Підводні Рифи Іпотечного Кредитування І Знімних Квартир

Купівля квартири сьогодні доступна далеко не всім через великі ціни на нерухомість. Для молодих сімей, з їхніми невисокими доходами, це взагалі нездійсненне завдання. Як бути в такій ситуації? Є 2 варіанти вирішення цієї ситуації – оренда житла та купівля нерухомості за допомогою іпотечного кредиту.

Багато людей зараз винаймають квартири, і це досить популярний спосіб жити окремо. Порівняно невеликі фінансові вкладення та велика кількість пропозицій роблять цей спосіб досить привабливим. Достатньо мати на руках якусь передоплату і можна легко взяти в оренду житло і проживати окремо від родичів. Але цей варіант має недоліки. Людина, що здає вам квартиру, може в найзручніший момент підвищити плату. Побутова техніка та меблі при можливих переїздах будуть зіпсовані, і тому в основному люди відмовляються від їх придбання. Так само з цієї причини мало хто робитиме хороший ремонт в орендованій квартирі. Через ці обставини поліпшення житлових умов та якості життя не є ймовірним, що особливо погано для молодих сімей з дітьми.

Як альтернативу оренді нерухомості розглянемо придбання житла у кредит з іпотеки. Іпотечні кредити видаються банками без застави та на тривалі терміни. При покупці квартири за іпотечним кредитом як заставу виступає нерухомість, яку ви купуєте. Від 10 років – на такий термін зазвичай банки видають іпотечні кредити. Щомісячна сума для погашення кредиту зазвичай приблизно дорівнює орендній платі на місяць, і це основна перевага іпотечного кредитування. Після оформлення пакету документів ви отримуєте можливість відразу заселитися у квартиру, а також прописати себе та всіх членів сім’ї. Всі ми знаємо, як у наш час важко влаштувати дітей у ясла чи лікарню не маючи прописки, а тому для молодих сімей з дітьми це становить особливу цінність. Можливість купити свої меблі та виконати якісний ремонт у квартирі ще один плюс іпотечного кредитування.

Купівля квартири в кредит все-таки має власний недолік. Купуючи житло за іпотекою, ви переплачуєте банку за користування його грошима дуже велику суму, яка можна порівняти з ціною ще однієї такої квартири. Фактично ви купуєте банку ще одну квартиру! Але нерухомість у наш час коштує так багато, що набрати таку суму одразу дуже непросто.