Проекти Бань З Брусу, Колоди та Цегли. Виберіть Для себе відповідний проект

Проекти брусових, зроблених з колод та цегляних лазень

Перед початком будівництва лазні потрібно вибрати її проект. Саме на цій стадії закладаються основні якості майбутньої будови – її розміри, основні споживчі якості, вибираються необхідне обладнання та будівельні матеріали. Перед тим, як зробити вибір, необхідно відповісти на кілька запитань:

– якій лазні ви віддаєте перевагу, одноповерхову або двоповерхову?

– Скільки людей можуть знаходитися в ній одночасно?

– які кошти ви готові вкласти у будівництво?

Відповівши ці питання, можна переходити до вибору конкретного проекту. Нижче ми розглянемо проекти лазень з основних будівельних матеріалів – бруса, колод та цегли.

Брусові лазні

При зведенні таких лазень використовують брус, напівкруглий з однієї зі сторін. Побудовані з такого бруса лазні нагадують зроблені з колод. Вони дуже красиво виглядають, швидко будуються і відносно недорого стоять.

Перед замовленням будівництва лазні за вибраним проектом необхідно зібрати пакет документів. А саме договір на будівництво, квитанцію про передоплату, опис того, що саме і навіщо зводиться. Деталі обговорюються із компанією-забудовником.

Брев’яні лазні

Зроблені з колод лазні дуже надійні і довговічні, тому користуються заслуженою популярністю. Переваги зроблених з колод лазень в їх екологічній чистоті, високої здатності тримати тепло. При будівництві сучасних зроблених з колод лазень зазвичай використовується оциліндрована колода. Зведені з таких колод споруди дуже красиві та довговічні.

Проекти зроблених з колод лазень сьогодні пропонують багато російських компаній, попит на споруди з цього матеріалу неухильно зростає. Слід враховувати, що оциліндрована колода помітно дорожча за звичайну. Необхідно також відразу закладати у кошторис витрати на обробку та конопатку готового зрубу, його просочення спеціальними акриловими сумішами, зміцнення нагелями та шкантами.

 

Невеликі лазні з пиломатеріалів

Цей варіант підходить для тих, хто не має значного бюджету або не може збудувати на своїй невеликій ділянці лазню солідних розмірів. Найкращим виходом із ситуації буде будівництво невеликої лазні з якісних пиломатеріалів. При цьому проекти лазень мають усі необхідні приміщення: роздягальню, парильню, душ. Така лазня недорога як у зведенні, так і в експлуатації. Будівництво такої лазні може проводитися без фундаменту.

Цегляні лазні

До переваг цегляних лазень можна віднести їхню високу міцність і довговічність. До недоліків – висока теплопровідність. У проекті цегляної лазні обов’язково передбачається обшивка стін теплоізоляцією та вагонкою. Для лазні з цегли потрібно міцний фундамент. Зрозуміло, що зведення такої лазні коштуватиме досить дорого.

Описані вище варіанти будівництва допоможуть більш свідомо підійти до вибору необхідного проекту. Бажаємо вдалого будівництва та – з легкою парою!