• Якщо до кризи основними покупцями на ринку нерухомості були інвестори, які бажають вкласти свої гроші у вигідну галузь, то тепер акценти змістилися. На передній план вийшла необхідність вирішення житлового питання, при цьому для користувача характеристики стали не настільки важливі, як раніше. Покупці стали більш ощадливими в питанні придбання житла.

  Не секрет, що жителі столиці ще кілька місяців тому епатували інших росіян своїми фінансовими можливостями і захмарними сумами при покупці житла в Першопрестольній. Наприклад, в липні минулого року в Москві була виставлена ​​на продаж квартира вартістю 2,5 млрд. Рублів, що тоді здивувало зовсім небагатьох. Із закінченням “огрядних” часів ситуація змінилася кардинальним чином. Але москвичі не перестали купувати нерухомість, вони просто все рідше купують її в Москві. Величезне число інвесторів звернули свою увагу на об’єкти за кордоном.

  Якщо ж говорити про московському ринку, то, за даними Бюро Нерухомості “Агент 002”, аналіз угод з нерухомістю в столиці за результатами першого півріччя показав, що жителі Москви все частіше звертають увагу на квартири економ-класу як на первинному, так і вторинному ринку . А результати продажів кімнат в комунальних квартирах вже б’ють всі рекорди.

  За минулі сім місяців кількість угод в дешевому сегменті житла (за даними на липень) збільшилася до 92%. Для порівняння рік тому продажі в економ-класі не перевищували 43%. При цьому тільки 6% і 2% угод з нерухомістю зараз припадають на квартири бізнес-класу та елітне житло. Нагадаємо, що загальна кількість договорів купівлі-продажу житлової нерухомості в Москві становить близько 4,2 тис. На місяць.

  Фахівці “Агент 002” відзначають, що найбільшою популярністю зараз користуються однокімнатні та двокімнатні квартири в цегляних і панельних будинках загальною площею 32-56 квадратних метрів. При цьому вартість таких об’єктів зазвичай варіюється від 2,9 до 6 млн. Рублів

  І якщо знайти покупця на квартиру в столиці буває не так просто (середній термін продажу квартири становить 72 дня), то продажі кімнат з початку року демонструють феноменальні показники. Так, за даними “Агент 002”, кількість угод в цьому сегменті збільшилася з 4% в липні минулого року до 13% в липні нинішнього. Найбільшою популярністю користуються кімнати від 1 до 2 млн. Рублів, при цьому покупці зазвичай вибирають об’єкти, розташовані ближче до центру столиці, в дво- і трикімнатних квартирах. Справжні баталії розгортаються навколо покупки кімнат, вартість яких нижче 1 млн. Рублів. Такі об’єкти стали популярні серед батьків в якості подарунка дітям на повноліття або з нагоди закінчення вузу.

  Головною ж особливістю кризового вибору житла стає масова скупка закордонної нерухомості, яка за багатьма параметрами виграє у столичних квадратних метрів. Низькі темпи зниження цін на нерухомість в Москві привели до того, що покупці вибирають недороге, але при цьому вельми якісне житло в Болгарії, Туреччині, Іспанії та інших країнах. Ця тенденція стає масовою – таким способом люди виводять з країни величезні капітали. Якщо в минулому році на одного потенційного покупця закордонної нерухомості доводилося 20-25 покупців житла в Москві або області, то тепер співвідношення змінилося на 1 до 7.

  Виходить, що нездатність вітчизняних забудовників надати якісний продукт за доступною ціною обертається втратою доходів не тільки в рамках будівельної галузі або ринку нерухомості, а в масштабах всієї країни. Поки фахівці ринку нерухомості сперечалися про те, як залучити покупця, кількість угод з нерухомістю, скоєних російськими в різних країнах світу, стало збільшуватися в геометричній прогресії. За словами директора з маркетингу Бюро Нерухомості “Агент 002” Ольги Ісламова, в ряді таких країн, як Ізраїль, Туреччина, Болгарія, Іспанія, США та Великобританія, російські покупці вже породили новий сплеск інтересу на нерухомість, зайнявши перші рядки серед іноземних інвесторів. Тільки в першому півріччі нинішнього року обсяг іноземних квадратних метрів, придбаних російськими покупцями, за різними оцінками становить 9-15 млрд. Доларів. Це відповідає практично річним обсягом всіх угод на ринку житлової нерухомості Москви в 2007 році.

