Іпотека Сьогодні – Купівля Квартири На Вторинному ринку

Останнім часом попит на нерухомість активізувався, поступово збільшується і кількість угод купівлі-продажу, проте, як показує практика, такий попит назвати ажіотажним поки складно. Після появи перших ознак закінчення кризи і як наслідок стабілізації ринку з поступовим наростанням попиту, більшість учасників ринку нерухомості вважали, що ціни досягли дна, і далі перебувати в очікуванні немає сенсу. Що ж відбуватиметься з ринком нерухомості у найближчому майбутньому?

Найімовірніше, ринок житлової нерухомості столиці чекає невелике, але цілком передбачуване плавне цінове зростання. Реальні ставки за іпотечними кредитами на сьогоднішній момент становлять від 11 до 14 відсотків річних, це, безумовно, вище, ніж зростання цін на ринку нерухомості. За таких реалій шукати фінансову вигоду інвестування в житлову нерухомість з використанням іпотеки, у період початку виходу з кризи та нормалізації фінансової ситуації в цілому, є не найвдалішим рішенням. Варто і враховувати, що це твердження не стосується тих, хто вирішив придбати своє перше житло. Для цієї категорії покупців час покупки якраз настав. Але як вибрати з безлічі пропозицій одне єдине, і відповідне до цієї категорії громадян? Правильніше не слідувати сторонньому досвіду в отриманні іпотеки, а отримати професійну консультацію та скористатися послугами кредитного брокера.

Головним завданням кредитного брокера є допомога отримання кредиту. Але є й другорядні важливі завдання, такі як вибір найбільш підходящої іпотечної програми за багатьма критеріями. За такого підходу отримання іпотеки переваги проти прямим зверненням до банку очевидні. У той час як банк обмежений своїми власними можливостями, кредитний брокер обмежений вибором іпотеки з десятків банків, що, отже, збільшує вибір з існуючих пропозицій і для його клієнта.