолів, ми кидаємося до телефону і намагаємося зв’язатися з господарем. Але той, мабуть, зовсім уморився на дачі. Новоспечений сусід розкладається на кухні і, випиваючи чергові сто грам і смачно запиваючи їх пивом, з поважним виглядом простягає нам паспорт з пропискою за даною адресою. Вихідні пройшли під знаком зеленого змія в різних з новим сусідом і його численними друзями кімнатах. Дбайливо очищена після довгих умовлянь колеги-бухгалтера ванна кімната в понеділок вранці постає перед нашими червоними від безтурботної ночі очима в своєму самому поганому вигляді. Переступаючи через тіло племінника нового сусіда, ми залишаємо квартиру і йдемо на роботу. У вівторок ввечері ми, нарешті, чуємо на іншому кінці дроту голос господаря квартири: «У нас в договорі прописано, що ви будете жити одні? Ні! Так що жити заважає? Не подобається? Іди, а грошей не поверну – сам захотів договір розірвати, ось і розривати! »

  Економія повинна бути економною! Ми набралися нових сил і енергії.

  Шеф демонстративно повернув монітор комп’ютера до нас і з напущені серйозністю вивчає сайт агентства нерухомості з пропозиціями квартир в оренду: «Іди!». Ми радісно кидаємося бігти в бухгалтерію і, пояснюючи словами «Ти ж сама все бачила!», Займаємо грошей до получки.

  Ура! Ми вже досвідчені! Не минуло й тижня як ми можемо забирати речі у одного і під радісний погляд його дружини переселятися в свою обитель. Але вже перебуваючи на поверсі, перед дверима ми виявляємо на ній папірець з печаткою правоохоронного органу. Хоч би грошей за два місяці вперед, що ми заплатили, під килимком залишили … Заведений в той же вечір в ранг знайомих місцевий дільничний за чаркою чаю (між іншим 560 ре за півлітра напою) повідає нам про те, що за цей тиждень ми вже ..цатие орендарі цього житла і те, що взагалі розшук аферистів сильно навантажує і без того перевантажений робочий графік його колег.

  «Бухгалтерія» грошей більше не дає! Шеф поїхав у відрядження, а без нього відпускати нас на пошуки житла не велено! Дружина одного похмуро ходить вечорами по квартирі і кидає недобрі погляди на нас. Ми перераховуємо витрачені гроші і розуміємо, що могли б прожити на них цілих п’ять місяців.

  Шеф повернувся! Відмовити йому неможливо! Змушені зателефонувати в агентство. «Світ Вашої власності» – звучить-то як! Боже мій, та скільки ж вони беруть за свою роботу!

  Тепер все не так цікаво. Які там шість – вісім переглядів за вечір! Немає драйву! Ключі від другої переглянутої квартири вже лежать в кишені. Все пройшло якось нудно і монотонно. Важко розлучаюся з винагородою для агентства. Все незвично тихо, чинно, мирно і спокійно.

  Економія повинна бути економною! Твердим ми про себе і сідаємо тихим зимовим вечором за комп’ютер і перечитуємо статті про легкість зняття квартир без послуг посередників і значної економії грошей і часу.

 • Світова фінансова криза, змусив багато компаній переглянути свої погляди на бізнес; комерційна нерухомість – це один з основних показників економічної ситуації на ринку. Багато бізнесменів не знають, чого чекати в майбутньому, як зміняться ціни на комерційну нерухомість? Багато хто віддає перевагу почекати якийсь час, деякі повністю зупиняють роботу компаній.

  Ринок комерційної нерухомості переживає зараз важкий і нестабільний період. Звичайно, багато учасників ринку комерційної нерухомості шукають вихід з кризової ситуації. Не всім це вдається, тому багатьом фірмам доводиться буквально виживати в конкурентній боротьбі за ринок.

  Криза надав серйозний вплив і на девелоперів. Зараз вони повністю залежать від постачальників товарів і послуг, які продовжують з усіх сил утримувати ціни на будівельні матеріали і послуги організацій-підрядників, не даючи цінам опуститися. Тому девелопери не можуть випускати на ринок продукти, доступні населенню з низьким рівнем платоспроможності.

  Деякі компанії в світлі поточних подій припиняють економічно активну діяльність або припиняють її до слушного часу. Однак досвідчені девелопери, можуть і зараз стабільно заробляти, перш за все, за рахунок надання консультацій. Є люди, які мають гроші, але не мають досвіду. Цей факт сприяє появі попиту на послуги грамотних фахівців.