  Такий стан справ свідчить про те, що житло в Росії все більше втрачає довіру навіть вітчизняних інвесторів, які тепер вважають за краще ліквідний товар за розумні гроші, нехай і далеко від рідного дому. Розвиток подібної ситуації може привести до подальшого падіння внутрішнього попиту на житлову нерухомість, будівельна індустрія увійде в період затяжної стагнації і потягне за собою суміжні галузі, а росіяни в цей час будуть стимулювати зростання економік інших держав.

 • Якось один з наших провідних експертів з оренди житла задався питанням – а як же знімають квартири без послуг агентства ?! Це питання так зацікавив його, що вдалося залучити до обговорення цього питання практично весь колектив департаменту оренди житла «Мир Вашому власності». В результаті до цього обговорення приєднався і ваш покірний слуга – менеджер прес-центру агентства. Звичайно, все прекрасно уявляють собі як це відбувається. Але нас хвилював інше питання, скажімо так, чисто професійний – питання надійності і гарантій при самостійному наймі житла. У підсумку ми розклали все по поличках, а я поділюся з вами нашими висновками. Що б вам було зручно читати цей матеріал, я описав його в хронологічному порядку і сподіваюся, що моя праця надасть вам неоціненну допомогу і допоможе зробити правильний вибір, а також чуть-чуть відкриє деякі таємниці роботи агентства.

  пригоди починаються

  Відкриваємо інтернет. Перед очима величезна кількість пропозицій квартир від їх власників. Навіть є з фотографіями, дивлячись на які часом і недосвідчена в оренді житла засумнівається в їх реальності через низьку вартості. Однак, сумніви це одне, а те, що перед очима зовсім інше, тим більше, що так хочеться зняти розкішну квартиру за ціною убитої однушки в хрущовці. Рука сама тягнеться до телефону і швиденько набираємо номер, розглядаючи приголомшливі фотографії обстановки квартири. Голос на іншому кінці трубки переконливо підтверджує все опис квартири і запрошує приїхати. Ми радіємо! Продзвонивши ще десяток номерів, складаємо маршрут для огляду квартир і відпрошуватися з роботи, обіцяючи начальнику завтра ж надолужити все упущене. І ось, нарешті, цей хвилюючий момент настав. Ми стоїмо перед дверима першої в нашому списку квартири. Почалося! «Це помилка!» – вигукуємо ми, дивлячись на обшарпані стіни і ледве стоїть меблі 60-их років. Мало того, що квартира практично вбита, так ще й у господаря якісь проблеми з документами і мабуть із зором. Але той твердо стоїть на своєму: «Фотографії відповідають!» Але ми не втрачаємо присутності духу і, стискаючи заповітний листок зі списком квартир, мчимо дивитися наступну. І тут «О, слава Богам!», Нам щастить. П’ята переглянута нами квартира – більш-менш відповідає нашим вимогам. Фотографії та опис, звичайно ж, натягнуті за вуха до бажаного рівня, кремлівських стін за вікнами виявляється не видно, але жити можна і ціна – що найголовніше, просто супер. Не біда, що в квартирі два власника і один з них у від’їзді. Присутній власник готовий позичити свій телефон для дзвінка другому власнику, який підтвердить те, що він не проти здачі квартири. “Усе! Нарешті – то! »- вигукуємо ми і готуємося до оплати. Але тут, в самий кульмінаційний момент лунає дзвінок у двері і в квартиру ввалюється ще кілька таких же як і ми бажаючих зняти житло. До нашого великого здивування господар, нітрохи не бентежачись і відкидаючи всі наші міркування про те, хто перший – того і тапки, пропонує влаштувати аукціон. Хто запропонує більшу ціну, той і буде жити. Перше ж речення ціни валить нас в шок, а дама в норковому пальто добиває всі наші надії, оголошуючи свою, і як вже зрозуміло остаточну ціну. До нас втрачено будь-який інтерес, сторони вже в сусідній кімнаті жваво обговорюють оплату комунальних платежів і ми тихенько вислизала з квартири, добро поглядаючи в бік господаря. О десятій годині вечора, стоячи біля під’їзду останньої в нашому сьогоднішньому списку квартири, ми остаточно «добреем», слухаючи у відповідь на набраний номер монотонний голос автовідповідача про недоступність господаря цієї квартири. Ще через півгодини, перейнявшись великою любов’ю до всього людства, ми пасемо додому.

