Ціни на нерухомість знижуються?

Сильне зростання цін на нерухомість було для багатьох людей повною несподіванкою. Багато хто ставив житло у своїй системі цінностей на друге місце, після престижного автомобіля. Житло зовсім недавно коштувало гроші і здавалося, що так буде завжди. Але ми не можемо жити окремо від усього світу. Світові тенденції свідчать, що найвигідніше і надійне вкладення капіталу – це нерухомість.
Ціни на нерухомість зростають рекордно високими темпами. Криза банківської системи та падіння валютних ринків роблять банківські депозити дуже ризикованим підприємством. Гра, що приваблює солідними баришами, на біржі та інвестування в ринок цінних паперів вимагає неабияких талантів. Можна звичайно підшукати пристойного брокера. Але гарантії, що вона не зникне з вашими грошима, немає зовсім.
Солідна сума заробляється нелегкою працею та чималим ризиком.
По всій країні спостерігається величезний дефіцит нерухомості та житла. Спадщина, що дісталася від часів СРСР, добряче занепала і застаріла морально. Останнім часом демографічна картина почала покращуватися. А це, отже, тільки одне – населення зростатиме! Мінімальні умови для життя завжди були однакові.
Людині необхідно щось їсти і десь жити.
Подумайте над цими. Не прислухайтеся до настроїв тих людей, які не можуть купити квартиру і тому говорять про неминуче зниження. За останні роки нерухомість лише зростала в ціні. Навіть у економічно нерозвинених регіонах почалося дике зростання цін. У глухій провінції вже немає, тих кумедних для мешканця мегаполісу цін. Ви замислились? У вас ще є час. Але його залишилося зовсім небагато.