Домашній Затишок У Відрядженні – Це Просто

Ця стаття присвячується тим, хто за своєю діяльністю, способом життя змушений постійно подорожувати з одного кінця світу в інший, відвідувати кілька країн або міст на місяць, а то й на тиждень. Щодня змінюється вид за вікном, люди, і, звичайно ж, місце проживання.
Втомилися від безликих стандартних номерів готелів? Хочеться тепла та затишку навіть якщо Ви далеко від дому? Проживання в готелі є абсолютно гідною альтернативою – подобова оренда квартир. Незалежно від того турист Ви або приїхали до Києва по роботі, винайняти квартиру – буде правильним вибором, і на те є низка причин.
По-перше, жити навіть у орендованій квартирі набагато комфортніше, зручніше і приємніше, ніж у кімнатах готелю. Так як у Вас, хоч і на час, є свій особистий простір, де Ви можете відпочивати, займатися справами, спортом, влаштовувати не надто галасливі вечірки, запрошувати друзів, які, до речі, залишаться на ніч. Одним словом, Ви зможете робити все, що звикли робити вдома без побоювань, що хтось може вторгнутися у Ваше особисте життя. Комфорт проживання в квартирі також полягає в тому, що Ви отримуєте кухню з повним набором побутової техніки, де Ви, за бажання, можете приготувати собі поїсти, а також у Вашому розпорядженні буде телефон, з якого, без проблем, можна буде здійснювати дзвінки в межах міста. безкоштовно та міжміські, можливо, платно. Крім того, у Вашу орендовану квартиру ви можете приходити, коли Вам зручно, тому що в готелях часто існують правила щодо цього. Загалом, свобода дій та переміщення – це те, що Ви отримуєте, винаймаючи квартиру після прибуття до Києва.
По-друге, оренда квартири подобово обійдеться Вам набагато дешевше, ніж знімати номер в комфортабельному готелі Києва. Особливо якщо Ви приїдете не один, а в компанії друзів, партнерів, родичів… Оскільки Ви платите за цілу квартиру, а не за кількість спальних місць, як у готелі.
І, насамкінець, пара порад як зняти квартиру, і не зіткнутися з шахрайством.
Мати справу з приватними особами, які пропонують посередницькі послуги за символічну плату – ризиковано. Бо гроші візьмуть, а квартиру, швидше за все, не знайдуть. Підпишуть з Вами такий собі договір надання інформаційних послуг, нададуть базу квартир, що здаються в оренду, що відповідають вашим вимогам, з телефоном господарів і по цьому квартиру Ви шукатимете самі. Точніше співпрацюватиме з агентствами відомими і зарекомендували себе. Якщо господарі вимагають під час укладання договору певну страхову суму, на випадок, якщо Ви щось зіпсуєте у квартирі, не поспішайте вірити. Гроші Вам можуть не повернути. При здачі квартири в ній обов’язково виявиться зламаний стілець, плитка, що відпала… І ще, подивившись красиві фотографії квартири в інтернеті не розраховуйте отримати такі ж розкішні апартаменти в реальності. Багато просто агентства просто знімки хороші розміщують. Загалом підійдіть до питання серйозно і отримайте відмінний комфортний тимчасовий будинок.
Удачі вам.