  Наступив день згладжує всі наші емоції, а пропозиції в інтернеті і рекламації про легкість зняття житла без зайвих витрат на послуги агентства знову налаштовують нас на бойовий лад. Шеф, неласкаво поглядаючи на нас, проціджує крізь зуби щось про вчорашній обіцянку і тоскно махає рукою: «Іди!».

  Чому так не щастить тільки нам? Всі обіцянки про легкість зняття житла знову починають випаровуватися. Так, ми набралися досвіду. Перепитувати про реальність опису квартири, її остаточної вартості і відразу ж запитуємо про документи на неї. Але це тільки лише скорочує наш список переглядів. О дванадцятій годині ночі відкриваємо двері своєї квартири і каменем падаємо в ліжко. За вечір переглянули шість квартир: дві з них явний бомжатник, одна з господарем – алкоголіком, бурмотіли щось невиразне з під кухонного столу, дві так і не побачили через дивно раптово зниклих за півгодини до перегляду господарів, і останню з піднятою на п’ять тисяч і ціною – кажуть, що не розчули ми по телефону ціну, а в оголошенні знаєте помилка …

  Бос гнівно відправляє нас в останній раз дивитися квартиру, і ми під посміхається погляди колег вислизає з офісу. О десятій годині вечора, після перегляду ще трьох квартир ми, нарешті, знаходимо потрібну нам. Сідаємо за стіл з господарем, і нервово прислухаючись до звуків за вхідними дверима, обговорюємо всі деталі оплати.

  Договір найму житла? Які можуть бути проблеми! Включаємо інтернет, набираємо у пошуковій системі відповідну фразу і ось вони. Вибирай будь-! І нехай рвуть на собі волосся представники агентств нерухомості, які оплачують дорогі послуги юристів складали їх договору. Марна трата грошей – економія повинна бути економною!

  Договір підписаний. Ми радіємо, мнучи в руці в’язку ключів і діловито оглядаючи свої нові володіння. Шеф на роботі радий до божевілля і дарує на честь новосілля завдання з терміном виконання «вчора!». Життя, здавалося, налагодилася, поки в одну з субот, з раннього ранку, в нашу квартиру не ввалився піддатий рис і до божевілля налякав колегу з бухгалтерії. Це наш новий сусід! Згадуючи всіх святих і апостолів, ми кидаємося до телефону і намагаємося зв’язатися з господарем. Але той, мабуть, зовсім уморився на дачі. Новоспечений сусід розкладається на кухні і, випиваючи чергові сто грам і смачно запиваючи їх пивом, з поважним виглядом простягає нам паспорт з пропискою за даною адресою. Вихідні пройшли під знаком зеленого змія в різних з новим сусідом і його численними друзями кімнатах. Дбайливо очищена після довгих умовлянь колеги-бухгалтера ванна кімната в понеділок вранці постає перед нашими червоними від безтурботної ночі очима в своєму самому поганому вигляді. Переступаючи через тіло племінника нового сусіда, ми залишаємо квартиру і йдемо на роботу. У вівторок ввечері ми, нарешті, чуємо на іншому кінці дроту голос господаря квартири: «У нас в договорі прописано, що ви будете жити одні? Ні! Так що жити заважає? Не подобається? Іди, а грошей не поверну – сам захотів договір розірвати, ось і розривати! »

  Економія повинна бути економною! Ми набралися нових сил і енергії.

  Шеф демонстративно повернув монітор комп’ютера до нас і з напущені серйозністю вивчає сайт агентства нерухомості з пропозиціями квартир в оренду: «Іди!». Ми радісно кидаємося бігти в бухгалтерію і, пояснюючи словами «Ти ж сама все бачила!», Займаємо грошей до получки.

