Коли фізикам не до лірики

Фізикам не до лірики

Коли фізикам не до лірики

Фізиками в юридичних компаніях називають зазвичай “фізичні особи”, тобто нас з вами – людей – на відміну від “Юріков”, тобто “юридичних осіб”. Так ось якраз для фізиків нині випала унікальна можливість заробити на передачі в оренду різних приміщень під офіси. Оформляючись як індивідуальні підприємці та виплачуючи з отриманого доходу лише 6 (шість) відсотків за спрощеною формою оподаткування, так звані фізики перетворилися на чудовий інструмент зниження податкового навантаження для власників нежитлової нерухомості.

Відкинувши ліричні настрої, обличчя бомжуватого типу все частіше заходять за щомісячними гонорарами в офіси солідних фірм, що здавали свої приміщення раніше безпосередньо фірмам-орендодавцям. Яка вже тут лірика та романтика вуличного життя, якщо ти раптом можеш похвалитися перед друзями тим, що здаєш фірмам офіси преміум-класу і отримуєш від них солідні гонорари. Неважливо, що при цьому самому жити нема де.

Фахівці юридичної компанії “Фабрика фірм” одними з перших помітили цю нову тенденцію на ринку оренди нежитлової нерухомості, першими розробили та впровадили в практику цілу низку рецептів для своїх клієнтів з прискореного оформлення ІП з основним видом діяльності – передачею в оренду нежитлової нерухомості. Також ми розробили договори, за якими будь-яке офісне приміщення без порушення законодавства можуть надавати в оренду не прямі власники, а уповноважені на те фізичні особи.

Кожен із нас – професіонал у своїй галузі. Комусь вдається дизайн інтер’єрів, іншому – недорого придбати бетон великим оптом для зведення монолітних будівель. Наші споруди – це грамотно укладені договори, логічно та правильно вибудуване податкове планування для компаній-замовників. Звертайтеся до професіоналів – це завжди, зрештою, обходиться дешевше. Лірика в цивільно-правових відносинах недоречна, лише продуманий до дрібниць контракт дозволяє знайти ключ до будь-якого фізика.