Як вигідно продати квартиру?

Для того, щоб вигідно продати квартиру необхідно врахувати певну кількість факторів. Таких як подача оголошень до газет або на дошки оголошень, яку інформацію в них розмістити, адже для найбільшого ефекту інформація, розміщена в оголошенні, має бути зрозумілою та доступною для читача. Якщо вам зателефонували, важливим фактором буде спілкування із покупцем. Також на продаж вплине те, як ви організуєте показ квартири, яким чином ви розповісте про недоліки та переваги, та багато іншого.

Будь-яку квартиру при правильному підході можна продати дорожче за її вартість, але варто не врахувати кілька нюансів і угода провалитися. Наскільки ви все грамотно робите, залежить і швидкість продажу, адже продаж може тривати дуже тривалий час і зрештою можна продати її за безцінь, але й можна зробити навпаки.

Знаючи, що покупець збирається робити ремонт у своїй майбутній квартирі, ви не приведете її у сприятливий стан, і тим самим зробите величезну помилку, оскільки зовнішній вигляд квартири дуже важливий і сильно впливає на вибір покупця. Для одних покупців це буде психологічним впливом, а в інших буде враження про вас. У будь-якому випадку зовнішній вигляд квартири повинен бути сприятливим і привабливим.

Загалом перед продажем необхідно буде привести квартиру в оптимальний стан. Я не кажу про те, що буде потрібно зробити дорогий ремонт, проте косметичний ремонт доведеться зробити, або принаймні, усунути недоліки, що кидаються в очі. Якщо в квартирі є старі меблі, які ви не плануєте забирати, їх необхідно буде винести, оскільки квартира не захаращена меблями здається більш просторою. Пам’ятайте, що всі гроші, які ви витратите на підготовку квартири, зрештою повернуться до вас багаторазово.