  Ура! Ми вже досвідчені! Не минуло й тижня як ми можемо забирати речі у одного і під радісний погляд його дружини переселятися в свою обитель. Але вже перебуваючи на поверсі, перед дверима ми виявляємо на ній папірець з печаткою правоохоронного органу. Хоч би грошей за два місяці вперед, що ми заплатили, під килимком залишили … Заведений в той же вечір в ранг знайомих місцевий дільничний за чаркою чаю (між іншим 560 ре за півлітра напою) повідає нам про те, що за цей тиждень ми вже ..цатие орендарі цього житла і те, що взагалі розшук аферистів сильно навантажує і без того перевантажений робочий графік його колег.

  «Бухгалтерія» грошей більше не дає! Шеф поїхав у відрядження, а без нього відпускати нас на пошуки житла не велено! Дружина одного похмуро ходить вечорами по квартирі і кидає недобрі погляди на нас. Ми перераховуємо витрачені гроші і розуміємо, що могли б прожити на них цілих п’ять місяців.

  Шеф повернувся! Відмовити йому неможливо! Змушені зателефонувати в агентство. «Світ Вашої власності» – звучить-то як! Боже мій, та скільки ж вони беруть за свою роботу!

  Тепер все не так цікаво. Які там шість – вісім переглядів за вечір! Немає драйву! Ключі від другої переглянутої квартири вже лежать в кишені. Все пройшло якось нудно і монотонно. Важко розлучаюся з винагородою для агентства. Все незвично тихо, чинно, мирно і спокійно.

  Економія повинна бути економною! Твердим ми про себе і сідаємо тихим зимовим вечором за комп’ютер і перечитуємо статті про легкість зняття квартир без послуг посередників і значної економії грошей і часу.

 • Світова фінансова криза, змусив багато компаній переглянути свої погляди на бізнес; комерційна нерухомість – це один з основних показників економічної ситуації на ринку. Багато бізнесменів не знають, чого чекати в майбутньому, як зміняться ціни на комерційну нерухомість? Багато хто віддає перевагу почекати якийсь час, деякі повністю зупиняють роботу компаній.

  Ринок комерційної нерухомості переживає зараз важкий і нестабільний період. Звичайно, багато учасників ринку комерційної нерухомості шукають вихід з кризової ситуації. Не всім це вдається, тому багатьом фірмам доводиться буквально виживати в конкурентній боротьбі за ринок.

  Криза надав серйозний вплив і на девелоперів. Зараз вони повністю залежать від постачальників товарів і послуг, які продовжують з усіх сил утримувати ціни на будівельні матеріали і послуги організацій-підрядників, не даючи цінам опуститися. Тому девелопери не можуть випускати на ринок продукти, доступні населенню з низьким рівнем платоспроможності.

  Деякі компанії в світлі поточних подій припиняють економічно активну діяльність або припиняють її до слушного часу. Однак досвідчені девелопери, можуть і зараз стабільно заробляти, перш за все, за рахунок надання консультацій. Є люди, які мають гроші, але не мають досвіду. Цей факт сприяє появі попиту на послуги грамотних фахівців.

  Світова фінансова криза змушує багато фірм тугіше “затягнути паски”, скоротити до мінімуму свої витрати. Це стосується всіх аспектів фінансової діяльності. У тому числі і орендної плати. Однак ця обставина не лякає досвідчених девелоперів. Звичайно, відтік числа орендарів комерційної нерухомості скоротиться, так як деякі компанії закривають офіси, скорочують персонал. Але і нові офіси в найближчим часом будувати ніхто не буде. Без сумнівів, в новому орендна плата зросте, що викликано інфляцією, але і ціни на продукти і послуги орендує офіс компанії також виростуть.

  У будь-яких умовах людина знаходить кошти для виживання. І в сьогоднішніх умовах фінансової кризи багато хто не тільки знайшли спосіб для виживання, але і забезпечують зростання власного бізнесу.

 • Робота над помилками. Іспанська криза і російський ринок нерухомості.

  Джерело: news-house.ru

  Аналізуючи сучасний стан російського ринку нерухомості, не можна не помітити деякі негативні тенденції, дуже нагадують за своїм характером криза ринку нерухомості в Іспанії.

  Трішки історії. Починаючи з 1997 року, нерухомість в Іспанії стабільно росла в своїй ціні на 12 -15% на рік. Це просто фантастичне зростання цін на житло, з огляду на, що стандартний рівень подорожчання зазвичай коливається від 2 до 3% в рік.

