Нерухомість: Мистецтво чи Робота?

Нерухомість для більшості з нас є найціннішим матеріальним активом. Тому при операціях з нерухомістю найважливіше – убезпечити себе від шахраїв, які намагаються «нагріти руки» на чужій власності.

Деякий час тому багато хто намагався проводити операції з нерухомістю самостійно, більшість не довіряли ні агентствам нерухомості, ні тим більше приватним посередникам. Чутки про «чорні» ріелтори, що нагадували дитячі «страшилки», лише погіршували імідж сумлінних ріелторських агенцій.

Зараз ситуація на ринку ріелторських послуг змінюється на краще. Ринок стає більш цивілізованим, професійне співтовариство створює певні правила та нормативи роботи з клієнтами, дає гарантії чистоти угод. Та й більшість людей почали розуміти, що звернення до агентства нерухомості обґрунтоване. По-перше, це значно заощаджує час. По-друге, це дозволить використовувати юридичні та інші можливості компанії, яка ретельно перевірить об’єкти купівлі-продажу і, за бажання, навіть забезпечить фізичну безпеку під час угоди та розрахунку.

У нашому місті є всі умови для подальшого цивілізованого розвитку цього ринку, і, головне, основа для цього – серйозна конкуренція. Конкуренція стимулює учасників ринку підвищувати стандарти якості своєї роботи, удосконалювати технології та збільшувати витрати на рекламу.

Але, як фахівець з ріелторських послуг великої компанії, неодноразово переконувалася, що позитивні особисті відгуки клієнтів важливіші, ніж дорога реклама в «розкручених» ЗМІ. Оскільки кожен співробітник нашої компанії «на увазі», ми ретельно стежимо за своєю репутацією.

Тільки при сумлінній роботі клієнт порекомендує хорошого ріелтора своїм знайомим. Таких ріелторів «передають» один одному за рекомендаціями від друзів та близьких, як хорошого лікаря чи психолога. І це виправдано, оскільки бути професійним ріелтором – це не лише робота, а й мистецтво.