Економна система опалення

Система  теплопостачання особистого котеджу ( система опалення ) – трудомістка інженерна система, що складається з  різних складових елементів, кожна з них характеризується певними значеннями міцності, що визначається встановленим виробником часом експлуатації на відмову або терміном використання. Значними частинами системи теплопостачання є: котел опалення, установка для нагрівання води, система автоматизованого регулювання, циркуляційні установки та запірна арматура. До додаткових частин потрібно віднести розширювальну ємність, трубопроводи, різні фітинги, радіатори, димову трубу, а також датчики безпеки: датчик-газоаналізатор, клапан внутрішнього і зовнішнього температурного режиму.

З книг про автоматизовані пристрої відомо, що експлуатаційна надійність усієї магістралі складається з суми надійності дрібніших частин системи при почерговому включенні, при паралельному ж з’єднанні частин цей показник зменшується. Стосовно систем теплопостачання слід зазначити, що по черзі з’єднань котел, бойлер, циркуляційна установка, автоматика опалювального котла, датчики безпеки, димові труби, запірна арматура, до якої в свою чергу одночасно приєднані радіатори теплопостачання. Трубопроводи та фітинги мають другорядний характер, але це не означає, що їх потрібно застосовувати виключно оригінальні, рекомендовані постачальником опалювального котла. Самі дані частини технічно не хитромудрі і безвідмовність їх експлуатації безпосередньо залежить, від надійності установки, тобто від професіоналізму і досвіду майстра, що здійснює установку. І ось тут, якраз є певний момент, на якому потрібно заощадити. Не потрібно, природно, купувати ці частини на нелегальних торгових точках або з рук. Якісне опалення заміського будинку. Ідеальним варіантом буде довірити цей вибір компанії, яка надає послуги установки. У певних ситуаціях це дає можливість зменшити вартість початкової ціни на ці товари на 10-40 відсотків, що в результаті виходить дуже значна сума.

Також можна заощадити на фірмі, що робить монтаж всього опалення, не потрібно гнатися за гучними назвами на рекламних щитах, можна укласти договір з будь-якою фірмою головне, щоб це все було офіційно.