Як Вибрати Квартиру У Новобудові

Проблема житла є найголовнішою у житті. Отже, колись свого життєвого шляху Ви стикаєтеся з необхідністю придбання житла. Практично перше питання, яке спадає на думку, – на чому зосередити свою увагу, на новобудовах Мінська чи на вторинному ринку нерухомості? Тут дійсно є над чим подумати і остаточне рішення варто приймати, враховуючи всі існуючі переваги і недоліки, які притаманні як новобудовам, так і вторинному ринку. Ринок житлоплощі зараз досить великий і важко зробити правильний вибір.

У мережі інтернет є велика кількість сайтів, які містять усі новобудови та покликані полегшити Ваш вибір. Але навіть використовуючи ці сайти, можна зробити помилку. Далі я розповім, на які моменти потрібно звернути увагу при виборі новобудови.

Насамперед варто оцінити свій бюджет. Це дозволить звузити коло вибору, щоб Ви не витрачали свій час на квартири, які Ви не можете собі дозволити.

Наступним важливим моментом є розташування. Переконайтеся, що поруч із новобудовою є всі необхідні об’єкти інфраструктури: школа, лікарня, магазини і т.д. Навіть якщо у вас є автомобіль, переконайтеся, що є можливість швидкого переміщення з одного місця в інше. Якщо Ви залежите від громадського транспорту, то дізнайтеся на скільки буде зручно його використовувати, щоб дістатися потрібних місць. Зверніть увагу на довкілля навколо будинку. Навіть якщо Ви занадто зайняті і не помічатимете, те, що відбувається за вікном, повірте – це дуже важливо.

Зупинившись на кількох новобудовах, складіть список питань, щоб якнайбільше дізнатися про нову квартиру.

Звертайтеся за допомогою при виборі до сайтів, які містять новобудови з детальним описом, фотографіями та іншими даними.

Пам’ятайте, що насолоду від переїзду в нову квартиру Ви отримаєте тільки зробивши правильний вибір.