На Що Потрібно Звернути При покупці Квартири

“Прийшов, побачив і купив” – саме такий варіант як єдино правильний представляє більшість громадян при покупці квартири. Але не варто поспішати, у цій справі важливо врахувати усі можливі нюанси. Щоб не залишитися біля розбитого корита, а вірніше сказати напівзруйнованої будівлі, яка абсолютно непридатна для довгого та щасливого життя.

Ви хочете купити квартиру? Яка інформація Вам потрібна насамперед:

  • котирування районів міста – зручність проживання та можливий подальший продаж нерухомості
  • план квартир та будинків даного району чи мікрорайону міста
  • технічні дані житлових масивів: дата забудови, комунальні системи та обслуговування, ступінь озеленення, інфраструктура, екологічна інформація

Від того, де ви оселитеся, залежатиме якість вашого життя. Ваш спокій залежатиме від того, які у вас будуть сусіди. Від ступеня благополуччя району залежить комфорт проживання вас та ваших дітей. Наявність залізниці або бензозаправки поблизу вашої оселі можуть позбавити вас спокою.

Купувати квартиру краще у престижному районі, ніж у дешевому. Престижність району визначається низкою причин. Школи та транспорт дуже важливі для більшості людей і в престижному районі вони не дуже далеко від житлових будинків. Однак не слід купувати житло безпосередньо поруч, так як і школа та транспорт є джерелом шуму та суєти.

Ніколи не купуйте квартиру по сусідству зі станцією техобслуговування чи чищенням одягу через наявність у районі даних об’єктів безлічі шкідливих речовин. Не купуйте житло і поруч із лікарнею чи пожежною станцією, щоб не страждати надалі від частих гучних сигналів службових машин. Також серед небажаних факторів: близькість залізниць, ліній електропередач, вишок мобільного зв’язку.

При цьому обов’язково зверніться до Агентства нерухомості.

Що ж сталося? За наявності інформації та ясно уявляючи, що саме і де Ви хочете купити, можете назвати агенту типи квартир, які ви обрали. Досвідчений співробітник агентства нерухомості запропонує ще кілька варіантів, які, можливо, Вас влаштують.

За наявності реальних вимог пошук житла пройде швидко та безболісно.

Продаж квартир у Харкові