Поїздка До Києва

Вирішив я поїхати до столиці України. Перевірив ціни на готельні номери і зрозумів, що саме подобово знімати готельний номер це дуже круто. Довелося шукати альтернативу.

Потім поставив у пошуковій системі кілька інтерпретацій слова подобово: подобово Київ, “Київ подобово”, “зняти квартиру подобово Київ”, “оренда квартир подобово”.

Вибрав кілька варіантів із найбільш прийнятними варіантами і почав дзвонити. За деякими телефонами просто ніяк не відповідали, по інших не могли пояснити чи хамили. Незрозуміло, як ці люди здають свої квартири подобово, напевно, гроші їм не потрібні.

Зрештою знайшов нормальну адекватну людину котрий та розповів все та нормально поговорили. Домовився у нього винайняти квартиру подобово.

Для тих хто не знає розрахунковий час заселення та виселення у подобової оренди таке саме як у готелях 12 годин дня.

До речі для тих, хто приїжджає до Києва, як напевно і в будь-яке місто, не бажано ловити таксі прямо біля вокзалу. Ціна на таксі якщо пройдете метрів сто-двісті від вокзалу буде майже вдвічі нижчою.

Наведу цитату з одного сайту: «Ціна за оренду квартири на добу не залежить від кількості людей, що в’їжджають. Вишуканий інтер’єр та дизайнерські рішення не розчарують найвибагливіших гостей столиці. Наявність всілякої необхідної побутової техніки та просторі кімнати дозволять комфортно влаштуватися навіть великій родині у самому центрі Києва.»

Приїхав я значить до Києва заселився. Ціна повністю відповідала якості та всі фотографії які були на сайті відповідали реальній квартирі. Комісію не платив, відпочив, нагулявся, все подивився. І грошей витратив у порівнянні з тим, якби знімав готель у два рази менше.

Загалом все супер, головне знайти адекватну і осудну людину  яка займається подобовою орендою в Києві.

Всім удачі.