Подобовий вибір

Щодня до Києва приїжджає величезна кількість людей. Хтось по роботі, хтось у гості, хтось просто погуляти. Звичайно, більшість людей, які їдуть у місто не навмання, а знаючи де зупинитися. Хтось у друзів, хтось у готелях. Однак для зручності решти гостей столиці, існує подобова оренда. Причому, для кожного за його запитами та уподобаннями пропонуються квартири у певних кольорових гаммах, цінових сегментах та територіальному місцерозташуванні. Як то кажуть – у цьому місті кожен може знайти своє. На ринку подобової оренди є велика кількість пропозицій. Однокімнатні квартири подобово у Києві від 30 у.о. на добу, у віддалених районах, та від 40 у.о. у центральних, двокімнатні від п’ятдесяти – шістдесяти, апартаменти Люкс класу від 90. Загалом, як бачите, пропозиції є, та їх багато.

Тим більше в наш час, під час загальної кризи, коли багато хто, щоб підзаробити, почали здавати свої квартири подобово в Києві. Звичайно, вони зовсім не відповідають рівню сервісу, що надається в таких компаніях, як CenterKiev apartments, наприклад, проте і ціни на них відповідні, хоча й не дуже відрізняються. Наприклад, різниця в ціні на квартиру, яку здає бабуся від квартири, наданої компанією, становить від 5 до 10 у.о. на добу. Тож вибирати Вам.

У Києві на даний момент здається подобово близько трьох тисяч квартир, з яких приблизно вісімсот розташовані в центрі, і лише 200 представлені компаніями, такими як CenterKiev apartments. Тому рекомендуємо Вам заздалегідь підібрати варіант, що цікавить і підходить. Ми ж у свою чергу, якщо Ви наш Клієнт, готові надати Вам сервіс у повному розумінні цього слова.