Історія Розвитку Подобової Оренди У Києві

Ринок подобової оренди квартир, в принципі, досить давно вже став на ноги і, в даний момент, він цілком успішно і впевнено розвивається, приймаючи, насправді, цивілізовані форми. І це природно. Адже з’являється все більше пропозицій від солідних компаній, таких як CenterKiev apartments, що надають сервіс подобової оренди своїм постояльцям, маючи в портфоліо величезний вибір апартаментів. А цей факт означає, що настав час підвищених вимог та покращеного, гідного сервісу.

Однак, так було не завжди. Були часи, коли попит набагато перевищував можливі пропозиції. Це був час хаосу у всьому – у політиці, економіці, бізнесі, усюди. Ось тоді й з’являлися варіанти пропозицій у всіх галузях бізнесу, схожі часом, швидше, на марення божевільного, ніж на те, що дійсно могло б називатися пропозицією. Тим більше це важко було сприймати незміцнілому в нашій дійсності, розбещеному західними стандартами і сервісами, мозку людини, яка вперше приїхала до нашої країни тих років. Це, звичайно, був непередбачуваний час – наша держава здобула незалежність, до нас кинулися туристи та бізнесмени, і при цьому, київські готелі перебували на ремонтах, а ті, що діяли, надавали ще той «дореволюційний» сервіс із твердими та незручними ліжечками. холодними номерами та відсутністю гарячої води. Розуміючи цю реальність на ринку почала швидко і з усіх боків заповнюватися ніша під назвою «Квартири подобово у Києві». Пропозиції були найрізноманітніші: від кімнат у комуналці і до підселення в однокімнатну квартиру. Сміх та гріх. Однак що ж треба було робити, адже зупиниться у ті далекі часи туристу, а тим більше бізнесменові, було справді ніде. Ні internet, ні реклама в іноземних виданнях ще не прижилися на землі нашій на той час. Тому всіх гостей столиці з ближнього і далекого зарубіжжя, з розкритими обіймами і «гарячими» пропозиціями, зустрічали мінібізнесмени та мінібізнесвумани на вокзалах, а також повним арсеналом варіантів подобової оренди мали таксисти, готові «не дорого» » квартирі…

Так, це були часи авантюристів та повної відсутності смаку та сервісу. Слава Богу, що вони канули в лету. Нарешті з’явилися готелі, що відповідають світовим нормам і надають хороший сервіс, у номерах яких тепло, і красиво, і дорого. Причому дорого і за виглядом і ціною, як правило. Однак здорово ще й те, що зараз у тих, хто приїжджає до столиці, є вибір – крім дорожнечі готелів  присутня альтернатива гідного рівня – квартири подобово. Причому зручніше в цьому випадку те, що у компаній, що орендують подобові квартири, є пропозиції різних рівнів. Це можуть бути і квартири економ класу, і квартири для ділових відряджень, і статусне житло з авторським дизайном, і романтичні апартаменти для зустрічей. Причому і в тому, і в іншому, і в третьому, і в четвертому випадку це коштуватиме набагато менше, ніж у готелі. Тож вибір завжди за Клієнтом, а він, вибір, справді величезний і насамперед якісний. Адже так здорово, що тепер будь-яка людина, яка розмовляє будь-якою мовою, може вибрати відповідну квартиру в будь-якому, зручному для неї місці, і бути впевненою в тому, що її обслужать, надаючи найкращий сервіс.
Це наш час, час підвищених вимог та гідного сервісу.