Оренда Автомийки!

Інтерес до оренди автомийок у Києві величезний, мабуть, навіть ажіотажний. Це й не дивно: бізнес простий та прибутковий. Звичайно ж, є море тонкощів у цій справі (якість хімії, якість води, якість обладнання та ін.). Але, за великим рахунком, автомийка – це не металургійний комбінат і не молокозавод. Виконуючи п’ять-шість певних досить шаблонних дій, цілком можна добре заробляти, навіть орендуючи автомийку, а, не маючи своєї.
Як довідкову інформацію публікуємо дані про вартість оренди автомийок по Києву.
За останні 10 місяців прибутки орендарів автомийок скоротилися. Власники, як і раніше, виставляють орендні ставки в доларах, а власники автотранспорту, як і раніше, платять за миття автомобіля в гривнях. Напевно, не варто детальніше розписувати, хто і чому в цій ситуації страждає. Звісно ж, орендар. Минулого 2008 року орендар автомийки, скажімо, на 3 посади, орендуючи її за 5000 дол. США (усереднена цифра за Києвом), «намивав» собі чистий прибуток на 2000-3000 дол. Цього ж року з відомих причин чистий прибуток орендаря такого миття – приблизно 1500 дол. в місяць.
Орендні ставки зараз такі. Власники автомийок, які перебувають у добрих та нормальних місцях, що знаходяться там півроку та більше, не опускають ціни нижче 1000 дол. за одну посаду. Автомийки, що знаходяться не на фасаді траси, а на території підприємств, гаражних кооперативів тощо, здаються за ціною 600-1000 дол. за одну посаду.
У будь-якому випадку, чи візьмете Ви в оренду автомийку в гаражі на дві посади за 1500 дол. на місяць або автомийний комплекс на 4 пости із шиномонтажем за 8000 дол. на місяць – якщо Ви там працюватимете (!), то зароблятимете і залишитеся задоволені. Якщо ж Ви плануєте зняти автомийку, найняти мийників і з’являтися там один раз на день, то не варто турбуватися – працюватимете «в мінус»!
Бажаємо успіху!