Купити квартиру без ріелтора можна, але чи варто ризикувати?

Плануєте купити квартиру і ставайте перед вибором, шукати самостійно квартиру, не переважаючи для цього ріелтора або звернутися до професіонала.

Але якщо самостійно, то це ризик залишитися без квартири і без грошей, а якщо звертатися в агентство нерухомості, то йому платити за послуги треба і чимало, а розлучатися з “кровними” ох як не хочеться…

Це загальноприйнята думка, хіба ні?

Але насправді все по-іншому. У хороше агентство нерухомості стікається інформація про квартири, що продаються з різних джерел, у тому числі і про квартири в терміновому продажу. Чи здогадуєтеся про що я? У них у перших з’являються відомості про нові квартири і кому вони їх запропонують? Правильно, покупцям – своїм клієнтам.

А на квартири у терміновому продажу ціни знижено, просто тому що терміново. Чи вигідно? Вигідно і ще як… Тепер далі… Квартиру знайшли, а хто її перевірить, Ви? А вмієте? Не помилитеся, нічого не забудете, не проґавте? Серйозні агенції нерухомості своїх ріелторів роками вчать, постійно на курси підвищення кваліфікації відправляють. Документи та довідки до операції перевіряє спочатку ріелтор, потім брист, потім по квартирі проводить перевірку служба безпеки агентства і лише потім квартиру “пропускають” на угоду. Чи зможете перевірити так само?

А на самій угоді, на передачі грошей, Ви все зможете самі організувати? Думаю що ні…

То що Ви заощадите, займаючись покупкою квартири самостійно? та нічого, тільки зазнайте ризику залишитися і без квартири і без грошей, так що подумайте, а чи треба Вам ризикувати?