Переїзд. Або Як переїхати, щоб не шкодувати про те, що трапилося.

У народі кажуть, що два переїзди можна прирівняти до однієї пожежі. Речі губляться, псуються, посуд б’ється, меблі ламаються і на довершення всього безладдя, в якому нічого неможливо знайти.

Чи так це насправді, і чи можна переїхати, зберігши сили та нерви в цілості та безпеці?

Спочатку давайте визначимося, що й куди перевозиться. Необхідно визначити обсяг перевезень у тому, щоб оптимально підібрати транспорт. Якщо машина виявиться меншою, ніж необхідно, доведеться робити два рейси, що призведе до подорожчання переїзду і втрати часу. Якщо автомобіль буде набагато більше необхідного, то це також негативно вплине на ваш гаманець.

Потім має сенс оглянути та проміряти ліфти, сходи, дверні отвори там, звідки Ви виїжджаєте та там, куди перевозите речі. Це необхідно для того, щоб розуміти, які складності можуть виникнути при переміщенні великогабаритних вантажів. Погодьтеся, приємного мало, якщо Ви застрягнете з улюбленим піаніно між сходовими прольотами або за всього Вашого бажання холодильник не влізе в ліфт або не пройде сходами.

Як тара для пакування речей, на мій погляд, найкраще підходять картонні коробки. Причому підбирати їх краще за середній розмір (приблизно як з-під бананів), тому що, якщо забити речами коробку з-під великого телевізора, то вона буде дуже важкою і не транспортабельною. Коробки можна купити у торговців у наметах, на ринку чи магазині.

Перед упаковкою розсортуйте речі. На коробки з тендітними речами, що б’ються, наклейте етикетки з написом «Обережно скло» і «Не кидати».

Дуже полегшує пошуки список речей, упакованих у коробку. Тому витратите трохи часу на складання такого списку, надалі Ви виграєте набагато більше.

Посуд бажано загорнути у тканину, папір або засипати полістироловими кульками. Вільний простір також необхідно заповнити, наприклад зім’ятими газетами. Це убереже посуд від трясіння та ударів під час транспортування. Дзеркала, скляні полиці та двері бажано загорнути в пухирчасту плівку. В ідеалі такі предмети повинні перевозитися в дерев’яних контейнерах.

Легкого переїзду.