Про Комерційну Нерухомість та її види

Вже склалося сучасне поняття такого явища як комерційна нерухомість. Наразі комерційною називають всю нерухомість, призначену для комерційних цілей.

З десятка умовних видів комерційної нерухомості можна виділити близько чотирьох-п’яти найбільш затребуваних сьогодні. Це офісна комерційна нерухомість, торгові площі, виробничі приміщення (бази) та ділянки під склади. Природно, кожен вид комерційної нерухомості має власну специфіку, свої особливості ринку, розвитку попиту тощо.

Наприклад, найбільш стійкий попит зберігається на офісну нерухомість та торгові площі. Оскільки ми завжди покупці (чи харчів, чи одягу, неважливо), ми завжди йдемо в магазини. Якщо товару немає в одному магазині, ми йдемо до іншого. І так далі. Тому торгові точки будуть завжди. Відповідно завжди буде попит на комерційну нерухомість під торговельні ділянки.

У сучасній Росії хоч і повільно, але все ж таки розвивається малий і середній бізнес. Приватним підприємцям (вірніше зараз індивідуальним підприємцям) та організаціям потрібні приміщення під офіс. В результаті вони йдуть та орендують/купують офісну комерційну нерухомість.

Дещо складніше з ділянками та нерухомістю під виробничі підприємства або під склади. тут і обсяг робіт інший, та обсяг необхідних коштів значно вищий.

Загалом, про нерухомість говорити потрібно тільки з фахівцями в цій сфері. Тому звертайтеся лише до надійних агентств нерухомості.