  Світова фінансова криза змушує багато фірм тугіше “затягнути паски”, скоротити до мінімуму свої витрати. Це стосується всіх аспектів фінансової діяльності. У тому числі і орендної плати. Однак ця обставина не лякає досвідчених девелоперів. Звичайно, відтік числа орендарів комерційної нерухомості скоротиться, так як деякі компанії закривають офіси, скорочують персонал. Але і нові офіси в найближчим часом будувати ніхто не буде. Без сумнівів, в новому орендна плата зросте, що викликано інфляцією, але і ціни на продукти і послуги орендує офіс компанії також виростуть.

  У будь-яких умовах людина знаходить кошти для виживання. І в сьогоднішніх умовах фінансової кризи багато хто не тільки знайшли спосіб для виживання, але і забезпечують зростання власного бізнесу.

 • Робота над помилками. Іспанська криза і російський ринок нерухомості.

  Джерело: news-house.ru

  Аналізуючи сучасний стан російського ринку нерухомості, не можна не помітити деякі негативні тенденції, дуже нагадують за своїм характером криза ринку нерухомості в Іспанії.

  Трішки історії. Починаючи з 1997 року, нерухомість в Іспанії стабільно росла в своїй ціні на 12 -15% на рік. Це просто фантастичне зростання цін на житло, з огляду на, що стандартний рівень подорожчання зазвичай коливається від 2 до 3% в рік.

  Однак на тлі перших симптомів світової фінансової кризи темпи зростання цін на нерухомість в Іспанії різко знизилися. Обсяги будівництва постійно нарощувалися, а попит на житло падав. Результати не змусили себе чекати і вже в 2007 році ціни на іспанську нерухомість виросли всього на 4%. Інфляція ж склала 4,6%.

  На ринок житла насувався криза. Занадто ризикований і недостатньо продуманий менеджмент підштовхнув професійних учасників ринку нерухомості зайнятися активним поглинанням конкурентів. Що не тільки не полегшило ситуацію, а лише навпаки її посилило. Уряд Іспанії, оцінивши ситуацію, що склалася, прийняло рішення збільшити обсяги введення житла в експлуатацію. На думку чиновників це мало призвести до зниження цін на житло. Однак їх прогнози не виправдалися. Населення не поспішало купувати житло, очікуючи ще більшого падіння цін. Збільшення кількість нерухомості у вільному продажі лише прискорило негативний процес.

  Результатом такої необдуманої політики стало те, що вже за підсумками 1 кварталу 2008 року, нерухомість в Іспанії подешевшала на 7,7%, а обсяг продажів знизився приблизно на 70%. До кінця травня 2008 року 60% всіх іспанських агентств нерухомості оголосило себе банкрутами. В Іспанії різко зросло безробіття, адже саме ринок нерухомості був однією з основних рушійних сил економічного підйому в країні. За компетентну думку міністра економіки і фінансів Іспанії Мігеля Анхеля Мартінеса іспанське житло до початку 2009 року стане дешевше на 20%. А вихід із кризи можливий не раніше 2012 року.

  Така ситуація на ринку нерухомості Іспанії повинна послужити хорошим уроком для російського уряду і професійних учасників ринку. Не допустити різкого обвалу цін на житло можливо лише при розширенні фінансових можливостей російських громадян. Криза нерухомості в Іспанії повинен допомогти Росії у виборі правильної стратегії.

  Джерело: forum.news-house.ru

 • Справа в тому, що багато покупців, маючи в розпорядженні n-суму грошових коштів, планують її витратити тільки на придбання квартири і виплати державі всіх необхідних мит та податків. У розрахунок сплата комісійної винагороди просто не береться, оскільки покупець впевнений цілком і повністю в своїх силах самостійно провести операцію купівлі-продажу нерухомості. На жаль, така впевненість в своїх силах може зіграти з покупцем злий жарт.

  В останні кілька років в судах по всій країні відбуваються процеси, пов’язані з угодами по нерухомості, де обділені колишні мешканці або власники відстоюють свої інтереси.

  Дивуватися тут, безумовно, нема чому, оскільки без кваліфікованої і грамотної допомоги професіоналів у цій галузі придбати той чи інший об’єкт нерухомості у власність – шансів практично немає. Незнання тонкощів, “підводних каменів” і реалій нинішнього ринку російської нерухомості може привести до того, що угода купівлі-продажу, здавалося б, укладена за всіма правилами, може бути визнана в суді недійсною.

