Що потрібно знати, якщо зберетеся придбати квартиру?

На ринку нерухомості існує вираз «чиста покупка». Цей вислів означає, що покупець має у своєму розпорядженні готівку для покупки квартири.

Насамперед для продажу пропонуються квартири, продавці яких уклали ексклюзивний договір з агентством. Основною перевагою є те, що ріелтор вже побував у цих квартирах та підготував документи для угоди. Якщо вам не підійшли ексклюзивні квартири, сучасні агенції запропонують варіанти житла із телефонної бази даних.

Сучасні нерухомі компанії запропонують клієнту квартиру, виставлену на продаж іншим агентством, якщо жоден із варіантів, запропонованих фахівцями, не підійшов.

Після остаточного вибору квартири складається попередній договір, в якому зазначаються вартість та строки придбання квартири, та найважливіші умови угоди. Необхідним компонентом договору є: опис квартири та необхідних для угоди документів.

Основною роботою ріелтора є не лише вибір квартири для покупця та підготовка документів для реєстрації договору, а й юридично грамотний документальний супровід угод. Сучасне агентство несе матеріальну відповідальність за операції, що проводяться.

Часто в агентствах з продажу нерухомості вилучають усі документи, які засвідчують, що людина з ними співпрацювала. У професійній компанії клієнту після оплати послуг надаються три документи: акт виконаних робіт, касовий чек та безпосередньо договір на надання послуг. Вони підтверджують, що компанія є відповідальною за своїх клієнтів. Крім того, справжня компанія завжди допоможе вирішити їм можливі проблеми з отриманим житлом, та надамо, у разі потреби, захист у суді.

Якщо ви збираєтеся найближчим часом придбати квартиру, підійдіть до цього питання докладно, головним чином вибираючи хороше ріелтерське агентство.