Подобова Оренда Квартир – Зручність Плюс Вигода

Перше, що спадає на думку – забронювати номер у готелі. Ідея, звичайно, хороша, але що робити, якщо не вдається знайти варіант, що підходить і за ціною, і за місцем розташування, і за якістю послуг, адже кількість місць у готелях, розташованих у центрі міста, дуже обмежена. Іноді трапляється, що співвідношення ціни
Оренда квартир у Києві подобово – це чудовий варіант для любителів комфорту, а також тих, хто будь-яким, найсучаснішим готелям, віддає перевагу затишку та теплу домашньої обстановки. Якщо Ви спокійна людина, не терпите суєти, шуму, великого скупчення людей і потребуєте тиші та спокою, то цей варіант саме для Вас. Якщо ж Вас цікавлять популярні місця відпочинку, слід зауважити, що велика кількість квартир подобово, що здаються в оренду, знаходиться на Хрещатику, в історичній частині столиці або в безпосередній близькості від станцій метро. У центрі міста розташовуються найбільш популярні ресторани, клуби та інші місця культурного проведення дозвілля, і Вам не важко буде швидко опинитися вдома в будь-який час доби. Якщо ж мета Вашої подорожі ділова, то проживання в центрі – це вже не розкіш, а потреба. Вам не потрібно багато часу, щоб оцінити можливість швидко і без проблем дістатися офісу або місця ділової зустрічі.
Ще одна істотна перевага полягає в тому, що оренда квартир подобово дешевша. Порівняйте: одномісний номер у готелі обійдеться від 500 гривень, а пристойна однокімнатна квартира – лише близько 300 гривень. Але ціни тут не фіксовані, і якщо Вас влаштовує найпростіший варіант, але можна особисто поговорити з господарем і отримати кімнату за 200 гривень на добу. Але якщо квартира у відмінному стані, з євроремонтом, дорогими меблями, побутовою технікою та розташована у престижному районі, то мінімум, на що можна розраховувати – 400 гривень на добу за одно-двокімнатні апартаменти та 1000-1500 – за трикімнатні. Але ви платите за квартиру, а не за кількість спальних місць, як у готелі, що дуже зручно, якщо ви приїжджаєте не один. Набагато простіше заплатити за кілька діб, ніж, наприклад, за місяць (як за довгострокової оренди). У квартирі завжди є кухня, і не треба переплачувати щодня в ресторані. Крім того, якщо щось перестало влаштовувати чи виникли конфліктні моменти, можна швидко та безболісно підшукати інший притулок.
Проживаючи у квартирі, Ви маєте значно більшу свободу. У плані комфорту Ви нічого не втрачаєте, оскільки конкуренція на ринку велика, і всі господарі надають квартири в хорошому стані, які відповідають усім вимогам гігієни. Квартири повністю укомплектовані сучасною побутовою технікою, перелік якої найчастіше ширший, ніж у готельному номері, в наявності обов’язково є телефон. Крім усього іншого, господарі надають миючі засоби, посуд та інші важливі дрібниці. Істотний мінус тут один: як застава Вам доведеться залишити посвідчення особи (право водія, військовий квиток або навіть паспорт), і у разі потреби одного з цих документів Ви можете потрапити у скрутну, але, знову ж таки, не безвихідну ситуацію.
Збираючись орендувати квартиру подобово, потрібно знати кілька принципових правил.
Перше, і найголовніше: обов’язково перевірте паспорт господаря та всі документи на квартиру (ордер, свідоцтво про державну реєстрацію права власника чи договір оренди).
Друге: якщо житло здає не власник, переконайтеся, що законні господарі квартири в курсі угоди, що проводиться. У разі необхідний договір піднайму чи довіреність, завірена нотаріусом. Не соромтеся попросити паспорт і переконатися, що перед Вами саме та людина, яка має право здати квартиру.
Вирішивши орендувати квартиру подобово, можна звернутися не лише безпосередньо до господарів, а й у солідні ріелтівські контори: у такому разі суттєво знижується ризик бути ошуканими та отримати не те, за що заплатили. Крім того, у солідних ріелторів завжди дуже широкий спектр квартир, серед яких обов’язково є те, що необхідно саме Вам. Можна також використовувати Інтернет ресурси. Багато компаній, що здійснюють даний вид діяльності, мають сайти, на яких надана докладна інформація про оренду квартир у Києві подобово та представлені фотографії апартаментів. При бажанні Ви можете відразу ж забронювати варіант, що сподобався Вам.