Яким чином Грамотно підбирати житло

Перед покупкою житлоплощі покупець на початку знайомиться з величезним вибором пропонованих квартир на ринку елітного житла. Бувають такі моменти, що різниця у вартості пропозицій може поставити в глухий кут навіть знаючого клієнта. Як же дізнатися з чого виходить ціна квартири, і які фактори вважаються заключними, а на які фактори і зовсім не радимо звертати увагу.

Справжні агенти з нерухомості розуміють, що головними критеріями при підборі нерухомості залишаються:

– місце знаходження будови;

– Планування апартаментів;

– Вік нерухомості;

– Поверх, де купується квартира;

– розташування апартаментів у комплексі

– терміни продажу

– Цілісність житла

Будь-який з таких аспектів впливає на вартість нерухомості.

Найкращий рік спорудження споруди для купівлі житлоплощі становить 10 років. Будинок, де розташована апартаменти, може бути з обслуговуючим персоналом, ліфт повинен відповідати всім нормам гігієни, а парадне має бути найчистішим та найсучаснішим.

Ці позитивні сторони пропонують непросто естетичне значення, але доглянутість житла передбачає і тривалий термін служби конструкцій, і їхню безперебійну службу.

Місце знаходження будинку залишається часто одним з необхідних критеріїв для багатьох людей, проте тут вимоги змінюються більше, ніж за іншими пунктами.

Часто у виборі району стануть екологічно чисті райони з величезною кількістю декоративних чагарників, центр поруч із адміністративними будинками та офісними приміщеннями, місця з розвиненою інфраструктурою. Однією з основних вимог щодо цього пункту є знаходження станції метрополітену.

Переважна більшість людей бажає, щоб вікна нерухомості не дивилися на вулиці. Інші хочуть, щоб був більш пристойний вид на море. Невдалий район знаходження нерухомості може компенсувати потрібне розташування квартири (який поверх, гарне розпланування, гарний стан у поєднанні з ціною нерухомості). Високою популярністю користуються нерухомість, розташовані на таких поверхах (другий-четвертий поверх у чотириповерхових будівлях, 2-6 – у 9 поверхових та двох-десяти – у шістнадцятиповерхових будинках).

Значення цього параметра залежатиме від успіху придбання нерухомості та подальшого застосування. На першому поверсі житлоплощі в основному купуються під офісні або бари, причому вікна виходять на жваві автомагістралі і ціни на такі житло вкрай неприступні.

Ефектно може продатися житло на останньому поверсі з чудовим виглядом. Мінуси поверху може знизити розцінку будівлі, її сучасне планування та стан конкретного будинку.

Планування житлоплощі – це один із найважливіших факторів, про який думає клієнт. Значним попитом користуються апартаменти з великою передпокою, роздільними та вагомою площею кімнатами, а також мають незаплановані господарські приміщення. Можливість придбання квартири з гарним плануванням надається не кожному, при цьому ці квартири відчутно дорогі.

У цьому випадку правильніше буде щоб житлоплощі мали якнайменше непереборних незручностей і варіант перепланування. Компенсація невдалої перебудови стане лише дешевою ціною нерухомості.

До небажаних критеріїв розташування нерухомості є:

– бічне розташування вікна з виходом на сусідній особняк або негарну автомагістраль;

– Наявність у дворі зон викиду відходів або близькість приміщень.

Сам стан житлоплощі, природно, вважається важливим фактором, але не завжди визначальним. Тут важливе, щоб житло не мало серйозних недоліків за технології зведення. Ремонт можна легко виконати і новим господарям.

Вибрана квартира повинна мати всі необхідні документи для оформлення купівлі-продажу, наявність основних документів одразу прискорить процес купівлі.