  «Щоб угода купівлі-продажу була проведена якісно і грамотно, виразно необхідно звернутися за допомогою до фахівців з нерухомості будь-якого відомого агентства. Тільки вони здатні захистити свого клієнта, який виступає в ролі покупця, від неприємностей і проблем з нерухомістю сьогодні і в подальшому. Самостійно перевірити “історію” об’єкту нерухомості, що не завжди надається можливим з різних причин. Їх багато, тому немає сенсу їх перераховувати », – коментує Наталія Соломонова, директор ріелторського напрямки ГК МІЦ (Московський Іпотечний Центр).

  Фахівці з нерухомості дуже ретельно перевіряють “історію” придбаного об’єкта нерухомості: починаючи від введення його в експлуатацію і закінчуючи останнім власником, які мали у власності дану нерухомість. По кожному мешканцеві, зареєстрованому в даній квартирі, проводиться перевірка, куди і коли вибув, а також з яких причин. Під особливим контролем у юриста агентства нерухомості правовстановлюючі документи на дану квартиру, і в тому числі документи, що засвідчують особу особи, який виставив її на продаж. Це, зрозуміло, тільки частина моментів, за якими проводиться перевірка фахівцями агентства.

  Крім усього іншого, фахівці з нерухомості звільняють клієнта від необхідності обдзвонювати колосальну кількість варіантів, вести переговори, а також від збору документів і довідок, які знадобляться для укладання угоди купівлі-продажу. Вислухавши вимоги і побажання щодо нерухомості, що купується, фахівці агентства нерухомості підберуть квартиру, яка не тільки буде повністю відповідати потребам клієнта, а й буде відповідати його фінансовим можливостям.

  Сьогодні економити на послугах кваліфікованих фахівців з нерухомості – нерозважливо, адже пошкодувавши невелику суму на оплату комісійної винагороди можна втратити практично все: придбану квартиру, пристойну суму грошей, час, а також найцінніше і найдорожче – здоров’я.

 • Згідно з даними, оприлюдненими компанією Knight Frank в її регулярному Global House Price Index, щорічний світовий ріст цін на житло, за винятком Дубаї скоротився до 3,8% в третьому кварталі поточного року, в той час як у другому він становив 4,8%.

  Середньоквартальні ціни втратили 0,3%, це фактично перше квартальне падіння цін.

  Зниження середньоквартальних цін було зафіксовано більш ніж для половини країн представлених в індексі, для однієї третини країн було також зафіксовано падіння річних цін.

  Інвестори можуть бути знову близькі до активних придбань.

  На думку глави міжнародних досліджень Knight Frank Ніколаса Барнса зараз стає очевидним, що жодної з частин світу не вдасться уникнути кредитної кризи, нерухомість втрачає в ціні в багатьох куточках земної кулі. Не дивлячись на впевнене зростання в 2007 році, ціни на житло в більш ніж половині країн, представлених в дослідженні, знизилися в третьому кварталі 2008 року. Очікується збереження цієї тенденції для переважної більшості регіонів зі збереженням нульового або негативного щоквартального показника до кінця цього року.

  Дубаї, який є новачком в даному списку, схоже, буде протистояти загальним тенденціям, однак останні дані за другий квартал року не відобразили раптових зміщень в балансі попиту і пропозиції, В майбутньому цифри, ймовірно, засвідчать значне уповільнення зростання цін ..

  Росія і жменька східно-європейських країн в третьому кварталі виглядають досить непогано, зафіксовано незначне підвищення зростання середньорічних цін в Чеській Республіці. Однак відзначаються і ознаки того, що деякі з найсильніших представників даного кола починають слабшати. Так, ціни в Болгарії в третьому кварталі зросли лише на 3%, що становить всього половину від показників попереднього кварталу.

  Литва, Канада, Норвегія і Великобританія побачили найбільше цінове падіння, близько 5% всього за три місяці. Щоквартальне падіння цін на житло в штатах знаходиться на позначці в 2,8%, втрати склали близько 21% в порівнянні з ціновими показниками, зафіксованими на піку.

  Хоча власники нерухомості можуть не погодитися з подібним твердженням, але масштаби і швидкість зниження цін носять також і позитивний характер, так як інвестори здатні купувати сьогодні виявляють, що деякі ринки пропонують придбання на умовах порівнянних з докризовими.

