Як І Кому Здавати Квартиру На Добу

Так як я здаю квартири вже давно, то нагромадив великий досвід, яким хочу поділитися з вами. Я представив тут поради про те, КОМУ здавати елітні квартири на добу, а не ЯК здавати. Відразу новачкам хочу сказати – писати оголошення зі словосполученнями: «подобово Мінськ», марно, таких оголошень тисячі, і квартиранти вже знають, що все це лохотрон, на який не ведуться.

Отже, почнемо, кому здавати квартиру на добу.

1. Краще здавати подобові квартири сім’ї чи дівчині, жінці. Неодружений чоловік – це зазвичай галасливі вечірки у вашій квартирі.

2. Безпечніше здавати квартиру людям слов’янської зовнішності, яких називають у народі зараз «обрусілим». Це не в жодному разі не расизм, а осмислений вибір, бо у людей східної національності чи кавказкою. Як правило, багато родичів, які часто відвідуватимуть вашу квартиру, причому у свята це не 3-4 особи, а 8-10. Чи потрібне вам таке в квартирі? Думаю що ні. Єдиний плюс це те, що особам з Кавказу квартиру можна здати дорожче, але це вже ваше рішення.

3. Під час передачі грошей використовуйте розписку. “Я (ПІБ, паспорт серії) передав (ПІБ, паспорт серії) таку суму, такого числа”, так буде спокійніше і вам, і квартирантам.

4. Обов’язково познайомте квартирантів із сусідами, а вам не потрібно, щоб сусідка бабуся зателефонувала дільничному для з’ясування, хто живе в неї навпроти.

5. Залишіть квартирантам телефони сусідів, комунальних служб та іншу корисну інформацію. Це в екстрених випадках допоможе їм швидко розібратися в ситуації і вам це буде плюсом.

6. Якщо ви здаєте квартиру самі, обов’язково попросіть ксерокопії паспортом, запитайте місця роботи і запишіть їх телефони. У деяких випадках це необхідно і вам не потрібно буде пояснювати, хто жив у вашій квартирі.

7. Не бійтеся здати житлоплощу приїжджій людині з провінції, вони, як правило, дуже сумлінно ставляться до речей, і дорожать своєю репутацією, оскільки переїзд для них можна порівняти з пожежею.

8. Не піднімайте орендну плату, як тільки підскочать ціни на оренду, це може вплинути на ставлення до вас квартирантів, і вони наступного місяця від вас з’їдуть, вийде, що ви заробили за цей місяць на 50 $ більше, а наступний місяць квартира просто простояла порожньою, краще збільшити квартплату через 3 місяці сказавши, що ціни зросли і самі повинні розуміти. що настала потреба збільшити оренду.

Це кілька порад для того, щоб подобова оренда елітних квартир не змушувала вас турбуватися про те, який її стан буде через місяць, хороших квартирантів знайти складно, але все-таки вони теж шукають хороше до них відношення. Так що шукайте і ставтеся до них як до об’єкта, який за ваше ставлення до нього сплачує орендну плату