Як сьогодні купити Квартиру?

Попит на нерухомість упав. Постає питання, з якої причини. Відповідь напрошується сама собою – економічна криза, що спричинила зміну політики банків з приводу іпотечних кредитів. Сьогодні ніхто не хоче ризикувати, ані банки, ані потенційні покупці квартир.

На ринку іпотечних кредитів у Новосибірську виступають кілька банків і вони пропонують не так багато іпотечних програм, як було до кризи. Тому отримати кредит зараз вдається небагатьом сім’ям. Хоча не тільки це відлякує потенційних позичальників. Збільшилася ставка, посилилися вимоги до позичальників. У таких умовах банки переважно працюють на підтримку вже виданих кредитів, а не на видачу нових.

Багато потенційних позичальників відхиляються банками внаслідок свого роду діяльності. Наприклад, неблагонадійними сьогодні є власники невеликих компаній, а також працівники будівельної сфери та нерухомості, торгівлі та банків.

Люди, з іншого боку, самі не звертаються до банків, не тільки тому, що несприятливе економічне тло, а й тому, що немає впевненості в завтрашньому дні, що їхній бізнес не прогорить або заробітну плату не уріжуть, або того гірше, що не звільнять .

У такій складній економічній ситуації все-таки є способи купити квартиру в кредит. По-перше, якщо більшість грошей є в накопиченнях, то можна нарівні з іпотечним кредитом взяти звичайний споживчий. З урахуванням того, що ціни впали, переплата за кредитом буде не така вже й велика. По-друге, якщо є у власності нерухомість, тобто схеми під заставу наявної нерухомості. Цей випадок підійде для сімей, які хочуть переїхати до більшої квартири порівняно з поточною.

Таким чином, сьогодні, в умовах ціни на нерухомість, що не зростає, є альтернативні методи для поліпшення житлових умов.