Що Нового В Інтернеті Про Нерухомість?

Ні для кого не секрет, що в 2009 році кількість операцій з купівлі-продажу нерухомості порівняно з 2008 роком скоротилася. Насамперед це сталося через фінансову кризу, що вибухнула у світі. До агентів нерухомості клієнти стали приходити тільки в крайньому випадку. Відродився обмін нерухомості, що давно канув у льоту, причому схема обміну все ширше використовується замість угод купівлі-продажу.

Однак підібрати варіант, що задовольняє обидві сторони, набагато складніше, ніж один просто продав, а другий просто купив. І починається щоденна кропітка праця. До традиційних друкованих видань додалася маса електронних дощок оголошень. Найчастіше чимало часу доводиться проводити у пошуках відповідного оголошення або за регулярного додавання свого.

Інтернет – агентства нерухомості пропонують скористатися послугою автоматичного підбору необхідного варіанту. Причому безкоштовно як приватних осіб, так агентств. Заявку подати достатньо раз. Якщо під час додавання оголошення електронний агент не підбере відповідного варіанту, як тільки його пошук завершиться успіхом – електронною поштою Ви отримаєте повідомлення.

Геть щоденне вивчення ринку – подав заявку та займайся іншими справами. Чорнову роботу зробить електроніка, для того її й вигадали.

Зручно для всіх, хто вміє цінувати свій час. Замість регулярної подачі оголошення в різних засобах масової інформації, розмістіть свою заявку один раз у нашій базі, забезпечивши собі потік пропозицій тільки від зацікавлених осіб. Жодних обмежень щодо країн та регіонів немає. У великих населених пунктах передбачено поділ на райони та прив’язка до станцій метро.

Складання оголошень не займе багато часу, оскільки проводиться поетапно. Прийом оголошень умовно поділений за рубриками:

– Обмін нерухомості;

– продаж нерухомості;

– купівля нерухомості;

– оренда нерухомості.

Автопідбір варіантів полегшить працю з пошуку необхідних Вам операцій з нерухомістю.