Нерухомість: Купуємо квартиру без ремонту та втілюємо власний інтер’єр

Нарешті збулася заповітна мрія – Ви стали володарем власної квартири і основне бажання – швидше почати ремонт. Наприклад, змінити проводку, оновити сантехніку, об’єднати або розбити кімнату, встановити двері та вікна. Але раптом виявляється, що всі намічені витрати можуть бути набагато менше і плюс до всього іншого юридичні та будівельні норми виявилися порушеними.

Сучасні ріелтори стверджують, що житло треба підбирати так, щоб в ньому Ви і Ваша сім’я відчувала себе зручно і комфортно. Безумовно, найоптимальніший варіант: це невелика квартира в місті і просторий заміський будинок. Міська квартира зазвичай отримується виключно для робочого тижня, а в заміському котеджі зручно провести вихідні в оточенні родини і близьких людей.

Квартира, яка була придбана без внутрішньої обробки, є досить вигідним придбанням, тому що дозволяє здешевити покупку нового житла на 30% від його ринкової вартості. Безумовно, оздоблювальні роботи будуть, але в їх процесі Ви здійсніть всі Ваші задуми і бажання.

Дамо безцінний рада: хочете убезпечити себе від непотрібних проблем в перші рік-два, не купуйте житло на верхніх поверхах. Тільки уявіть собі таку картину: Багатоповерхові будинки славляться величезною кількістю сусідів. І якщо Ваші сусіди одночасно з Вами будуть займатися ремонтом, а також перевозити в ліфтах будматеріали і меблеву начиння і т.д., то, щонайменше, буде дуже незручно, як для Вас, так і для них.

У тому випадку, якщо Ви вже можете називатися власником нової квартири і у Вас є шалене бажання провести перепланування, то підіть наступних порад. По-перше, проект буде правильно замовити у фахівців своєї справи, таким чином, Ви застрахуєте себе від можливих негативних наслідків. Найсуворіше забороняється зносити несучі стіни, мене зовнішній вигляд фасаду. Якщо Ви збираєтеся вносити свої корективи в план квартири, то Вам буде потрібен дозвіл. Весь спектр інстанцій, які дають таке право, Ви можете отримати в Міжвідомчої комісії. Слабкі місця допускаються під час переробки систем опалення, вентиляції, водопостачання. У подібних ситуаціях будете страждати не тільки Ви, але і Ваші сусіди, а також наступити кримінальна відповідальність. Отже, щоб уникнути непорозумінь і судових розборок, правильним рішенням буде заздалегідь замовити дизайн-проект, скласти кошторис і вибрати надійного підрядника.

І на завершення дозвольте дати Вам ще один цінний порада: не бійтеся купувати квартиру без обробки і потім проектувати її, орієнтуючи на власні побажання і погляди.