Корисні поради по одержанню кредиту на нерухомість

Перед тим, як приступити до вибору іпотечного кредиту, важливо визначити хоча б приблизну суму, яку банк зможе вам запропонувати. Вона буде залежати від багатьох факторів, найбільш популярними з яких є сума сімейного доходу, ставка кредиту, планований період погашення кредиту. Обчислити приблизну суму, яку Вам може видати банк, Ви можете самі. Виходити варто від того факту, що майже всі банки дотримуються наступного: щомісячний внесок по іпотеці, включаючи відсотки, не буде перевищувати п’ятдесяти відсотків загального заробітку сім’ї. Але, цей підрахунок буде неточним, оскільки у кожного банку буде безліч інших вимог і правил, які можуть вплинути на максимальну суму іпотечного кредиту, який вам можуть дати. Наприклад, при обчисленні кредиту, некоторией банки враховують не тільки заробіток сім’ї, а й особистий дохід позичальника, обмежуючи розмір щомісячного внеску по кредиту 70 відсотками доходу позичальника.

Тим, хто не може самостійно розрахувати іпотеку, можуть допомогти різноманітні іпотечні калькулятори. Вони зазвичай беруть до уваги всі вимоги банків і допомагають більш точно визначити максимально можливу суму іпотечногокредіта і розмір виплат по кредиту при потрібної суми. Розрахувати кредит на іпотечному калькуляторі довольнопросто – знадобиться знати доходи членів сім’ї, орієнтовну суму іпотечного кредиту, термін погашення. Десь необхідно вказати риночнуюцену нерухомості, що купується. Проте, такий варіант підбору підходящої програми можна віднести до розряду трудомістких. По-перше, далеко не всі банки надають калькулятори іпотеки. По-друге, подібний калькулятор не може враховувати всіх нюансів, таких як ймовірні штрафні санкції, методиі терміни погашення кредитів. Тому ми радимо використовувати кредитний калькулятор іпотеки тільки для визначення загальних моментів, таких як суми можливого кредиту при різних термінах погашення.

Сьогодні існує ще один варіант вибору найбільш прийнятного варіанту іпотеки в Санкт-Петербурзі. Таким способом є послуги іпотечного брокера. Іпотечні брокери прекрасно володіють нюансами іпотечних програм банків Петербурга, в змозі відшукати кілька варіантів іпотечного кредитування в різних банках, вказати на підводні камені, які можуть міститися в кредитних угодах, взяти на себе турботу про підготовку документів, необхідних для отримання іпотечного кредиту.