Купівля Заміської Нерухомості

Купити будинок, котедж
Пропозицій продажу будинків, котеджів, ділянок та дач дуже багато.
Якщо є машина, час, і бажання вивчати гори газет, каталогів по заміській нерухомості, продзвонювати всі ці пропозиції і акуратно, олівцем, викреслювати продані дачі, зняті з продажу будинку та ділянки, авансовані і т.д., не складно, але краще отримати професійну послугу Агентства та не переживати. Адже потрібна робота з документами, перевіряти юридичну чистоту, знаходити надійного продавця, вести переговори.

Якщо Ви плануєте купити будинок, купити котедж, ділянку чи дачу – ми готові Вам допомогти:

  • Ми запропонуємо Вам усі найцікавіші варіанти продажу заміської нерухомості.
  • Організуємо перегляд вибраних пропозицій
  • Перевіримо документи, що встановлюють право на будинок, ділянку, яку Ви вирішите купити.
  • Зберемо всі необхідні довідки та документи для договору купівлі – продажу будинку
  • Перевіримо юридичну чистоту нерухомості.
  • Юрист агентства підготує попередній договір купівлі – продаж будинку, ділянки, допоможе внести аванс, простеживши, щоб були враховані всі Ваші інтереси.
  • Підготуємо та проведемо угоду купівлі – продажу нерухомості.

Ви зможете не просто подивитися всі пропозиції продажу квартир в районах, що цікавлять Вас, але і отримати безліч додаткової інформації по кожній квартирі.
Інфраструктура району, розташування поруч шкіл і магазинів, як дістатися до зупинки, школи та рік будівництва будинку, серію будинку, а також статистику зміни цін на цю квартиру за останні кілька років. Побачити не лише фото будинку, а й знімок із супутника, розташування будинку на карті.

При надходженні до бази квартири, яка відповідає Вашій заявці – оголошення про продаж цієї квартири буде одразу відправлене на Вашу електронну пошту. При вказанні контактного телефону з Вами зв’яжеться продавець квартири або його представник.

Якщо Ви маєте намір купити квартиру з використанням іпотечного кредиту, Вам можуть підійти не всі квартири на ринку нерухомості. Деякі продавці квартир не хочуть брати участь в іпотечній угоді, не на всі квартири, банки готові видати кредит. Докладніше про іпотеку та іпотечні угоди в розділі “Іпотека”. Для тих, хто планує купити квартиру в іпотеку – база квартир, продавці яких розглядають можливість продати квартиру покупцю по іпотеці.