Як Недорого Зняти Квартиру У Центрі Дніпропетровська подобово без будь-яких Проблем

Про те, що подобова оренда квартир у Дніпропетровську – набагато вигідніше та зручніше, ніж проживання у готельному номері, знають усі відрядження. Питання в тому – де знайти цю квартиру, адже ринок подобової оренди, як і раніше, стихійний і непередбачуваний. В результаті цього, квартири подобово в Дніпропетровську пропонуються не лише з боку сумлінних власників, а й за оголошеннями справжніх шахраїв, які прагнуть нажитися на довірі громадян. Для того, щоб уникнути обману, дуже уважно прочитайте цю статтю. У ній ми розповімо саме про те, яка оренда квартир у Дніпропетровську подобово є найвигіднішою та найбезпечнішою.

Варіант 1: знайти бабусю на вокзалі

Не найгірший вибір, але вся проблема в тому, що в цьому випадку орендар абсолютно законодавчо не захищений. Заради справедливості хочеться відзначити, що в переважному випадку така оренда квартир у Дніпропетровську закінчується мирно. Орендар та орендодавець один одним задоволені та обмінюються координатами для подальшої співпраці. З іншого боку, ми не раз були свідками ситуацій, коли у орендаря виникали проблеми. Його може вигнати родич, що раптово з’явився, або бабуся вирішить, що їй необхідно стежити за своїм майном і ночуватиме в коридорі на розкладачку. У цих випадках отримати гроші тому вам навряд чи вдасться, адже ніде не йдеться про те, що ви їх взагалі віддавали комусь.

Варіант 2: інформаційне агентство

Не плутайте цю “організацію” з компанією, що управляє, або спеціалізованим агентством. Інформаційні послуги підірвали довіру орендарів до ринку подобової оренди, оскільки багато хто з них – це підставні фірми-одноденки. Обчислити таку компанію досить просто:

– за квартири у Дніпропетровську подобово просять заплатити досить невелику суму, але з неодмінним підписанням договору, в якому таки прописані всі умови надання інформаційних послуг без будь-яких зобов’язань перед орендарем;

– Вам пропонують на вибір всього одну-дві квартири, причому наполегливо радять їх навіть тоді, коли вони абсолютно вас не влаштовують;

– найчастіше, вам просто перепродають номери телефонів, які знайдені за оголошеннями на кшталт “здам квартиру на добу” або “здам квартиру подобово в Дніпропетровську в центрі”. Тобто агент просто не хоче організовувати зустріч із власником квартири та, природно, його ніяк не турбує юридична чистота житла та інші нюанси.

В принципі ми радимо взагалі не співпрацювати з подібними інформаційними агентствами. Звичайно, серед них трапляються чесні та відповідальні компанії, але їх дуже мало, і вони не змінюють загальної негативної картини.

Варіант 3: співпраця зі спеціалізованою агенцією

найкращий з усіх доступних варіантів. По-перше, через таку спеціалізовану агенцію ви можете зняти квартиру в Дніпропетровську подобово взагалі без участі господарів (вони давно передали права на керування квартирою), а по-друге, крім самої квартири постояльцям пропонують і додаткові послуги: прибирання, допомога у вирішенні різних господарських проблем, трансфер, зміну постелі. При цьому орендарям надають грамотний правильно оформлений договір, пропонують розширений список житла, швидке заселення та повний комплект всіх необхідних документів для бухгалтерії.

Таким чином, орендувати квартиру в Дніпропетровську подобово найкраще за допомогою офіційно зареєстрованого агентства нерухомості. Звичайно, за ці послуги ви заплатите деяку суму, але вона цілком виправдана, особливо з огляду на набір послуг та сервісів для клієнта.