Що таке іпотека і з чим її їдять?

Іпотека від грецького слова (Hypotheke), і в перекладі означає заставу. Вперше термін «іпотека» узвичаївся на рубежі VI-VII століть до нашої ери в Греції, коли їм називали стовп, який ставився на земельній ділянці позичальника коштів і містив ім’я кредитора та суму позики. У разі неспроможності позичальника щодо виплати боргу, «іпотека» надавала право кредитору забрати застовблену частину земельної ділянки.

Зараз, іпотека – це застава нерухомості під кредит, що видається, коли застава, що служить підставою цього кредиту, не передається кредитору, а залишається у власності боржника. На закладене під іпотеку майно накладається заборона продаж або переоформлення його на іншу особу до повного погашення кредиту та всіх відсотків.

Іпотека передбачає кредитування не лише купівлі квартир на вторинному ринку нерухомості. Багато іпотечних програм передбачають також придбання новобудов, елітних котеджів, у тому числі кредитування будівництва котеджів як у межах міста, так і купівлю заміської нерухомості в будівництві та нових котеджних селищах.
Іпотека надає широкі можливості, для одних покращити свої житлові умови, а для інших здійснити вигідні інвестиції в нерухомість.

Іпотечний кредит – це довгостроковий кредит, який в основному видається під заставу наступної нерухомості: квартири, житлового будинку із землею, виробничих приміщень із землею, землі. Терміни, на які можна оформити іпотеку, бувають різними і залежать від обраного банку та виду програми кредитування, від суми запитуваного кредиту та вашої платоспроможності. Пропоновані терміни іпотеки в основному від 3 – до – 30 років.

Агентство нерухомості ТОВ «Квадраметр» займаються наданням послуг з підбору варіантів квартир продавцям та покупцям, укладанням ланцюжків обміну житлової нерухомості, укладання договорів купівлі-продажу, допомоги у реєстрації угод в органах юстиції.
Також, займаються і оформленням іпотечних кредитів, виступаючи насправді іпотечними брокерами.

Основні етапи роботи з клієнтом.
Етапи роботи на вторинному ринку нерухомості

 • Консультація Клієнта зі співробітником Компанії (підбір Банку-кредитора, розрахунок оптимальної суми кредиту, консультації щодо підготовки документів, необхідних для подання до Банку на розгляд)
 • Подання документів до Банку
 • Оцінка Банком платоспроможності Клієнта
 • Видача Банком рішення про кредитування Клієнта
 • Вибір квартири відповідно до побажань Клієнта
 • Проведення переговорів з Продавцем житла щодо продажу з урахуванням вимог Банку, що надає кредит
 • Перевірка юридичної «чистоти» об’єкта нерухомості
 • Проведення оцінки об’єкта нерухомості
 • Оформлення страхових полісів
 • Проведення угоди (укладання кредитного договору між Позичальником та Банком, внесення первісного внеску, видача кредитних коштів, закладення коштів у банківську комірку, укладання договору купівлі-продажу з використанням кредитних коштів)
 • Організація державної реєстрації угод

Отримання іпотечного кредиту. Висококваліфіковані фахівці агентства нерухомості ТОВ «Квадраметр» за іпотекою при першій зустрічі зорієнтують Вас за пропонованими кредитними продуктами, з усього різноманіття підберуть найбільш підходящу для Вас програму, попередньо оцінять Вашу платоспроможність, можливу суму розмір щомісячного платежу, допоможуть зібрати необхідні документи та заповнити заяву на кредит, сформують та передадуть пакет документів до банку на розгляд.
Вам залишиться лише дочекатися рішення банку, яке отримають та передадуть Вам спеціалісти Корпорації.
Агентство нерухомості ТОВ «Квадраметр» тісно співпрацює з більш ніж 20 банками.
Наш клієнт має можливість скористатися спеціальними пропозиціями банків-партнерів агентства нерухомості ТОВ «Квадраметр», заощадивши час та гроші. Іпотека допоможе вам купити квартиру вже сьогодні.А