  Однак на тлі перших симптомів світової фінансової кризи темпи зростання цін на нерухомість в Іспанії різко знизилися. Обсяги будівництва постійно нарощувалися, а попит на житло падав. Результати не змусили себе чекати і вже в 2007 році ціни на іспанську нерухомість виросли всього на 4%. Інфляція ж склала 4,6%.

  На ринок житла насувався криза. Занадто ризикований і недостатньо продуманий менеджмент підштовхнув професійних учасників ринку нерухомості зайнятися активним поглинанням конкурентів. Що не тільки не полегшило ситуацію, а лише навпаки її посилило. Уряд Іспанії, оцінивши ситуацію, що склалася, прийняло рішення збільшити обсяги введення житла в експлуатацію. На думку чиновників це мало призвести до зниження цін на житло. Однак їх прогнози не виправдалися. Населення не поспішало купувати житло, очікуючи ще більшого падіння цін. Збільшення кількість нерухомості у вільному продажі лише прискорило негативний процес.

  Результатом такої необдуманої політики стало те, що вже за підсумками 1 кварталу 2008 року, нерухомість в Іспанії подешевшала на 7,7%, а обсяг продажів знизився приблизно на 70%. До кінця травня 2008 року 60% всіх іспанських агентств нерухомості оголосило себе банкрутами. В Іспанії різко зросло безробіття, адже саме ринок нерухомості був однією з основних рушійних сил економічного підйому в країні. За компетентну думку міністра економіки і фінансів Іспанії Мігеля Анхеля Мартінеса іспанське житло до початку 2009 року стане дешевше на 20%. А вихід із кризи можливий не раніше 2012 року.

  Така ситуація на ринку нерухомості Іспанії повинна послужити хорошим уроком для російського уряду і професійних учасників ринку. Не допустити різкого обвалу цін на житло можливо лише при розширенні фінансових можливостей російських громадян. Криза нерухомості в Іспанії повинен допомогти Росії у виборі правильної стратегії.

  Джерело: forum.news-house.ru

 • Справа в тому, що багато покупців, маючи в розпорядженні n-суму грошових коштів, планують її витратити тільки на придбання квартири і виплати державі всіх необхідних мит та податків. У розрахунок сплата комісійної винагороди просто не береться, оскільки покупець впевнений цілком і повністю в своїх силах самостійно провести операцію купівлі-продажу нерухомості. На жаль, така впевненість в своїх силах може зіграти з покупцем злий жарт.

  В останні кілька років в судах по всій країні відбуваються процеси, пов’язані з угодами по нерухомості, де обділені колишні мешканці або власники відстоюють свої інтереси.

  Дивуватися тут, безумовно, нема чому, оскільки без кваліфікованої і грамотної допомоги професіоналів у цій галузі придбати той чи інший об’єкт нерухомості у власність – шансів практично немає. Незнання тонкощів, “підводних каменів” і реалій нинішнього ринку російської нерухомості може привести до того, що угода купівлі-продажу, здавалося б, укладена за всіма правилами, може бути визнана в суді недійсною.

  «Щоб угода купівлі-продажу була проведена якісно і грамотно, виразно необхідно звернутися за допомогою до фахівців з нерухомості будь-якого відомого агентства. Тільки вони здатні захистити свого клієнта, який виступає в ролі покупця, від неприємностей і проблем з нерухомістю сьогодні і в подальшому. Самостійно перевірити “історію” об’єкту нерухомості, що не завжди надається можливим з різних причин. Їх багато, тому немає сенсу їх перераховувати », – коментує Наталія Соломонова, директор ріелторського напрямки ГК МІЦ (Московський Іпотечний Центр).

  Фахівці з нерухомості дуже ретельно перевіряють “історію” придбаного об’єкта нерухомості: починаючи від введення його в експлуатацію і закінчуючи останнім власником, які мали у власності дану нерухомість. По кожному мешканцеві, зареєстрованому в даній квартирі, проводиться перевірка, куди і коли вибув, а також з яких причин. Під особливим контролем у юриста агентства нерухомості правовстановлюючі документи на дану квартиру, і в тому числі документи, що засвідчують особу особи, який виставив її на продаж. Це, зрозуміло, тільки частина моментів, за якими проводиться перевірка фахівцями агентства.