  На тлі розчарувань викликаних станом фондового ринку і болісних сумнівів щодо сегментів банківського сектора, нерухомість видається їм досить безпечним і досить відчутним будинком для інвестицій.

 • Нарешті збулася заповітна мрія – Ви стали володарем власної квартири і основне бажання – швидше почати ремонт. Наприклад, змінити проводку, оновити сантехніку, об’єднати або розбити кімнату, встановити двері та вікна. Але раптом виявляється, що всі намічені витрати можуть бути набагато менше і плюс до всього іншого юридичні та будівельні норми виявилися порушеними.

  Сучасні ріелтори стверджують, що житло треба підбирати так, щоб в ньому Ви і Ваша сім’я відчувала себе зручно і комфортно. Безумовно, найоптимальніший варіант: це невелика квартира в місті і просторий заміський будинок. Міська квартира зазвичай отримується виключно для робочого тижня, а в заміському котеджі зручно провести вихідні в оточенні родини і близьких людей.

  Квартира, яка була придбана без внутрішньої обробки, є досить вигідним придбанням, тому що дозволяє здешевити покупку нового житла на 30% від його ринкової вартості. Безумовно, оздоблювальні роботи будуть, але в їх процесі Ви здійсніть всі Ваші задуми і бажання.

  Дамо безцінний рада: хочете убезпечити себе від непотрібних проблем в перші рік-два, не купуйте житло на верхніх поверхах. Тільки уявіть собі таку картину: Багатоповерхові будинки славляться величезною кількістю сусідів. І якщо Ваші сусіди одночасно з Вами будуть займатися ремонтом, а також перевозити в ліфтах будматеріали і меблеву начиння і т.д., то, щонайменше, буде дуже незручно, як для Вас, так і для них.

  У тому випадку, якщо Ви вже можете називатися власником нової квартири і у Вас є шалене бажання провести перепланування, то підіть наступних порад. По-перше, проект буде правильно замовити у фахівців своєї справи, таким чином, Ви застрахуєте себе від можливих негативних наслідків. Найсуворіше забороняється зносити несучі стіни, мене зовнішній вигляд фасаду. Якщо Ви збираєтеся вносити свої корективи в план квартири, то Вам буде потрібен дозвіл. Весь спектр інстанцій, які дають таке право, Ви можете отримати в Міжвідомчої комісії. Слабкі місця допускаються під час переробки систем опалення, вентиляції, водопостачання. У подібних ситуаціях будете страждати не тільки Ви, але і Ваші сусіди, а також наступити кримінальна відповідальність. Отже, щоб уникнути непорозумінь і судових розборок, правильним рішенням буде заздалегідь замовити дизайн-проект, скласти кошторис і вибрати надійного підрядника.

  І на завершення дозвольте дати Вам ще один цінний порада: не бійтеся купувати квартиру без обробки і потім проектувати її, орієнтуючи на власні побажання і погляди.

 • В основі угод по нерухомості без посередників і без комісійних лежить концепція For Sale By Owner “Для продажу власником” послуга за прямими операціями з нерухомістю. Основна ідея даної послуги полягає в тому, щоб забезпечити прямий контакт між власником і покупцем, дуже поширений метод в Америці, Східній Європі, яка нещодавно була введена на ринок нерухомості в Молдові.

  Це нововведення прийшло на зміну неякісного посередництва і представлено на сайті TRANZACT.md, де “власник має можливість у всіх деталях уявити свою пропозицію, а покупець зможе побачити багато пропозицій по нерухомості за короткий проміжок часу.

  Нововведення полягає в тому, що ця послуга відрізняється від інших подібних відсутністю посередників, тобто агентів з нерухомості, а угоди укладаються безпосередньо між покупцями і продавцями без оплати комісійних.

  TRANZACT.md – послуга online, розроблена Euroefect SRL. Це реальне рішення, за допомогою якого власник продає своє житло, не будучи змушеним платити комісійні якомусь агентству з нерухомості.

  “Послуга гарантує зняття обмежень в галузі, в якій встановилися ненормальні правила, нав’язані непрофесійними агентствами з нерухомості за допомогою захоплення всіх загальноприйнятих способів просування, які займають місце, призначене оголошеннях з цієї області, роблячи, таким чином, неможливим здійснення прямого контакту між двома сторонами, залученими в угоду. Вважаю природним той факт, що продавець повинен мати можливість отримати за власну нерухомість стільки, скільки вона коштує, і так само по купатель нерухомості не буде зобов’язаний платити більше.

