Інвестиції в нерухомість

Інвестиції – іноземне слово, яке вже увійшло до нашого побуту. Дедалі частіше люди вживають його.

Інвестиції у нерухомість – що це таке?

І взагалі, який вид інвестицій вибрати?

Навіщо інвестувати?

Чи можливо інвестувати в період кризи?

Як пов’язане інвестування з достатком?

Я думаю кожна людина, але раз у житті ставила одне з цих питань.

А цю тему я порушила не випадково. Справа в тому, що наше майбутнє формується сьогодні, а те, що ми вже маємо – це досягнення наших минулих діянь.

Інвестування – це один із елементів збагачення. Не випадково люди відкладають свої гроші і вкладають їх кудись. При цьому відстрочені гроші утворюють нові гроші.

Інвестування в нерухомість – це один із таких інструментів. Але цим потрібно займатися грамотно, а не аби прикупити якусь квартиру чи будинок.

І сьогодні я розкрию вам секрети стародавніх жерців, використовуючи які ви самі зможете прикупити собі чудову квартиру чи садибу, а може й навіть замок!

Отже, секрети:

1. Інвестиціюйте у площу – це означає, що потрібно купувати простору квартиру, щоб у кожного був свій особистий простір – в ідеалі своя окрема кімната – це дуже важливо! Як свідчить древнє ведичне знання – простір – це головне, воно перше доданок успіху!

2.   Житло ніколи раніше не будувалося просто так. Навіть зараз дикі племена, у глухих селах використовується якийсь певний принцип. Не просто так удома будуються. А міські будинки, якщо спитати, чому так будинок стоїть ніхто не скаже. Бо вулиці такі розкреслені, бо архітектор так намалював. Якщо раніше в давнину людину запитати: «Чому саме так варте твоє житло?» Він скаже: “Мій дім стоїть до вищого бога, він стоїть так, щоб відповідати сторонам світу”. Вхід на схід, а якщо спитати у сучасної людини, який там бог! Люди ні божества не знають, ні астрології не знають, ні сторони світу не враховують.

3.   Також важливо вибрати місце, де ви збираєтеся купувати квартиру чи будинок – найкращий варіант – це гора чи височина. Тобто це місце, де розташований сам будинок. У низині та ярі накопичується негативна енергія, яка обов’язково впливатиме на вас. Звичайно, важко щось змінити, коли ви живете в несприятливій зоні. Але все ж таки можна. Наприклад, будинок, в якому розташована моя квартира, знаходиться в низовині. Але вирівняла енергетику своєї квартири)))

4.   І, звичайно ж, у вашій квартирі потрібно вибрати місце для духовної практики, медитації – це свята святих – серце вашого дому – вівтар.