  Крім усього іншого, фахівці з нерухомості звільняють клієнта від необхідності обдзвонювати колосальну кількість варіантів, вести переговори, а також від збору документів і довідок, які знадобляться для укладання угоди купівлі-продажу. Вислухавши вимоги і побажання щодо нерухомості, що купується, фахівці агентства нерухомості підберуть квартиру, яка не тільки буде повністю відповідати потребам клієнта, а й буде відповідати його фінансовим можливостям.

  Сьогодні економити на послугах кваліфікованих фахівців з нерухомості – нерозважливо, адже пошкодувавши невелику суму на оплату комісійної винагороди можна втратити практично все: придбану квартиру, пристойну суму грошей, час, а також найцінніше і найдорожче – здоров’я.

 • Згідно з даними, оприлюдненими компанією Knight Frank в її регулярному Global House Price Index, щорічний світовий ріст цін на житло, за винятком Дубаї скоротився до 3,8% в третьому кварталі поточного року, в той час як у другому він становив 4,8%.

  Середньоквартальні ціни втратили 0,3%, це фактично перше квартальне падіння цін.

  Зниження середньоквартальних цін було зафіксовано більш ніж для половини країн представлених в індексі, для однієї третини країн було також зафіксовано падіння річних цін.

  Інвестори можуть бути знову близькі до активних придбань.

  На думку глави міжнародних досліджень Knight Frank Ніколаса Барнса зараз стає очевидним, що жодної з частин світу не вдасться уникнути кредитної кризи, нерухомість втрачає в ціні в багатьох куточках земної кулі. Не дивлячись на впевнене зростання в 2007 році, ціни на житло в більш ніж половині країн, представлених в дослідженні, знизилися в третьому кварталі 2008 року. Очікується збереження цієї тенденції для переважної більшості регіонів зі збереженням нульового або негативного щоквартального показника до кінця цього року.

  Дубаї, який є новачком в даному списку, схоже, буде протистояти загальним тенденціям, однак останні дані за другий квартал року не відобразили раптових зміщень в балансі попиту і пропозиції, В майбутньому цифри, ймовірно, засвідчать значне уповільнення зростання цін ..

  Росія і жменька східно-європейських країн в третьому кварталі виглядають досить непогано, зафіксовано незначне підвищення зростання середньорічних цін в Чеській Республіці. Однак відзначаються і ознаки того, що деякі з найсильніших представників даного кола починають слабшати. Так, ціни в Болгарії в третьому кварталі зросли лише на 3%, що становить всього половину від показників попереднього кварталу.

  Литва, Канада, Норвегія і Великобританія побачили найбільше цінове падіння, близько 5% всього за три місяці. Щоквартальне падіння цін на житло в штатах знаходиться на позначці в 2,8%, втрати склали близько 21% в порівнянні з ціновими показниками, зафіксованими на піку.

  Хоча власники нерухомості можуть не погодитися з подібним твердженням, але масштаби і швидкість зниження цін носять також і позитивний характер, так як інвестори здатні купувати сьогодні виявляють, що деякі ринки пропонують придбання на умовах порівнянних з докризовими.

  На тлі розчарувань викликаних станом фондового ринку і болісних сумнівів щодо сегментів банківського сектора, нерухомість видається їм досить безпечним і досить відчутним будинком для інвестицій.

 • Нарешті збулася заповітна мрія – Ви стали володарем власної квартири і основне бажання – швидше почати ремонт. Наприклад, змінити проводку, оновити сантехніку, об’єднати або розбити кімнату, встановити двері та вікна. Але раптом виявляється, що всі намічені витрати можуть бути набагато менше і плюс до всього іншого юридичні та будівельні норми виявилися порушеними.

  Сучасні ріелтори стверджують, що житло треба підбирати так, щоб в ньому Ви і Ваша сім’я відчувала себе зручно і комфортно. Безумовно, найоптимальніший варіант: це невелика квартира в місті і просторий заміський будинок. Міська квартира зазвичай отримується виключно для робочого тижня, а в заміському котеджі зручно провести вихідні в оточенні родини і близьких людей.