  які переваги цієї послуги?

  До кого звертатися?

  – До тих, хто може надати список об’єктів, бажано, щоб він включав в себе повну інформацію про пропозиції на ринку нерухомості.
  – До тих, хто може не тільки акумулювати інформацію, а й гарантувати її достовірність.
  – До тих, хто допоможе полегшити операцію з нерухомістю і не візьме комісійних за це.

  За словами головного менеджера Euroefect SRL Раду Думбраве, у даної послуги кілька важливих переваг.

  “Ви платите один раз, послуги, запропоновані TRANZACT.md, дійсні до моменту продажу. А той факт, що ми поєднуємо два компонента online і off-line є важливим моментом для покупця, враховуючи, що ми гарантуємо, що власність реальна”, – коментує керівник
  TRANZACT.md.

  Гарантія достовірності інформації забезпечується представниками компанії, які надходять на адресу, де розташована нерухомість, роблять відповідні знімки, збирають дані, необхідні покупцеві для того, щоб він зміг мав докладне уявлення про нерухомість, зниження кількості непотрібних візитів і дзвінків.

  TRANZACT.md не є простим гідом по домівках, але пропонує клієнтам всю інформацію, необхідну для укладення угоди. Так само як існують друковані видання, які здійснюють те ж саме на папері, повинні існувати і ті, які роблять те ж саме on-line, але містять більше інформації, фотографії і не тільки, а реальні пропозиції, які не вводять в оману потенційних покупців – якісна послуга.

  Але абсолютно виключений той факт, що зникнуть агентства по нерухомості, тому що “якісна послуга з нерухомості припускає непросту діяльність, з різних галузей”.

 • Недвижимость ОАЭ - Сегодня

  В начале 2002 года правитель Дубая разрешил своим декретом продавать недвижимость в Дубае иностранцам в полную собственность. Фактически этот декрет скал катализатором начала строительного бума и поступления инвестиций и притока иностранцев в Объединенные Арабские Эмираты. Наконец весной 2006 года был принят закон, который утвердил указ наследного принца Дуба и приобретение иностранцами недвижимости до того времени носившее название – «внеплановая» покупка, получила наконец законное основание.

  Однако следует отметить, что закон сделал некоторые послабления гражданам и некоторым иностранцам. И фактически узаконил некоторое неравенство. Так граждане Эмиратов и стран Персидского залива могу без каких — либо ограничений приобретать в собственность недвижимость или заключать договор лизинга на девяносто девять лет в любом месте эмирата Дубая, в все другие иностранцы могут приобретать в полную собственность недвижимость только в специально отведенных территориях. Пока список таких территорий еще не определен и не опубликован.

  Все вопросы по приобретению недвижимости в эмирате Дубай решает специально для этого созданный Департамент землевладения и недвижимости Дубая. Именно этому департаменту вменено в обязанности заниматься регистрацией недвижимости и прав на нее, а также регистрации сделок по купле — продаже недвижимости. Все решения данного департамента являются окончательными и не оспоримыми, за исключением, если будет установлено мошенничество или подлог. Continue reading »

 • Агентства Недвижимости

  На сегодняшний день ситуация на рынке недвижимости не вызывает удивление тот факт, что большинство операций происходит со вторичной недвижимостью. Агентства недвижимости советуют быть внимательнее при проведении операций с недвижимостью. Проверяйте внимательно все документы на недвижимость во всех инстанциях. Существуют процедура, по которой выдают все справки. Воспользуйтесь ею. Если вы хотите приобрести квартиру в новом доме, тогда в качестве продавца выступают агентства недвижимости либо застройщик. Проверьте права на владение квартирой, желательно отследить всю последовательность документов. В конце цепочки последовательность должна закончиться договором, в котором описается передача собственности на недвижимость другому лицу. Проверьте документы сотрудника агентства недвижимости , это не будет лишним. У него должна быть лицензия на проведение операций с недвижимостью. Если вы решили покупать вторичный объект недвижимости. Тут проследить последовательность документов будет сложнее. Лучше всего обращаться в агентства недвижимости. Часто мы видим объявления о срочной продаже жилья. У многих это вызывает ассоциации со скидками. Но как утверждают агентства недвижимости, это вовсе не так. Если даже снизить цену на недвижимость, это не будет гарантией быстрой продажи. Ускорить процесс реализации жилья можно и другими способами. Большой эффект могут дать активные поиски покупателей. Есть два способа поиска покупателей. Первый – самостоятельный. Второй – агентства недвижимости. Самостоятельный поиск будущих жильцов может заключаться: в расклейке объявлений, размещении рекламы в печатных изданиях, а так же объявления в интернете. Также продавцу стоит просматривать объявления от покупателей, планирующих приобретение квартиры. Таким образом, вероятность найти покупателя является достаточно высокой, особенно в тогда, когда продавец готов к компромиссу в том, что касается условий проведения сделки. Так же поиск покупателя через знакомых также может дать другие результаты. Возможно, что в этом случае недвижимость удастся реализовать на достаточно выгодных условиях.

