Економити на оплаті послуг фахівців по нерухомості при покупці квартири У 2011 році – необдумана розкіш

Справа в тому, що багато покупців, маючи в розпорядженні n-суму грошових коштів, планують її витратити тільки на придбання квартири і виплати державі всіх необхідних мит та податків. У розрахунок сплата комісійної винагороди просто не береться, оскільки покупець впевнений цілком і повністю в своїх силах самостійно провести операцію купівлі-продажу нерухомості. На жаль, така впевненість в своїх силах може зіграти з покупцем злий жарт.

В останні кілька років в судах по всій країні відбуваються процеси, пов’язані з угодами по нерухомості, де обділені колишні мешканці або власники відстоюють свої інтереси.

Дивуватися тут, безумовно, нема чому, оскільки без кваліфікованої і грамотної допомоги професіоналів у цій галузі придбати той чи інший об’єкт нерухомості у власність – шансів практично немає. Незнання тонкощів, “підводних каменів” і реалій нинішнього ринку російської нерухомості може привести до того, що угода купівлі-продажу, здавалося б, укладена за всіма правилами, може бути визнана в суді недійсною.

«Щоб угода купівлі-продажу була проведена якісно і грамотно, виразно необхідно звернутися за допомогою до фахівців з нерухомості будь-якого відомого агентства. Тільки вони здатні захистити свого клієнта, який виступає в ролі покупця, від неприємностей і проблем з нерухомістю сьогодні і в подальшому. Самостійно перевірити “історію” об’єкту нерухомості, що не завжди надається можливим з різних причин. Їх багато, тому немає сенсу їх перераховувати », – коментує Наталія Соломонова, директор ріелторського напрямки ГК МІЦ (Московський Іпотечний Центр).

Фахівці з нерухомості дуже ретельно перевіряють “історію” придбаного об’єкта нерухомості: починаючи від введення його в експлуатацію і закінчуючи останнім власником, які мали у власності дану нерухомість. По кожному мешканцеві, зареєстрованому в даній квартирі, проводиться перевірка, куди і коли вибув, а також з яких причин. Під особливим контролем у юриста агентства нерухомості правовстановлюючі документи на дану квартиру, і в тому числі документи, що засвідчують особу особи, який виставив її на продаж. Це, зрозуміло, тільки частина моментів, за якими проводиться перевірка фахівцями агентства.

Крім усього іншого, фахівці з нерухомості звільняють клієнта від необхідності обдзвонювати колосальну кількість варіантів, вести переговори, а також від збору документів і довідок, які знадобляться для укладання угоди купівлі-продажу. Вислухавши вимоги і побажання щодо нерухомості, що купується, фахівці агентства нерухомості підберуть квартиру, яка не тільки буде повністю відповідати потребам клієнта, а й буде відповідати його фінансовим можливостям.

Сьогодні економити на послугах кваліфікованих фахівців з нерухомості – нерозважливо, адже пошкодувавши невелику суму на оплату комісійної винагороди можна втратити практично все: придбану квартиру, пристойну суму грошей, час, а також найцінніше і найдорожче – здоров’я.