Як вибрати офіс в оренду для душі?

Приміщення під офіс біля метро із зручним транспортним сполученням – мрія будь-якої фірми, але втілити цю мрію в життя можуть дозволити мало хто. Матеріальні проблеми, як “криза” та безліч інших моментів часто змушують компанії купувати офіси в промислових районах, на околицях та інших не найпрестижніших і зручних місцях. Купити приміщення під офіс дійсно проблематичне та фінансово обтяжливе, але для таких випадків є й інше рішення – офіс в оренду. оренда офісу також вимагає певних капіталовкладень, але значно менших, ніж купівля офісу, до того ж оренда дозволяє за в цілому невисоку орендну ставку отримати приміщення під офіс біля метро в комплекті з безліччю додаткових переваг. Зокрема, багато хто надає свої офіси для оренди пропонують здійснити власним коштом ремонт офісних приміщень, організують необхідні комунікації та багато іншого.

У багатьох випадках взяти офіс в оренду стає більш продуктивно, ніж купити його у власність. Ще одна перевага орендованого офісу – вартість оренди офісу та мобільність. Перервати оренду набагато легше, ніж продати офіс у разі, якщо буде потрібно переїзд в інший район або взагалі в інше місто.

Якщо Ви вже зважилися на офіс в оренду, то варто врахувати такі фактори, як:

  • Від центру віддаленість бізнес центру
  • Транспортне повідомлення
  • Наявність паркування
  • Можливість підключення до Інтернету
  • Розміри офісів
  • Загальний стан бізнес-центру
  • І багато іншого

Від місця де знаходиться офіс залежить Ваш престиж, зручність Ваших клієнтів, час, який Ви витрачатимете на дорогу. А, як відомо, час – це гроші. Тому зазвичай офіси, що знаходяться в центрі міста, істотно дорожчі за вартістю офісів на околицях, а близьке становище до метро ще вище піднімає цю базову вартість. Те саме стосується і транспортного сполучення, яке також вкрай важливе для орендаря. Навіть найсучасніші машини мають звичай ламатися, і, можливо, Вам не раз і не два доведеться добиратися до офісу на метро. Те саме відноситься і до Ваших підлеглих. Не всі Бізнес-центри апріорі мають високошвидкісний інтернет, і це може стати серйозною проблемою для компанії, якій він дійсно потрібен. Саме у зв’язку з цим на комунікації обраного Вами бізнес-центру є сенс звернути пильну увагу. Загальний стан Бізнес Центру бажано оцінити як сточки зору престижності, так і фактор надійності – не завжди стара проводка витримує високі навантаження, які вимагають сучасні офіси (наприклад, якщо Ви підключаєте більше 20 комп’ютерів на одну фазу). Таким чином, враховуючи всі ці плюси та мінуси і знаходячи компроміси між вартістю та зручністю/престижем, Ви без особливих зусиль зможете взяти в оренду приміщення під офіс в оренду в діловому центрі міста.