 • Продаю Недвижимость В Праге, Кризис

  Развитие рынка недвижимости Чехии в начале 2009 года совпало с прогрессирующим мировым экономическим и банковским кризисом. Разберем ситуацию, что бы понять какие изменения и корректировки государственных чешских органов, и коммерческих банков Чехии были введены для снижения собственных рисков во избежание обвала рынка недвижимости и ипотеки. Предыдущие пять лет развития недвижимости Чехии показали двадцати процентный рост стоимости ежегодно, это, прежде всего, говорило об интересе к рынку недвижимости центральных стран Европы как со стороны западных соседей, старого света и конечно со стороны восточных государств постсоветского пространства. А в чем был интерес? Все просто, очень выгодное экономически месторасположение самой Чехии, доступность ко всем странам Западной Европы, низкие цены, как на жилую, так и коммерческую недвижимость, демократичное налогообложение, быстрое развитие туристической деятельности, вот эти факторы и послужили бурному развитию Чехии и чешской экономики. Нужно заметить, что чешские государственные органы (парламент и президент) смогли правильно и со стопроцентной пользой использовать данное преимущество и интерес, проявленный к Чехии. Инвестиции в Чехию составляли 30-40 % всего государственного бюджете страны. Для строительных организаций и инвесторов, финансирующих отрасль недвижимости, были установлены налоговые льготы и послабления. Бум в чешском строительстве начался в начале двух тысячных годов.  Использование современных технологий, современных материалов, а главное новый экономический подход к строительству позволил за короткий период вывести Чешский рынок недвижимости на передовые места, как по объемам, так и по стоимости за квадратный метр. Чешским банкам оставалось грамотно начать выдавать ипотечные кредиты и собирать урожай. Далее многие чешские банки стали прямыми участниками и инвесторами целых городских районов, как в Праге, так и по всей Чехии. Изначально бурное развитие вкладывания капиталов в недвижимость Чехии наблюдалось в Праге и среднечешском крае, но затем возрос интерес к курортным местам Чехии, таким как Карловы Вары и Марианские Лазне, также возбудил всплеск строительства и инвестиций наплыв туристов. Чуть позже чешские строительные концерны начали использовать и отдаленные строительные площадки всех городов и земель Чешской республики. К  2008 году рост цен на недвижимость в Праге и Чехии достиг своего апогея. Ипотечные ставки дошли до своего дна- минимального уровня 4,5 % годовых. И необходимо заметить, что деление условий выдачи и предоставления ипотечных кредитов не были разделены на граждан Чехии и не граждан Чехии. Ставки были едины, были некоторые дополнительные банковские требования к иностранным гражданам третьих стран, которые впрочем, не мешали покупать недвижимость иностранцам и при этом использовать банковские чешские средства за весьма умеренные проценты. Бурное развитие многих новых жилых районов, развитие как внутреннего, так и внешнего рынка Чехии создали условия для активного возведения коммерческих объектов. Офисные и торговые помещения начали появляться повсеместно. Гостиничный бизнес Чехии из за наплыва туристов и деловой интеллигенции вынужден был пересмотреть подход к ведению данного сектора экономики, и принять меры к повышению уровня предоставляемых площадей для проживания, уровня питания в ресторанах и дополнительных туристических услуг. Внутренний спрос чешских граждан так же нарастал с постоянным годовым приростом, молодые семьи смогли без проблем приобретать жильё и жить самостоятельно, оплачивая ежемесячные платежи ипотеки. Горнолыжный сектор туризма Чехии всколыхнул интерес к земле и строительству в горных районах Чехии, как на севере, так и на юге страны. Для многих не секрет что лицо Чехии после революции в 1989  году и вступления в европейский союз в 2004 году заметно изменилось. И эти изменения в лучшую сторону повлияли как на развитие страны, так и на развитие и улучшение жизненных условий граждан Чехии. Данный этап развития рынка недвижимости Чехии говорит о стагнации цен на квадратный метр жилья и снижения покупательской способности. Да, кризис так же посетил и Чехию, но предвещавшего обвала цен на недвижимость не состоялось. В некоторых районах незначительно упала цена на вторичном рынке недвижимости Чехии. Строительство новых объектов не сократилось, а продолж
