Як правильно Здати Або Зняти Квартиру Без Посередників І Не Стати Жертвою Шахраїв

Багатьом із нас доводилося колись знімати чи здавати квартиру. У цій статті ми обговоримо тонкощі та неприємні моменти цих процедур.

Якщо ви збираєтеся здати квартиру або кімнату, то, напевно, думаєте, а яким чином найкраще це зробити. Варіантів є кілька. Перший звернення до агентства нерухомості. Однак у цьому випадку будьте готові заплатити непогану суму за послуги. А якщо вам пропонують все зробити за “копійки”, то насторожіться, але у будь-якому випадку уважно перечитуйте договір оренди. Здаючи в оренду свою нерухомість, знайте, що ви можете стати жертвою шахраїв. Існує два способи обману. По-перше, вашу квартиру можуть повторно здати в найм. Тобто, перший орендар отримає гроші, які, в принципі, призначені вам. По-друге, вашу квартиру можуть продати. На жаль, такі випадки справді бувають. Все це робиться шляхом підробки документів. Виїжджаючи, наприклад, на кілька місяців, ви можете втратити свою квартиру. Повернути її буде можливо, але тільки через суд, до того ж це займе чимало часу.

Якщо ж ви хочете зняти квартири в оренду, то, швидше за все, замислювалися, як найкраще знайти собі житло. Тут також є кілька способів. Найнадійніший з них – оренда квартири у свого знайомого. Тут ви не ризикуєте бути обдуреним. Якщо таких знайомих немає, то можна звернутися в агентство нерухомості. Але тоді вам доведеться віддати пристойні гроші за їхні послуги. Третій спосіб – це самому знайти оголошення в газетах чи в інтернеті про здачу квартири чи кімнати в оренду. Він хороший тим, що ви не платитимете гроші за чиїсь послуги, тобто працюєте без посередників. Але тут треба бути обережним. Бо були випадки, коли здавалась квартира, яку раніше зняли в оренду на кілька днів. Тобто після приходу реальних власників вам доведеться виселитися, тому що ви винайняли квартиру не у господарів, а у шахраїв.

Насамкінець хотілося б вам побажати не стати жертвами обману. Але при цьому будьте обережні та вимагайте різні документи та обов’язково укладайте договори.