  Квартира, яка була придбана без внутрішньої обробки, є досить вигідним придбанням, тому що дозволяє здешевити покупку нового житла на 30% від його ринкової вартості. Безумовно, оздоблювальні роботи будуть, але в їх процесі Ви здійсніть всі Ваші задуми і бажання.

  Дамо безцінний рада: хочете убезпечити себе від непотрібних проблем в перші рік-два, не купуйте житло на верхніх поверхах. Тільки уявіть собі таку картину: Багатоповерхові будинки славляться величезною кількістю сусідів. І якщо Ваші сусіди одночасно з Вами будуть займатися ремонтом, а також перевозити в ліфтах будматеріали і меблеву начиння і т.д., то, щонайменше, буде дуже незручно, як для Вас, так і для них.

  У тому випадку, якщо Ви вже можете називатися власником нової квартири і у Вас є шалене бажання провести перепланування, то підіть наступних порад. По-перше, проект буде правильно замовити у фахівців своєї справи, таким чином, Ви застрахуєте себе від можливих негативних наслідків. Найсуворіше забороняється зносити несучі стіни, мене зовнішній вигляд фасаду. Якщо Ви збираєтеся вносити свої корективи в план квартири, то Вам буде потрібен дозвіл. Весь спектр інстанцій, які дають таке право, Ви можете отримати в Міжвідомчої комісії. Слабкі місця допускаються під час переробки систем опалення, вентиляції, водопостачання. У подібних ситуаціях будете страждати не тільки Ви, але і Ваші сусіди, а також наступити кримінальна відповідальність. Отже, щоб уникнути непорозумінь і судових розборок, правильним рішенням буде заздалегідь замовити дизайн-проект, скласти кошторис і вибрати надійного підрядника.

  І на завершення дозвольте дати Вам ще один цінний порада: не бійтеся купувати квартиру без обробки і потім проектувати її, орієнтуючи на власні побажання і погляди.

 • В основі угод по нерухомості без посередників і без комісійних лежить концепція For Sale By Owner “Для продажу власником” послуга за прямими операціями з нерухомістю. Основна ідея даної послуги полягає в тому, щоб забезпечити прямий контакт між власником і покупцем, дуже поширений метод в Америці, Східній Європі, яка нещодавно була введена на ринок нерухомості в Молдові.

  Це нововведення прийшло на зміну неякісного посередництва і представлено на сайті TRANZACT.md, де “власник має можливість у всіх деталях уявити свою пропозицію, а покупець зможе побачити багато пропозицій по нерухомості за короткий проміжок часу.

  Нововведення полягає в тому, що ця послуга відрізняється від інших подібних відсутністю посередників, тобто агентів з нерухомості, а угоди укладаються безпосередньо між покупцями і продавцями без оплати комісійних.

  TRANZACT.md – послуга online, розроблена Euroefect SRL. Це реальне рішення, за допомогою якого власник продає своє житло, не будучи змушеним платити комісійні якомусь агентству з нерухомості.

  “Послуга гарантує зняття обмежень в галузі, в якій встановилися ненормальні правила, нав’язані непрофесійними агентствами з нерухомості за допомогою захоплення всіх загальноприйнятих способів просування, які займають місце, призначене оголошеннях з цієї області, роблячи, таким чином, неможливим здійснення прямого контакту між двома сторонами, залученими в угоду. Вважаю природним той факт, що продавець повинен мати можливість отримати за власну нерухомість стільки, скільки вона коштує, і так само по купатель нерухомості не буде зобов’язаний платити більше.

  які переваги цієї послуги?

  До кого звертатися?

  – До тих, хто може надати список об’єктів, бажано, щоб він включав в себе повну інформацію про пропозиції на ринку нерухомості.
  – До тих, хто може не тільки акумулювати інформацію, а й гарантувати її достовірність.
  – До тих, хто допоможе полегшити операцію з нерухомістю і не візьме комісійних за це.

  За словами головного менеджера Euroefect SRL Раду Думбраве, у даної послуги кілька важливих переваг.

  “Ви платите один раз, послуги, запропоновані TRANZACT.md, дійсні до моменту продажу. А той факт, що ми поєднуємо два компонента online і off-line є важливим моментом для покупця, враховуючи, що ми гарантуємо, що власність реальна”, – коментує керівник
  TRANZACT.md.

