Архітектурне проектування будівель

Будівництво будівель стартує задовго до придбання будматеріалів, перше – це архітектурне проектування споруд. Проект будівель допомагає створити вигляд наміченої будівлі за бажанням замовника та норм будівельників.
Проект будівель включає план розташування приміщень, розмову із замовником, план електропроводки, створення ескізів тощо.

Компанія розробляє ескіз, замовник його схвалює, підписом клієнта на папері закінчується етап проектування.
Проектування будівель – це не просто креслення на папері, а й детальна робота над запланованою будівлею. Тому компанії, що займаються проектуванням споруд, надають різні послуги: узгодження та заповнення проектної документації; планування; придбання схвалень на перепланування; дизайн інтер’єрів; обстеження об’єктів під час проектування; технічний нагляд; виконання будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт; експертиза якості проектно-будівельної документації; здійснення функцій генпроектувальника; здавання споруд в експлуатацію.

Також можна замовити послугу фотомонтажу для більшої наочності.
У проектувальному бюро можна замовити робочий та ескізовий проект будь-якого виду будівель: торгові, офісні, освітні, житлові, промислові. Але найзатребуванішим є проектування житлових споруд, а саме проектування котеджів. Люди, стомлені від життя у типових забудовах, бажають мати сучасний та комфортний, але й індивідуальний проект котеджу.

Мета проектувальника – поєднати побажання клієнта з ресурсами будівництва та забезпечити функціональність, безпеку, зручність нової будівлі. Найчастіше вже узгоджений на папері проект зазнає значних змін при втіленні: клієнт хоче змінити розташування електропостачання, матеріал дверей та вікон, форму даху і так далі. Не менш важливим моментом при проектуванні котеджів є узгодження котеджу із дворовою територією та додатковими об’єктами. Неможливо уявити сучасний котедж без паркану, місця для відпочинку, паркування, воріт, лазні або сауни, доріжок, зелених насаджень, клумб тощо.

Проектування котеджів зможе перетворити ці об’єкти зі списку на складену структуру.