Що Вибрати: Готель Або Квартиру Подобово?

Валіза зібрана, квитки в руках, посвідчення про відрядження в кишені… Де зупинитися в незнайомому місті, так щоб було комфортно, зручно, не в передмісті, і при цьому вкластися в ліміт визначений підприємством на проживання?

Ні для кого не секрет, що в кризу більшість підприємств скоротили витрати на відрядження. Під ніж пішли представницькі витрати, зменшено ліміт на вартість проживання в готелі, скорочено суму відрядження. Найчастіше перестали оплачувати бронювання номера в готелях. У результаті знайти пристойний готель і вкластися при цьому в ліміт стало практично неможливо. Щоб не доплачувати відрядження з власної кишені, можна скористатися іншим варіантом. Оренда квартир подобово стала гарною альтернативою готелям.

Переваги подобової оренди квартир є очевидними.

По-перше, оренда квартир набагато дешевша за готельний номер. Квартири класу люкс коштують у 5-7 разів дешевше за номери люкс у готелях. А за кількістю зручностей у квартирах, готельні номери поступаються.

По-друге, ціна не залежить від числа проживаючих. Якщо Ви приїжджаєте утрьох, Ви можете оселитися у двох кімнатній квартирі, при цьому Ви не оплачуєте кожне ліжко-місце як у готелі, а платите тільки за квартиру. До того ж немає необхідності доплачувати за гостей.

По-третє, у квартирі у вас з’являється можливість готувати їжу самому, а значить заощадити на буфетах і барах. До того ж багатьом з нас харчуватись у громадському харчуванні не лише шкідливо для гаманця, а й для нашого здоров’я.

По-четверте, більшість квартир розміщується в центрі міста, чим можуть похвалитися тільки дуже дорогі квартири. Ви житимете недалеко від місця роботи, культурних пам’яток.

По-п’яте, бронювання квартир безкоштовно. Ви не будете поставлені перед дилемою – бронювати чи ні (оскільки бронь не відноситься до витрат на відрядження підприємством), і не будете переживати з приводу ночі на вокзалі. Бронювання квартир подобово – безкоштовно.

У більшості, оренда квартир є чимось неофіційним. Тим не менш, фірми, що надають такі послуги, нададуть Вам усі документи, що підтверджують, які Ви зможете прикріпити до авансового звіту про відрядження.

Кожному, хто часто їздить у відрядження, знайомі пропахлі тютюном номери, постійні прохання про зламаний електрочайник… А в квартирі Ви почуватиметеся як удома, там є все: побутова техніка, обладнана кухня, телевізор і DVD, щоб повноцінно працювати і добре відпочивати навіть далеко від дому.

Готелі давно перестали бути єдиним варіантом розміщення у чужому місті. Хорошою альтернативою їм стала оренда квартири подобово. За меншу суму Ви отримаєте більший рівень комфорту. Саме тому так багато людей віддають перевагу готелям – оренді квартир.