Фактори Пошуку Квартири Без Посередників

При пошуку квартири варто враховувати багато факторів, таких як розташування квартири, ціна, квартира (облаштування).

Не варто шукати квартиру через ріелторів, тому що по-перше ви переплачуєте велику суму і при цьому не застраховані від сваволі ріелторського.

Звичайно, перед пошуком ви напевно визначилися з місцем розташуванням майбутньої квартири або кімнати, а також вартістю бажаного.

Що робить просто обиватель, який шукає квартиру, він читає оголошення на зупинкових стовпах та зупинках у пошуках житла. Найцікавіше те, що всі оголошення пробиті через офісний ксерокс. Причому нині агентства не скуповуватись на фарбу, а написавши оголошення руками, прямо запускають у ксерокс, з усіма помилками і помилками. Причому кольорові ксерокси не високої якості мають недолік, на валиках залишається фарба, яка крапельками розкидається по всіх оголошеннях. У результаті виходить так, що на всіх оголошеннях залишаються крапки від фарби, які не видно збройним оком. Це стосується оголошень, які написані руками, а ті оголошення, які написані не руками і так зрозуміло, що вони від агентства або посередника.

Один із способів, це написати самому оголошення без жодного ксероксу, тобто ручками. Важко, зате ефективно та перевірено. Відповідно доведеться все самому і розклеювати.
Не варто, звичайно, розписувати дрібним начерком і з усіма подробицями. Ну і, відповідно, не варто брехати в оголошеннях, щоб надалі не склалося погане враження про вас. Розклеювати, звісно, краще на під’їздах чи простіше сказати у житлових районах. За статистикою на 100 оголошень, дзвонять 3 особи, які реально є власниками житлових приміщень (перевірено). Так само найкраще придбати для таких випадків окрему сім-карту, на яку вам будуть дзвонити за оголошенням.
Це вас убереже від нічних і незрозумілих дзвінків надалі, а при знаходженні квартири, звичайно ж, ви дасте свій основний телефон господареві, щоб той у свою чергу дзвонив вам безпосередньо.

Ще один із способів, це звичайно ж газети. Звичайно ж, газети безкоштовного характеру. На даний момент є видання, де спеціально займаються нерухомістю без ріелторів, так само вони обдзвонюють потенційних клієнтів з метою виявлення агентів або ріелторів. У такому разі тут варіант такий, набрати масу газет і сидіти ввечері обдзвонювати та обдзвонювати. Перше ваше запитання має бути приблизно таким ”Ви є посередником чи господарем квартири? ” За посередника я зазвичай навіть не прощаючись ложу трубку, чисто внутрішньо.

Ще один з ефективних способів, це звичайно ж бабусі, які вечорами пліткують на лавці. Тут потрібний особливий підхід. Можна прямо не соромлячись підходити і спілкуватися з ними. Вони вже про свій район дуже багато знають. Навіть дільничні стільки не знають скільки вони ). Буває навіть, що у стареньких родичів здають або продають квартиру або вони самі є господарями приміщення.
Ще один варіант, це інтернет. Правда в даний момент він настільки насичений і переповнений, що дуже складно знайти господарів квартир чи кімнат серед такої великої кількості інформації. Є з десяток сайтів, де ще можна знайти господарів які публікують свої оголошення. Я не буду їх писати, тому що це буде рекламою та піаром тих ресурсів. Можу ще запропонувати такий варіант як міські чи районні форуми, де люди переважно постояльці форуму знаходяться постійно. Я зазвичай одразу переглядаю ті форуми та кидаю своє оголошення туди, так само переглядаю і чужі оголошення.