Вибір житла, квартири

Вибір житла – тема дуже важлива. Кожна людина та кожна сім’я рано чи пізно з цим стикається. Відразу виникає питання – будинок чи квартира. У мегаполісі це питання найчастіше сумнівів не викликає. Залишається вирішити два питання. Перший – це, звичайно ж, іпотека, а другий – власні нагромадження. Квартира по іпотеці дається не кожному бажаючому, а лише тим, хто має матеріальну можливість. Щодо особистих накопичень на нове житло, то не кожному це по кишені. Зібрати кілька десятків тисяч доларів на нове житло можна, якщо заздалегідь продати старе. Брати велику суму грошей у банку під відсотки – квартира обійдеться надто дорого.

Будинок у приватному секторі або будинок у мікрорайоні новобудов – вибір, безумовно, ідеальний. Зараз на околицях мегаполісів проектується безліч котеджів різного рівня. Ціна такого будинку коливатиметься від кількох сотень тисяч рублів до кількох десятків мільйонів залежно від площі будинку, площі ділянки та кількості поверхів. Таке житло можна взяти в кредит по іпотеці або якщо взяти значний кредит у банку. Виплата за таке житло може тривати до 30 років. Кожна виплата коливатиметься від 10 до 30 тисяч рублів щомісяця. Це залежить від іміджу району та від іміджу житла.

Новобудова – справа дуже серйозна і клопітна. Перевага в тому, що будинок можна збудувати такою, якою сам спроектуєш. У цьому можуть допомогти дизайнери та архітектори, запропонувавши ексклюзивні проекти, за які треба буде викласти кругленьку суму. Все це, безумовно, з часом окупиться, тому що Ви житимете в такому будинку, який створили собі самі. Єдина незручність полягає в тому, що на це йде багато часу (внутрішнє та зовнішнє оздоблення, сам процес будівництва будинку, оформлення проекту та процес оформлення ділянки навколо будинку).

Перевага полягає в тому, що виходить набагато дешевше, так як будматеріали Ви купуєте самі і, якщо хочете, частину робіт Ви також можете зробити самостійно. До того ж Ви можете найняти за адекватною ціною робочу силу. Весь процес будівництва нового будинку Ви також можете контролювати самостійно, виправляти по ходу будівництва всі недоробки, що з’явилися.