  Гарантія достовірності інформації забезпечується представниками компанії, які надходять на адресу, де розташована нерухомість, роблять відповідні знімки, збирають дані, необхідні покупцеві для того, щоб він зміг мав докладне уявлення про нерухомість, зниження кількості непотрібних візитів і дзвінків.

  TRANZACT.md не є простим гідом по домівках, але пропонує клієнтам всю інформацію, необхідну для укладення угоди. Так само як існують друковані видання, які здійснюють те ж саме на папері, повинні існувати і ті, які роблять те ж саме on-line, але містять більше інформації, фотографії і не тільки, а реальні пропозиції, які не вводять в оману потенційних покупців – якісна послуга.

  Але абсолютно виключений той факт, що зникнуть агентства по нерухомості, тому що “якісна послуга з нерухомості припускає непросту діяльність, з різних галузей”.

 • Недвижимость ОАЭ - Сегодня

  В начале 2002 года правитель Дубая разрешил своим декретом продавать недвижимость в Дубае иностранцам в полную собственность. Фактически этот декрет скал катализатором начала строительного бума и поступления инвестиций и притока иностранцев в Объединенные Арабские Эмираты. Наконец весной 2006 года был принят закон, который утвердил указ наследного принца Дуба и приобретение иностранцами недвижимости до того времени носившее название – «внеплановая» покупка, получила наконец законное основание.

  Однако следует отметить, что закон сделал некоторые послабления гражданам и некоторым иностранцам. И фактически узаконил некоторое неравенство. Так граждане Эмиратов и стран Персидского залива могу без каких — либо ограничений приобретать в собственность недвижимость или заключать договор лизинга на девяносто девять лет в любом месте эмирата Дубая, в все другие иностранцы могут приобретать в полную собственность недвижимость только в специально отведенных территориях. Пока список таких территорий еще не определен и не опубликован.

  Все вопросы по приобретению недвижимости в эмирате Дубай решает специально для этого созданный Департамент землевладения и недвижимости Дубая. Именно этому департаменту вменено в обязанности заниматься регистрацией недвижимости и прав на нее, а также регистрации сделок по купле — продаже недвижимости. Все решения данного департамента являются окончательными и не оспоримыми, за исключением, если будет установлено мошенничество или подлог. Continue reading »

 • Агентства Недвижимости

  На сегодняшний день ситуация на рынке недвижимости не вызывает удивление тот факт, что большинство операций происходит со вторичной недвижимостью. Агентства недвижимости советуют быть внимательнее при проведении операций с недвижимостью. Проверяйте внимательно все документы на недвижимость во всех инстанциях. Существуют процедура, по которой выдают все справки. Воспользуйтесь ею. Если вы хотите приобрести квартиру в новом доме, тогда в качестве продавца выступают агентства недвижимости либо застройщик. Проверьте права на владение квартирой, желательно отследить всю последовательность документов. В конце цепочки последовательность должна закончиться договором, в котором описается передача собственности на недвижимость другому лицу. Проверьте документы сотрудника агентства недвижимости , это не будет лишним. У него должна быть лицензия на проведение операций с недвижимостью. Если вы решили покупать вторичный объект недвижимости. Тут проследить последовательность документов будет сложнее. Лучше всего обращаться в агентства недвижимости. Часто мы видим объявления о срочной продаже жилья. У многих это вызывает ассоциации со скидками. Но как утверждают агентства недвижимости, это вовсе не так. Если даже снизить цену на недвижимость, это не будет гарантией быстрой продажи. Ускорить процесс реализации жилья можно и другими способами. Большой эффект могут дать активные поиски покупателей. Есть два способа поиска покупателей. Первый – самостоятельный. Второй – агентства недвижимости. Самостоятельный поиск будущих жильцов может заключаться: в расклейке объявлений, размещении рекламы в печатных изданиях, а так же объявления в интернете. Также продавцу стоит просматривать объявления от покупателей, планирующих приобретение квартиры. Таким образом, вероятность найти покупателя является достаточно высокой, особенно в тогда, когда продавец готов к компромиссу в том, что касается условий проведения сделки. Так же поиск покупателя через знакомых также может дать другие результаты. Возможно, что в этом случае недвижимость удастся реализовать на достаточно выгодных условиях.

« Previous Entries