  илось с запланированными темпами. Закладка новых строительств на данный момент идет после детального анализа экономической ситуации, как в Чехии, так и в мире. Стоимость квадратного метра нового европейского уровня жилья в Чехии сохранила свою стоимость.  Покупательский бум был ограничен еще и изменением политики банковского сектора экономики. Общие объемы выдаваемых кредитов сократились в два, а то и три раза. Процентные ставки годовых составляют на данный момент 6 – 6,5 процентов. Для иностранных граждан на данном этапе доступность ипотеки и погашения банком первоначальной цены объекта составляем максимально 50%. Изменился и срок финансирования, теперь максимальный срок ипотечного кредита в Чехии составляет 20 лет. Но строительные концерны не собираются сдаваться, зная о перспективности рынка недвижимости Чехии проверенной за последние 8 лет его развития. Чешская недвижимость на данном этапе остается очень интересной для российских граждан желающих вывести свои активы за пределы России. Стоимость жилья в Чехии в 2009 году дешевле или равна по своей стоимости недвижимости российской региональной недвижимости. А вот качество строительства и используемых материалов в Чехии на десяток лет ушло вперед от строительства в России. Поэтому многие молодые семьи, предприниматели и просто люди из России делают выбор в пользу Чехии и свободной Европы. Важным фактором при этом является упрощенное получение вида на жительство в Чехии для граждан России и стран СНГ. Наличие возможности своего собственного бизнеса, регистрации юридического лица в Чехии со сто процентным иностранным учредительством и управлением дает возможность и площадку для развития иностранного капитала в Чехии и самих иностранцев. Чешский менталитет, схожесть языков, близость славянских народов и общее прошлое сближают и открывают путь к быстрой интеграции в чешское общество русских. Недвижимость Чехии остаётся основным и важным фактором при переезде русских в Чехию на проживание. Наличие недвижимости в Чехии преимущество при получении статуса в европейском союзе. Ожидания принятия  в мае 2009 года закона разрешающего приобретать недвижимость на иностранные физические лица не состоялись, по-прежнему иностранец может приобрести недвижимость Чехии только на свою фирму, зарегистрированную в Чехии.  Долгосрочная виза, полученная в Чехии на основании собственной недвижимости, и собственной фирмы в Чехии даем возможность долгосрочного проживания в Чехии и Европе. Свободный въезд и выезд в Чехию, а так же в любую другую страну шенгенского соглашения делает иностранца свободным в своем выборе по всей Европе. Ведь иностранец, обладающий статусом в Чехии, имеет право приобрести недвижимость в любой другой стране Европы. Законодательство Испании, например, дает право на покупку жилья в Испании, но не дает право на получение вида на жительство или постоянного места жительства в этой стране. Так же действуют многие законодательства других стран Европы. Используя чешский вариант получения статуса, иностранец экономит средства на оформление и получает возможность нахождения в Европе в любой другой стране. В конечном аспекте одним из важных фактором говорящих в пользу постоянного проживания в Чехии является чешский климат. Климат Чехии является умеренным и очень схожим с климатом средней полосы России, только с более длинным по продолжительности летним и осенним периодами. Исторические ценности, хранимые Чешским государством, предлагаются по всей территории страны. Потребуется несколько лет, чтобы ознакомится с большей частью замков, дворцов, национальных парков и заповедников. Проживание в многочисленных частных пансионах расположенных по всей стране и особенно в зонах туризма и памятников истории предлагают недорогой и уютный сервис. Терпимое и в основном доброе отношение чешских граждан к иностранцам особенно России является человеческим фактором и налаживанием взаимоотношений и быта, русских в Чехии. Услуги по покупке чешской недвижимости в 2009 году предоставляют ряд компании в Праге и Чехии. Не забудьте сделать правильный выбор.

  www.pragalev.cz

« Previous Entries