Короткострокова Оренда – Альтернатива Проживання У Готелях

Завжди, коли людина відправляється з візитом в інше місто або країну на деякий час, насамперед виникає питання про розміщення та проживання. Відповідь на запитання – де зупинитися? – для більшості з нас є очевидним – звичайно, в готелі або готелі! Здавалося б – іншої альтернативи немає.

Короткострокова оренда квартир та заміських будинків – ось, що сьогодні є гарною альтернативою проживання в готелях та хостелах. Ця послуга з’явилася на ринку нерухомості не так давно, однак, швидко і міцно завоювала популярність серед гостей столиці і сьогодні вже однаково затребувана у туристів і відряджених, одиноких і сімейних, бізнесменів і студентів – словом, у всіх, хто цінує комфорт, домашній затишок і можливість почуватися у чужому місті, як удома.

На відміну від традиційного розміщення в готелях, оренда квартир та заміських будинків на нетривалий період, безперечно, має ряд переваг, не останнє місце в якому займає відчуття свободи та відсутність зобов’язань перед адміністрацією готелів та готелів. Вибравши потрібне Вам житло, Ви маєте унікальну можливість не бути обмеженим казенними рамками і вільно вести звичний для себе спосіб життя, поєднуючи мету поїздки з домашнім затишком. Будь то ділове відрядження або бажання всією сім’єю приїхати до Москви з метою відвідування історичних місць – оренда будинку чи квартири в центрі Москви – те, що може стати для Вас оптимальним варіантом.

Ділові зустрічі та тривалі переговори іноді дійсно зручніше вести десь на нейтральній території. Таким місцем може стати простора вітальня з круглим столом у заміському будинку. До того ж, погодьтеся – прийняти ділових партнерів у шикарному заміському будинку або квартирі, розташованій в одному з найкрасивіших районів у центрі Москви, і призначити зустріч за столиком у готельному ресторані – це далеко не одне й те саме.

Як правило, квартири і будинки, що здаються в короткострокову оренду, знаходяться в відмінному стані і оснащені всім необхідним для нормального життя, починаючи від побутової техніки та посуду, і закінчуючи телефоном та Інтернетом. Деякі пропозиції включають у вартість оренди послуги покоївки та садівника, а також особистої охорони.

Ще однією перевагою короткострокової оренди квартир і будинків є їхнє розташування. Орендувати квартиру можна в будь-якому районі міста – в центрі або на околиці, поблизу історичних місць або в діловому центрі. Заміські будинки в котеджному селищі – це завжди сприятлива екологічна обстановка, відсутність шуму та пилу, багата інфраструктура, тиша та спокій, що може бути головним критерієм, якщо Ваша поїздка відбудеться усією родиною.

Не останню роль грає і фінансова сторона питання. Короткострокова оренда – це один із найдешевших видів розміщення і обійдеться дешевше, ніж проживання в готелі, особливо якщо врахувати всі переваги незалежності та комфорту. Більше того, в одній квартирі можуть розміститися одночасно кілька осіб, при цьому ціна за оренду квартири в цілому не залежить від кількості осіб. Вона залежить тільки від тривалості проживання в орендованому житлі. Причому, чим довше термін оренди, тим вигідніша ціна. У той час як при розміщенні в готелі плата за добу є фіксованою і не змінюється в залежності від кількості днів проживання. Що стосується оренди заміських будинків, то тут завжди варто пам’ятати про те, що разом з можливістю розміщення Ви набуваєте ще й неповторного комфорту, відчуття затишку, простір і спокій за себе і свою родину. Таким чином, фінансова вигода від короткострокової оренди квартир та будинків очевидна.

Як це зробити.

Є кілька способів орендувати заміський будинок або квартиру на короткий термін. Численні окремі пропозиції можна знайти в Інтернеті, нерідко власники нерухомості самі публікують оголошення про здачу в оренду без посередників. Цей варіант дозволяє заощадити на послугах ріелторів, але вимагає великих витрат часу і підкоряє Вас ризику бути ошуканим. Інший варіант – звернутися до професійного Агентства нерухомості. Тут Вам можуть запропонувати кілька перевірених варіантів і допоможуть знайти оптимальне співвідношення ціни та якості.