Новобудови Від Забудовника

Квартири від забудовника – це перспективне та грамотне рішення, а для більшості – єдина можливість покращити житлові умови. Новобудови від забудовника сьогодні пропонуються за дуже вигідними цінами, знижки досягають 40%. Завдяки цьому можна обходитися без кредитів на покупку нового житла.

У новобудови від забудовника дуже багато переваг: величезний вибір планувань, нові комунікаційні мережі, є можливість підбору оздоблювального матеріалу, можливість зміни проекту квартири на стадії будівельних робіт, а найголовніше — виключається махінація попередніх власників з вашою житлоплощею, ви є єдиним і повноправним власником нової квартири від забудовника

Найчастіше вам запропонують не готову квартиру, а участь у пайовому будівництві. Це передбачає очікування закінчення будівництва, щоб квартири в новобудовах перейшли у вашу власність. Купівля або продаж квартир у новобудовах вигідніша, ніж придбання житлоплощі безпосередньо у вже зданому в експлуатацію будинку.

Купівля квартири в будинку, що будується – це найбільш вигідна пропозиція для молодих сімей і людей із середнім достатком. Більше того, вартість квартири від забудовника навіть порівняно високого рівня практично ідентична ціні на бюджетну нерухомість.

На сьогоднішній день одна частина фахівців пророкує падіння цін на новобудови від забудовника, інша переконує, що вони жодною мірою не обваляться. Момент істини вже підкрався — ціни на нерухомість більше не зростають величезними темпами, а знижуються, але якщо згаяти цей момент, то можна втратити вельми привабливі пропозиції.

Купівля новобудови від забудовника – це вигідне вкладення заощаджень, спокій і впевненість у завтрашньому дні.